Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie do A4 B7 SEDAN z BOSE coś takiego idzie jakoś podłączyć i czy będzie z tym lepiej grało ???

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331072-subwoofer-w-kolo-bang-olufsen-q5-lub-a4/

Witam

Jak to podłączyć??

Ktoś pomoże ??

Coś muszę dokupić ?

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłączasz ori sub i podłączasz ten lub podłączasz się pod kostkę ori suba ale nie wiem czy wzmak pociągnie oba. Ja mam odpięty ori Bose w półce i podpięty Bang&Olufsen w kole. Wg mnie ten ori za bardzo buczy bo nie daje tylko basem tylko wszystkie dźwięki, a jeśli się to dzieje w kole to w kabinie słychać tylko bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można by podłączyć tak: kupić sub Q5 w koło, do tego wzmacniacz od suba ori od B6/7 avant i podłączyć go równolegle jako drugi wzmacniacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym był za opcją dołożenia drugie wzmacniacza i SUB Q5 , można , ORI od BOSE styknie z b6/B7 ??

Czy szukać innego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolozylem wlasnie bose z nowa wiazka. Zamierzam podlaczyc tuba pod wzmaka ktory juz siedzi w aucie bo tak tez ma kilka osob na forum i nie narzekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, zabieram sie i zbieram na zadanie tego pytania, od wgrania vin hacka i pl menu navi gada z lewego tylnego głośnika, niby nie przeszkadza ale jak to zmienić żeby było tak jak było ? :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak zmieniam moduł bt z podstawowej funkcjonalnosci na pełną to musze zmienic kodowanie w rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po holendersku? Kwestia kodowania albo softu, mam sprawdzone softy, oczywiscie jesli chodzi o rnse lcd

Sent from my D6603 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no vin hacka zrobiłem dawno i po nim własnie navi gada z tylnego głośnika oraz komendy głosowe są w tym jeżyku z filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz dawno założyłem w swoim aucie rns-e razem z bt. Przechodziłem wtedy z concerta2. Kupiłem przejściówkę ISO1-ISO2 kosz klimatronik itd

Wczoraj chciałem połączyć sie przez vcds 12.12 z rns-e efekt zero odzewu , bt to samo (inne moduły działają bezproblemu)

I teraz tak wyciągam adapter patrze na rozpiske pinów - w miejscu B5 mam podpięty kabelek czyli chyba linia K

Dlaczego w rozpisce pinów na 1 stronie przy lini K pin B5 pisze "(niewykorzystana)"

Możecie mi powiedzieć z której kostki z którego pinu z ori instalacji concerta2 którą mam teraz w aucie ma iść linia K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...