Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

albbo to lipne wyjmaki, tez takie mam

Dodam, że trzeba również odpowiednio obrócić wyjmaki przed włożeniem ich w szczeliny. Kółka, do których wkłada się palec mają spłaszczenie z jednej strony. To spłaszczenie powinno być skierowane do zewnątrz.

Jeżeli mimo wszystko nie da się wyjąć RNS-E, to najlepiej odkręcić schowek i wypchnąć navi od tyłu.

Przed ponownym założeniem RNS-E najlepiej nasmarować prowadnice kosza - takie małe dwie gumki, do których wchodzą aluminiowe prowadnice od RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktoś sprawdzone spolszczenie do rns-e ? Wiem że jest tego sporo na chomiku ale słyszałem że są softy przygotowane celowo do uszkodzenia navi , a tego bym nie chciał.

Mam, instalowałem u siebie i wszystko ok, tylko bez polskich zanaków :kwasny:

Jest wogóle takowe z polskimi literkami?

z tego co się orientowałem to polskiego lektora nie ma

Nie o lektorze pisałem a o polskich literach ą ć ź :decayed:

Tom A4 pośłij maila na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane, a co do wypalania to nagrywaj na czymś markowym Verbatim, TDK z jak najmniejszą prędkością, navi lubi grymasić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy jest jakiś sposób na shakowanie pinu do RNS-e v. 193 (ledowa z ramką black piano)? Do starszych są specjalne programy nagrywane na DVD, a jak jest w tym przypadku? Ktoś kiedyś napisał, że nie da rady w 193 tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy jest jakiś sposób na shakowanie pinu do RNS-e v. 193 (ledowa z ramką black piano)? Do starszych są specjalne programy nagrywane na DVD, a jak jest w tym przypadku? Ktoś kiedyś napisał, że nie da rady w 193 tak zrobić.

Rade da ale trzeba placic, no i pod warunkiem ze naped dvd nie byl wymieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ledowych naped jest przypisany do reszty i po jego wymianie nie da rady wygenerowac pinu, byla w tym temacie rozomwa na ten temat bo Mikaszi mial taki problem to poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ledowych naped jest przypisany do reszty i po jego wymianie nie da rady wygenerowac pinu, byla w tym temacie rozomwa na ten temat bo Mikaszi mial taki problem to poczytaj.

Jeżeli już naprawdę jest taka konieczność to napęd można wymienić ale musi być ori i od ledowej navi , nie może być od zwykłej.

Ja tego nie sprawdziłem osobiście i nie wiem czym się one różnią ale gość któremu ją opchnołem to potwierdził . Też nie mógł jej odblokować i juz prawie miałem ją z powrotem, ale zaniósł do jakiegoś serwisu włożyli mi nówkę ori napęd odblokowali i śmiga tylko że zabulił ponad 250F :doh: , a ja się cieszyłem że się jej pozbyłem za całkiem nie małą kasę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ledowych naped jest przypisany do reszty i po jego wymianie nie da rady wygenerowac pinu, byla w tym temacie rozomwa na ten temat bo Mikaszi mial taki problem to poczytaj.

... a ja się cieszyłem że się jej pozbyłem za całkiem nie małą kasę :naughty:

widzialem :)

ach wiec musi byc naped z ledowej, no to juz lepiej niz oryginalny bo to by znaczylo ze jest uwalona, teoretycznie, bo napewno jest sposob zeby sie dobrac do takiej elektroniki, w tych sprawach nie ma rzeczy niemozliwych i wszystko0 sie przeciez da zaprogramowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do montażu rns-e w swojej b5 ( przedlift ) i mam pytanie co lepiej, rezać zegary poliftowe VDO D12 z cyfrowym zegarkiem i bawić się z przerabianiem wiązki. Czy lepiej zamontować emulator? Montował ktoś rns-e w b5 przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do montażu rns-e w swojej b5 ( przedlift ) i mam pytanie co lepiej, rezać zegary poliftowe VDO D12 z cyfrowym zegarkiem i bawić się z przerabianiem wiązki. Czy lepiej zamontować emulator? Montował ktoś rns-e w b5 przedlift.

Ja mam na emulatorze i działać działa(bez info na fisie), napewno łatwiej niż wymiana zegarów, jak do przedlifta to wiadmo cała konsola politowa z koszem, przyciski ogólnie dużo roboty żeby to jakoś wyglądało i działało.

Ale warte efektu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko już mam skompletowane całe 2 din czeka tylko na montaż. Jaki koszt jest takiego emulatora? bo zegary do polifta z cyfrowym zegarkiem można za grosze dorwać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie tak, esowe cięzko w fajnej cenie dorwać:wink:, emu z przejśćiówka iso na allegro~ 160 zł a i jeszcze kabel konkretny żeby navi przekodować :decayed:

A co do tych przejściówek to po zakupie sobie kabelki sprawdz czy są poprowadzone tam gdzie powinny, lubią się zamieniać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel do kodowania mam :decayed: więc no problem zegary nie muszą być dla mnie esowe wystarczy zwykły polift z cyfrowym zegarkiem. Najtańszy emu widziałem za 240 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel do kodowania mam :decayed: więc no problem zegary nie muszą być dla mnie esowe wystarczy zwykły polift z cyfrowym zegarkiem. Najtańszy emu widziałem za 240 zł.

ooddam za 100:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...