Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

oj Paweł Paweł a wystarczyło mnie o linka zapytać :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj Paweł Paweł a wystarczyło mnie o linka zapytać :decayed: :decayed: :decayed:

a juz ci nie chciałem truć hehe montaz się udał wszystko gra tak jak trzeba tylko najwiecej zabawy z docinaniem tunelu sporo zabawy jednak ale udało sie ze idealnie pasuje :good:

8d39d273dd6d782cm.jpg2cec9590d2e3b7bem.jpg[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz ci nie chciałem truć hehe montaz się udał wszystko gra tak jak trzeba tylko najwiecej zabawy z docinaniem tunelu sporo zabawy jednak ale udało sie ze idealnie pasuje :good:

8d39d273dd6d782cm.jpg2cec9590d2e3b7bem.jpg[

a kto tu pisał pare postów wcześniej że ori to ori :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi Panowie dlaczego jak jest rns-e rezane to jest taka 'szpara' pomiędzy klimatronikiem a popielniczką a jak jest 2 din fabrycznie to nie ma :mysli: Mi kiedyś tam wpadł bilet z parkingu i na parkingu rns-e wyciągałem i klimatronik żeby wyciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są inne popielniczki..[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 21:21_________________________________________________i nakładki są proste więc szpary nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprytniejsi sobie ta dziure w ladny sposob zaszpachlowali :tongue4: ale dopiero po tym jak karta tel mi wpadla przez nia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są inne popielniczki..[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 21:21_________________________________________________i nakładki są proste więc szpary nie ma..

dokładnie nakładka jest prosta a do tego taki kawałek plastiku czarnego jest na nakładce i ładnie tą dziure zabezpiecza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz ci nie chciałem truć hehe montaz się udał wszystko gra tak jak trzeba tylko najwiecej zabawy z docinaniem tunelu sporo zabawy jednak ale udało sie ze idealnie pasuje :good:

8d39d273dd6d782cm.jpg2cec9590d2e3b7bem.jpg[

a kto tu pisał pare postów wcześniej że ori to ori :gwizdanie:

:decayed:

tunel pod 2 din jest chyba ciężko dostać raczej a reszta ori 2 din wszystko poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel się reza samemu na 2 dni bez problemu..

wiem wiem :hi:

do poprzedniej b6 kupiłem wszystko wraz z tunelem, a w obecnej docinałem tunel z Kolegą :wink4:

chodziło mi o to że skoro ktoś posiada zdolności manualne to doreza i klimatronik a twierdzenie że nie powinien bo ori to ori trochę się kłóci :gwizdanie:

dodatkowo wg mnie klimatronik z 1din nawet ładniej wygląda bo ma ten aluminiowy paseczek który się ładnie komponuje - wiadomo wtedy już na pierwszy rzut oka widać że ktoś rezał ale co z tego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel się reza samemu na 2 dni bez problemu..

wiem wiem :hi:

do poprzedniej b6 kupiłem wszystko wraz z tunelem, a w obecnej docinałem tunel z Kolegą :wink4:

chodziło mi o to że skoro ktoś posiada zdolności manualne to doreza i klimatronik a twierdzenie że nie powinien bo ori to ori trochę się kłóci :gwizdanie:

dodatkowo wg mnie klimatronik z 1din nawet ładniej wygląda bo ma ten aluminiowy paseczek który się ładnie komponuje - wiadomo wtedy już na pierwszy rzut oka widać że ktoś rezał ale co z tego :decayed:

Mi tez sie z chromem podoba, a pozatym rezanie to rezanie :kox: a i tak 85 % potencjalnych klijenow naszy a4 rek patrzy ze auto z "telewizorem" a nie rns-e i docinanie klimatronika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam problem, posiadam adapter identyczny jak ten http://www.naviservice.com.pl/?item=152&t=1323728704 + do tego dvd. Po podłączeniu wszystkiego nie działa tv free( Odblokowanie obrazu podczas jazdy) i mam stałe przebicia obrazu na wyłączonym dvd a przy włączonym podwójny obraz. Macie jakieś porady co mogę zrobić? Z góry dziękuje

EDIT: Temat ogarnięty wystarczy przed jazdą przytrzymać RETURN przez 10s a podwójny obraz miałem ponieważ w ustawieniach było źle ustawione. Podziękowania dla miodzio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam problem, posiadam adapter identyczny jak ten http://www.naviservice.com.pl/?item=152&t=1323728704 + do tego dvd. Po podłączeniu wszystkiego nie działa tv free( Odblokowanie obrazu podczas jazdy) i mam stałe przebicia obrazu na wyłączonym dvd a przy włączonym podwójny obraz. Macie jakieś porady co mogę zrobić? Z góry dziękuje

EDIT: Temat ogarnięty wystarczy przed jazdą przytrzymać RETURN przez 10s a podwójny obraz miałem ponieważ w ustawieniach było źle ustawione. Podziękowania dla miodzio :good:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w rnse na vagu wychodzi kilka bledow musze je spisac i wrzucic. tam mi pisze przy kazdym blad oprogramowania sherwere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w rnse na vagu wychodzi kilka bledow musze je spisac i wrzucic. tam mi pisze przy kazdym blad oprogramowania sherwere

a jaki masz soft wgrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem ale mam kilka bledow i tam wlasnie pisze ze cos tam i sherware czyli probne czasem mi sie vag wcale nie chce laczyc z radiem a jak sie laczy to slychac takie trzaski w glosnikach jak sprawdzic ten soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem ale mam kilka bledow i tam wlasnie pisze ze cos tam i sherware czyli probne czasem mi sie vag wcale nie chce laczyc z radiem a jak sie laczy to slychac takie trzaski w glosnikach jak sprawdzic ten soft?

Slaby kabel masz :( numer softu przeciez mozesz sprawdzic wciskjac przycisk CAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniaem dodac o pomylonym feaderze czyli lewy to idzie prawy prodz i lewy tyl he aha a przy wyciaganiu radia jak sie zle ulozy kable to jest zwarcie bo slychac buczenie z glosnikow do tego wydaje mi sie ze zwarcie jest caly czas bo radio nie do konca sie wylacza widac to na ekraniku lcd ze nie w pelni wygasa powinno byc czarno a jest szaro [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:27_________________________________________________WERSJA SOFTU

sw: 0650

hw: h72

map: tu jest puste miejsce[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 15:48_________________________________________________podajcie mi jeszcze aukcje allegro bo musze kupic nowy kabel bo jak przy radiu ruszam wtykami to sie robi zwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...