Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam klubowiczow

mam takie male pytanko szukam i czytam :> spolszczenia do RNS-e ma ktos moze takie cos tylko dzialajacego???? :-)

czaki22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczow

mam takie male pytanko szukam i czytam :> spolszczenia do RNS-e ma ktos moze takie cos tylko dzialajacego???? :-)

ja mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczow

mam takie male pytanko szukam i czytam :> spolszczenia do RNS-e ma ktos moze takie cos tylko dzialajacego???? :-)

ja mam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152230.0 poczytaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Kupiłem wkońcu RNS-e. Nie mogę się już doczekać montażu, ale...

Obecnie mam podłączonego BNS 5.0, więc już najgorsze za mną. Jednak wiem z tego co montowałem wcześniej iż nie mam podpiętej k-line do złącza BNS. Pociągnąłem jedynie CAN High i Low do radia bo fabrycznie nawet tego nie miałem. W związku z tym czy po Can'ach da się zakodować RNS-e czy trzeba mieć linie diagnostyczną. Jeśli tak to wystarczy że pociągnę te k-line bezpośrednio z złącza pod kierownicą do radia do odpowiedniego miejsca i by hulało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po canach nic nie zakodujesz to jest tylko przepływ informacji radio - zegary i inne komputerki

k-line powinieneś mieć już przy swoim bns a jak nie ciągnij z gniazda diagnostycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Kupiłem wkońcu RNS-e. Nie mogę się już doczekać montażu, ale...

Obecnie mam podłączonego BNS 5.0, więc już najgorsze za mną. Jednak wiem z tego co montowałem wcześniej iż nie mam podpiętej k-line do złącza BNS. Pociągnąłem jedynie CAN High i Low do radia bo fabrycznie nawet tego nie miałem. W związku z tym czy po Can'ach da się zakodować RNS-e czy trzeba mieć linie diagnostyczną. Jeśli tak to wystarczy że pociągnę te k-line bezpośrednio z złącza pod kierownicą do radia do odpowiedniego miejsca i by hulało?

najbliżej masz K-line w klimatroniku, bodajże czarna wtyczka i zielono czerwony przewód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prosbe mam i od razu z gory pisze ze przejrzalem pobieznie a wyszukiwalem na milion sposobow i nic nie znalazlem :(

mam juz wszystko wyrezane :> tunel zmieniony rns-e hula pieknie wszystko idealnie dzieki Czaki Siemian i Tolek :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale do tego zeby wszystko bylo idealne brakowalo popielniczki 2DIN i stad pytanie.. jak zamontowac popielniczke 2din? wsadzam i wsadzam i nie chce wejsc.. 2din jest szersza w tylnej(niewidocznej) czesci i wyzsza od 1Dinowej ma wiecej wg mnie niepotrzebnych plastikow z tylu w zwiazku z tym.. robil to ktos ostatnio jest na to jakis knif? mam nadz ze nie trzeba demontowac klimatronica bo oddalem wyjmaki kumplowi w piatek :wallbash:

dzieki za cierpliwosc i pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves a nie lepiej do mnie tyrknąć a nie pisać od razu na forum? :decayed: :decayed: :wink4::tongue4: Trzeba podpiłować takie dwa plasticzki w tunelu. Trzeba wyciągać klimatronik. Robiłem to u mnie 2 miesiące temu...

Podjedzcie to wam to zrobie :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves a nie lepiej do mnie tyrknąć a nie pisać od razu na forum? :decayed: :decayed: :wink4::tongue4: Trzeba podpiłować takie dwa plasticzki w tunelu. Trzeba wyciągać klimatronik. Robiłem to u mnie 2 miesiące temu...

Podjedzcie to wam to zrobie :wink4::)

Asz kur chcialem cos se sam zrobic :P i znowu bania :gwizdanie:

dzieki Siemian :notworthy: podjedziemy moze z Tolkiem na 2auta razem z ta podsufitka co? :naughty:

i moze bys mi odsprzedal te lampki bo ty nie masz ich juz gdzie wkladac :wink4:

przy okazji pokaze Ci dekory carbon made in SeveS :polew: :polew: :polew:

dobra koniec OT

dzieki jeszcze raz Siemian :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjezdzajcie to wszystko porobimy :decayed: :decayed: :decayed:

dekory carbon made in SeveS...

..hmmm nie chce myśleć gdzie sobie je wkłałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W navi nic nie udało mi się zakodować,chyba za marny Vag bo się nie łączy z RNS-E kodowałem licznik i nic to nie dało,w kanałach licznika miałem 60 wartość 1025,61 wartość 4352,62 wartość 0,pozmieniałem odpowiednio 60-1024,61-256,62-21 jedynie co się zmieniło to to,że spalanie na FISie wzrosło do 51,7litra hehe,chwilowe i średnie,więc wróciłem do starych ustawień.Jakie kupić urządzonko aby się połączyć z RNS-E?Myślicie ,że to wina kodowania samej Navi,że woła PINa przy każdym uruchomieniu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...