Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam taki problem podczas otwierania ekranu w rns-e (a4 b7) od razu się zamyka i to samoczynnie. Nawet nie idzie nic włożyć czy wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś włożyłem kartę SD cudem. Otwiera się dobrze tylko dojedzie do końca i się od razu zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, próbuję ustawić parametry navi wg. opisu na forum. Wciskaj kanał- RADI0 56 lub 37 navigation i wyskakuje mi komunikat: No Response from controller. Kabel mam vag 157. Program VCDS 15.7.0. Co może być przyczyną, że nie może się połączyć ? Kabel ? Program ?

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klon vcds 12.12.0 się z rns-e nie łączył a najtańszy kkl niebieski i vcds lite juz tak :-D

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski klon vcdsa... z xenonem? PDC? łączy się?

To znaczy kiepski , że stara wersja czy za nowa ? Z innymi funkcjami się łączy tj, silnik, abs, airbag. Jak robiłem zmianę na 2 din to na nim wszystko kodowałem tj. Ustawienia nowego klimatronika. Czy wymiana kierownicy 4 na 3 ramienną też kodowałem tym programem i tym kablem. O co chodzi z tym PDC ? Czy xenon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam dokładałeś to na 99% nie masz podpietej lini k standardowy problem przy braku łączności z rns-e , co do kiepskich klonów to takie objawy własnie maja jeden działa z wszystkim drugi działa z połową lub mniej tego co ma w spisie.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klon vcds 12.12.0 się z rns-e nie łączył a najtańszy kkl niebieski i vcds lite juz tak :-D

Wysłane z galaxy S5

No widzisz, jak kupiłem kabel i program to to byłem zapewniamy przez sprzedającego, że wszystko pójdzie na tym, a tu d*pa.

jak sam dokładałeś to na 99% nie masz podpietej lini k standardowy problem przy braku łączności z rns-e , co do kiepskich klonów to takie objawy własnie maja jeden działa z wszystkim drugi działa z połową lub mniej tego co ma w spisie.

Mówisz lini k, a może coś więcej powiedzieć ? O co z tym połączeniem chodzi ? Robiłem to w porozumieniu z kolegą z forum i miało być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden klon nie łączy się ze wszystkim zawsze są jakieś braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden klon nie łączy się ze wszystkim zawsze są jakieś braki.

Żaden klon nie łączy się ze wszystkim zawsze są jakieś braki.

Czyli szukać nowego klona albo zrobić aktualizacje - bo mój chce ją robić po odpalenie ale narazie nic nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja ubija klony jak ją zrobisz możesz wywalić go do śmieci sprawdź czy masz k-line podpięte kostka B pin 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski klon vcdsa... z xenonem? PDC? łączy się?

To znaczy kiepski , że stara wersja czy za nowa ? Z innymi funkcjami się łączy tj, silnik, abs, airbag. Jak robiłem zmianę na 2 din to na nim wszystko kodowałem tj. Ustawienia nowego klimatronika. Czy wymiana kierownicy 4 na 3 ramienną też kodowałem tym programem i tym kablem. O co chodzi z tym PDC ? Czy xenon ?

Jak się łączy z tymi modułami to kabel ok i problem leży w instalacji, jak się nie połączy to kiepski vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka b to ta biała 12 pin.( wpieta w rnse) W niej jest w pin 5 brązowy kabel z białym paskiem.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis masz na rns-e jest tam kostka b pin 5 i tam jest k line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis masz na rns-e jest tam kostka b pin 5 i tam jest k line

Dokładnie tak jak mówisz i tam jest kabel, który idzie od rns do instalacji. Ten kabel opisany jest jako Diagnoza L i idzie do kostki 8, III do pinu 3 opisany też jako Diagnoza L. Czyli jeśli jest takie połączenie to powinno wygrywać i łączyć na kanale navi/radio ? Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przelotka jest do d...y skoro k-line idzie do diagnozy i później w instalacje do auta to powinno śmigać


stare radio dało się diagnozować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem 1 din nie ori. Ogólnie to mogę coś tam podziałać na tym programie tak jak wyżej napisałem, tylko nie mam połączenia w przypadku navi/radio. We wtorek będę miał wolne to dokładnie posprawdzam wszystkie kable idące od rnse. Może jakiś jest uszkodzony, chociaż jak zakładałem to było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij do rns-e do pin 5 przewód z obd opisany jako k line i zobacz czy się połączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...