Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy jak kupie a4 z navi zwykła to musze coś dokupić aby zamontować kolorowa? Jaki ewentualnie jest koszt kolorowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Chciałem zapytać czy pliki, które znajdują się na chomiku tj. spolszczenie i mapy 2016 do RNS-E są bezpieczne i można je samemu zainstalować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze z tym różnie być. Lepiej z tym uważać bo jak uwalisz navigacje to koszt płyty to przy naprawie będą grosze

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można samemu jak się ma pliki z pewnego źródła...

Niestety nie mam pewnego źródła. Chyba, że możesz polecić taką osobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wrzucal chyba linki do pewnych źródeł ale to jakiś czas temu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można samemu jak się ma pliki z pewnego źródła...

Niestety nie mam pewnego źródła. Chyba, że możesz polecić taką osobę

Szukaj chomika z moim nickiem, pliki są pewne jakiś czas temu używałem ich do spolszczenia swojej navi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, będę walczył z tym wieczorem, jak coś to będę pisał czy są postępy ;)

w końcu udało się znaleźć chwilę żeby wziąść się za radyjko, rozebrałem go przeszlifowałem jeszcze raz otwory przycisków, i działa, tak jak podejrzewałem któryś przycisk zwierał i dlatego nie dało się wpisać kodu, teraz smiga jak należy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mały problem z navi RNS-E i zmieniarką CD na 6 płyt. Mowa tu o oryginalnej zmieniarce i mam ją podpiętą pod navi z 2005 roku. Problem mój polega na tym, że navi widzi zmieniarkę widzi także czy jest ona pusta lub nie, lecz wybór którejś z płyt jest nieaktywny (szary napis). Navi jest zakodowana tak jak należy dodam jedynie, że od początku jak zainstalowałem nawigację był z nią taki problem lecz po kodowaniu i włożeniu płyt od nowa w zmieniarkę wszystko było OK i działało jak należy jednak gdy odpiąłem akumulator powróciło do stanu pierwotnego. Co mogę z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie umieścić antenę GPS? w tym momencie mam ją na schowku pasażera i sygnał łapie dopiero po jakimś czasie. a druga sprawa... przekodowałem licznik, aby pokazywała się mała navi na fis - pojawia się, ale tylko czasami, a czasami muszę albo zrobić reset rns-e, albo po prostu odpalić auto od nowa. Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś masz tam pomieszane bo ja mam dokładna navi i zmieniarke. Zmieniarki nie kodowane tylko podłączyłem i mi ją widzi radio i pokazuje utwory no chyba ze płyty nie czyta to wtedy jest na szaro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Najlepiej za licznikiem ja rzucić ale dla pewności sprawdź czy łapie sygnał bo jest takie miejsce gdzie jest stal i nie będziesz miał sygnału. U siebie nie kodowalem licznika i mała navi jest na liczniku. Jeszcze tak nie było żeby jej nie było

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie u nas radio działa?

Ps dzięki Grzesiu :- ))

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci nie przeszkadza ręczne ustawianie stacji to nie można to przerobić ale wymaga to zmiany softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie DZIĘKI PANOWIE.

A tak z ciekawości - jest jakaś różnica działania w rns USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...