Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A4 b6 czy idzie zrobic tak ze zmieniajac np temperature na klimatroniku bedzie wyswietlana na rns e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 godzin temu, dawidos726 napisał:

Witam. A4 b6 czy idzie zrobic tak ze zmieniajac np temperature na klimatroniku bedzie wyswietlana na rns e?

Nie, to nie jest MMI 3G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy właśnie odblokował em rnse za pomocą płytki i wygenerowal kod.

Odlicza mi 60 min po błędnym wpisaniu kodu

Mam go na zasilaczu i jak spowodować aby się nie wyłączał po 30 min bo proces idzie od początku

Rady aby zamontować w aucie już znam ale nie posiadam a4

Inny pomysł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskaj jakieś przyciski, włączenie-wyłączenie jak na krótko nacisniesz to się nie wyłączy a rnse zarejestruje aktywność

Sent from my E6853 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciskanie nic nie pomagalo

zgasl ekran ale chodzil wentylator po zalaczeniu liczyl od 30 do zera-udalo sie

wygenerowany płytka cd kod wszedl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli w avancie na dachu mam płetwę czy z automatu oznacza że mam tam odbiornik GPS? Czy podłączenie nawigacji obejdzie się bez prucia dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie z innej beczki, czy mapy w rnse mają asystenta pasa ruchu ? (Mapy 2016r) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam problem z rns-e nie chce czytać kart SD 512 i 2gb po włożeniu karty jest komunikat o wczytywaniu karty ale po chwili wyskakuje pusty. Co możne być? Czytnik kart uszkodzony czy to wina softu ze nie czyta kart bo w wersji index mam sw; x--- . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam do was pytanie. W jaki sposob krok po kroku aktywowac SDS w RNSE Media Led 2010?  Wchodzilem VCDSem w Nawigacja>Adaptacja>Kanal 11 Voice control i tam mam wartosc 0 czyli Germany. Nie moge jej zmienic na zadna inna np 1 czyli English. Mam menu PL na sofcie 0220. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie mogę zmienić kodowania rns-e wersja high ? Parę dni temu wymieniałem skrzynię multi na manual a co za tym idzie zostało wgrane do sterownika silnika nowe oprogramowanie od manuala plus pozmieniane inne kodowania np abs itp. i po tym zabiegu moja rns-e nie łączy się w pełni z telefonem, przedtem na radiu wyświetlała mi się książka i jak ktoś dzwonił to wyskakiwało kto a teraz gdy wcisnę TEL to mam komunikat że telefon nie podłączony :/ oczywiście bluetooth łączy się i działa nawet z kierownicy czyta mi książkę i między zegarami mogę wybrać do kogo chcę zadzwonić ale to wszystko na rnsie nawet na dole nie wyświetla się ikona zasięgu, obecne kodowanie jakie mam zapisane to 0305621 a przedtem było 0309717 gdy wpisuję inne kodowanie to mam komunikat że kodowanie zostało przyjęte jednak nic się nie zmienia, ktoś ma jakiś pomysł ? 

Edytowane przez Ziewal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ogarnia  ktoś Radio RNS-E z Sieradza, Zd-Woli, Pabianic bądz Łodzi ma dostęp do czesci dodatkowych  i uruchomieniu dodatkowych opcji w tym radiu  chodzi mi o wyprowadzenie  USB, AUX zrobieniu dodatkowych opcji w radyjku i odblokowaniu TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie części są ci potrzebne? co do aux usb to kupujesz zmieniarkę cyfrową i po kłopocie nic nie trzeba wyprowadzać kodujesz tylko w navi i koniec. Niestety z tv podczas jazdy trzeba zmienić oprogramowanie w navi innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV w LEDowcu tylko przy użyciu TV free czy jest już jakiś tańszy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...