Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mikrofon sprawdź dzwoniąc do kogoś. W tej przejściówce z rnsd na rnse jest niezły syf. Posprawdzaj dokładnie kabelki. A żeby mieć bt high nie musowo kupować Q. A zmieniarka podejdzie typowa z b6 i z b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam takie pytanie mam rns-e zwykłego z tego co wyczytałem to można podpiąć do niego oryginalna kamerkę bezpośrednio bez żadnych dodatkowych modułów. Ma możne ktoś rozpiskę pinów co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. ciekawe czy ten pomarańczowo niebieski i pomarańczowo brązowy to CAN z zegarów :D ale pewnie tak :D Bo pozostałe dwa kolory widać na moim zdjęciu :) Czyli tak jakby CAN leciał do TMC a z niego dopiero do RNS-D

Pytanie, czy zmostkować odłączając od TMC czy mogę go zostawić i zrobić mostek po prostu? Czy coś Padnie w tym wypadku?

Ps i jak połączyć ze sobą końcówki tych anten? nie chciałbym ciąć nic czego nie będę mógł później odwrócić jak mi się to radio znudzi.

To ja mam pytanie z której końcówki wziac sygnał GPS i jak go dostarczyć do RNSa.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie mam rns-e zwykłego z tego co wyczytałem to można podpiąć do niego oryginalna kamerkę bezpośrednio bez żadnych dodatkowych modułów. Ma możne ktoś rozpiskę pinów co i jak .

bez modułu zapomnij musi być moduł żeby działała kamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlaczylem zewnętrznego Gpsa i nie ma sygnału w Rnse . Czy ktos cos w temacie może pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie antena zamontowana?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ją tak położyć żeby nic metalowego nie było nad. Inaczej zapomnij o navi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać jaki nr ma antena gps do avanta ?

I jeszcze jedno pytanie, czy przy zmianie z radia concert III muszę wymienić wzmacniacz antenowy, czy tylko kupuje antenę gps, koduje i ma działać ? Dodam, że wcześniej miałem radio symphony II.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuję jakiś sprawdzony link - lub kogoś w Wawie lub okolicach z płytką do odczytania kodu z RNS-E, mam książkę z numerem seryjnym ale audi krzyczy sobie za odczytanie pinu 250pln a to trochę za drogo.

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toma4 ogarnie ci to taniej . Przy płytce możesz uwalic soft a koszt naprawy spory

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dowiadywałem się w innym audi po za wawą 160pln więc coraz lepiej :D Jeśli ktoś z mazowieckiego jest w stanie to ogarnąć to piszę się chętnie :D

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kodowania . Czy Rnse led ma inne kodowanie jak zwykle. Wchodzę w kanał 131 i wyskakuje nie dostępny. Mieliście coś podobnego. I jeszcze jedno kodowanie mam na angielski język a i tak komendy głosowe nawija po niemiecku. Jak to zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-e led i zwykła mają identyczne kodowania nic się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na podkarpaciu ogarnia podłączenie i kodowanie rns e ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Orientuje się ktoś dlaczego na mapie 2016 nie pokazuje zbliżeń skrzyżowań mimo zaznaczonej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj jak wracałem z trasy gdzieś w Częstochowie mój rns-e zgubił sygnał i nie widzi satelit , zdemontowałem schowek , wyjąłem navi i sprawdziłem czy nie uszkodziła się antenka lub kabel. Wszystko było z nią ok ale przed złożeniem przykleiłem ją do dachu na jakąś godzinkę z włączoną nawigacją ale nadal satelit zero , ktoś podpowie co mogło się stać , rns się zesrało może jakiś resset zrobić? Dodam że przez dwa lata było wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz za antenę ale jak kiepskiej jakości to normalka przy tych antenach. Dwa lata i wymiana na nową


tu masz jak zrobić reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...