Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

i tylko tyle mam nadzieje ze przy zmianie z radia na rns e nie zostały pomieszane jakieś kable a nawet jak by to wówczas nie da sie zakodować na 9


tom często jesteś w 3 mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakodować da się ale nie każdym kablem co do instalacji nie ma ona nic wspólnego z kodowaniem. Czemu pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ gdybyś był i dysponował chwilką wolnego czasu moze byśmy to ogarneli oczywiście za $$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poda ktoś kodowanie jakie ma być żeby strzalki na fisie pokazywało dodam że rds itd działa...

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi ci o strzałki nawigacji z Rns na Fis to chyba nie ma takiej opcji.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to jednak tylko pytanie jak to załączyć

Wysłane z galaxy S5

Edytowane przez gilas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał dostęp do kabla i nikt nie poda to napisze ale są tu dobre duszę to coś podpowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem adaptacje w kanale 62 z 17 na 21 czyli z nawi ale dalej nie pokazuje strzałek na fisie

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem adaptacje w kanale 62 z 17 na 21 czyli z nawi ale dalej nie pokazuje strzałek na fisie

Wysłane z galaxy S5

Sprawdz czy masz to odznaczone w NAVI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym rozszerzyć możliwości radia. Dokładnie chodzi mi o moduł bluetooth, żeby było więcej opcji np. muzyka puszczana z telefonu lub jakiś film/stream.

Jest w ogóle taka opcja, czy są inne sposoby na poszerzenie możliwości radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ;) Jestem w trakcie zbierania gratów na rns-a. W aucie mam na tylnej szybie antenę od uchwytu na telefon i teraz pytanko! Czy mogę wykorzystać tą antenę jako diveristy? Czy ta antena działa w innym zakresie jak ta FM? Od strony technicznej chyba tylko to pytanie.

Pytanie do tych co mieli styczność z dwiema ramkami ekranu w LED, którą ramkę wybierać? Zwykłą czy tą piano? Jak się sprawuje ta czarna? Pytam, ponieważ rozmawiałem z jednym człowiekiem to powiedział mi, że te ramki nie pasują za bardzo do A4 (brzydko wygląda i nie jest praktyczna, ponieważ odbija się od niej wyświetlacz).


Ktoś coś na mój temat wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może mi ktoś podpowie bo nie mogę znaleźć.. Da się ściszyć ten dźwięk informujący, że RNS-E łączy się przez Bluetooth z telefonem? On jest zawsze tak głośny, że tragedia. Wsiadasz sobie spokojnie BLIM!!!! Japierdziele -. -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może działający obraz płytki unlock cd do rns-e? te obrazy z chomikuj niestety nie chcą mi ruszyć, chyba że coś źle robię i ktoś chciałby mi podpowiedzieć. Jak nagrywam płytkę z jakimś softem do upgrade lub downgrade to bez problemu działa, jak chce softa do góry to wrzucam płytkę i idzie, jak chce na dół to vcdsem zmieniam na opcję downgrade'u i też leci, mapy sobie nagrywam i też idą, a ta płytka z unlock cd za cholerę nie chce zassać. Może trzeba to robić jak radio jest już zablokowane albo coś. Moje jak na razie o pin nie prosi ale niedługo będę sobie zmieniał licznik na taki z kolorowym fisem i wiem że na milion procent o pin zapyta, w aso mi powiedzieli że moje autko z fabryki wyjechało bez rns-e i nie mają możliwości sprawdzenia jaki jest do niego pin. Ktoś ma jakiś pomysł jak wydobyć z niego ten PIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...