Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za link , ale w aukcji nic nie pisze że ten moduł działa z RNS-E PU czyli ledem

Bo mam dwa takie podobne moduły w domu i żaden nie odblokowuje wideo podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dangra992 dzięli za odpowiedź! Na razie nie mam czasu z tym podziałać, ale w końcu bedę musiał. Szczerze mówiąc, to nawet nie jestem pewien, czy mam rns e czy d czy jeszcze coś innego, tak tylko przypuszczam:) Z tego co mi wiadomo, to ten rns był dokładany do tego auta, nie wiem, co wcześniej było. Widać nie do końca profesjonalnie było to zrobione, gdyż GALA też nie dizała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link , ale w aukcji nic nie pisze że ten moduł działa z RNS-E PU czyli ledem

Bo mam dwa takie podobne moduły w domu i żaden nie odblokowuje wideo podczas jazdy

Kupiłem moduł dokładnie z tej aukcji co Ci podałem. Co prawda wygląda on trochę inaczej niż na zdjęciu, ale u mnie na ledowcu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po odpięciu aku na kilka godzin będę musiał wpisać kod? Jeżeli tak to gdzie znajdę kod do navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz musial jesli radio juz zapamietalo auto. A zapamamietalo bo juz bylo wczesniej tam uzywane w tym aucie.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi cały czas RNS-e Led wyświetla Vin auta z którego było wyjęte. nie chce się nauczyć mojego Vinu. K-lina podpięta dobrze i CAN tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy gdzieś można dostać tą przedłużkę anteny GPS jeśli mam małe navi w FIS? lub może ktoś ma zdjęcie jak wyglądają końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie zapodałem RNS-a w Led do wersji z radiem Symphony2.

Auto jest w wersji USA i miało radio satelitarne.

Podłączyłem końcówkę do rns-a tą typu Fakra , ale nie mam sygnału GPS.

Natomiast w bagażniku w lewym boczku znalazłem dwie końcówki typu fakra (zielona i brązowa.)

Pytanie gdzie będzie sygnał z GPS?

Czy ktoś przerabiałe podobny temat?

Będe wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie widze info o kablach w bagażniku. Ja mam antenę na dachu tylko kwestia podlaczenia do radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie widze info o kablach w bagażniku. Ja mam antenę na dachu tylko kwestia podlaczenia do radia

Też mam amerykańca i do dizś dzień nie rozgryzłem po co te kable z tyłu w tej obudowie i jak podłączyć płetwę dzięki bogu poprzedni właściciel zamontował RNS-E i działa w miarę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google SDS. Szybciej znajdziesz niż przez ta wyszukiwarkę

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma info jak jest z tymi końcówkami w bagażniku?

Zastanawiam się czy jak wyjmę lampkę tylną z podsufitki to dostane się do anteny?

Ma ktoś wiedze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koledzy mi doradzicie ,mam RNS-E z USA wiec radio FM ma nieparzyste czestotliwśsci , przeskakuje mi 107,1 107,3i itd....

a teraz wszedłem do ukrytego Menu i tam w" testradio2" jest ustawianie czestotliwosci i przeskakuje co 0,1 MHz ...i udało mi się ustawić parzysta czestotliwość, po włączeniu FM jest ustawiona w pamięci radia na kanale 1 - 107,00 FM ,ale po ręcznym szukaniu juz przeskakuje nieparzyście . ktoś mi to wyjaśni ?da się zmienić cykl przeskoku czestotliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podobno właśnie nie.ale skoro dało sie ustawić w ukrytym menu i normalnie działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym Was o rzuceniem okiem na mój temat odnośnie wątpliwości co do wtycznki z RNS-E. Nie znam się na tym a mam mały problem :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/344992-z-rns-e-na-inne-radio-problem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...