Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Iveco Daily zapodał mi z impetem w pupala i auto z tego co się orientuję to będzie do kasacji :wallbash: za chwilę będę najczęściej zmieniającym fury klubowiczem nie z własnej winy i wyboru :wallbash:

a5eeb435d7785dbc.jpg

674ff156b081a9ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz koorwa, ładnieś dostał, to co teraz :naughty:, audi czy jakiś egzotyk :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzotyk na S czyli pewnie Skoda ale smaka mam na Subaru, Audi na 100% nie z powodu kradzieży poprzedniego

Generalnie szkoda Lexa bo sam w sobie był gicior, chwilowo śmigam nowym Mondeo TDCI - shit na maxa w porównaniu do Audi i nawet starego Lexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ro kołowa :) Fabia ew. Octavia ale po kuracji u Witka i na gwincie :) na tą chwilę nie mam pojęcia w co wsiądę i kiedy, nie wszystko zależy ode mnie, mam sponsorów i oni w dużym stopniu decydują bo wykładają kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i h...j z tymi systemami bezpieczeństwa blacha najważniejsza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoda fajna jest jak niska i mocna :kox: a w 4łapach to już w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje...już się zadomowiłeś z Lexie ..a tu taki kiss centralnie w dupe :shocked:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz boję się nawet pociągiem śmigać co by czołówki z towarowym nie było :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:59_________________________________________________Proszę admina o zamknięcie tematu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario - Ty to przeginasz już :naughty: Niedługo na Discovery zobaczymy Cię w CrashRally jakimś :polew:

Dobrze że nic nikomu jebaniutki nie zrobił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...