Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam i nie wyobrażam sobie innych na zimę.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem przeczytałem tamte posty :)

A co sądzicie o tych? To są Nokian W4 D4

http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-205-55r16-91h-nokian-wr-d4-2016-i6377861800.html

a to WR A4

http://allegro.pl/nokian-4x-205-55r16-91h-wr-a4-zestaw-zimowy-i6435089686.html

Trochę dziwne bo W4 A4 są tylko o 130zł droższe w stosunku do W4 D4

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Ja mam WRD4.

Opublikowano

Ja na wiosnę kupiłem też WRD4.Dopiero teraz będzie test Na tą zimę.Nokian to firma z tradycjami.Spotkałem się z wieloma opiniami gumiarzy..,że to najlepsze opony na zime.Letnie też mam Nokiany i sa ok.

Opublikowano

Właśnie czytałem te opinie i wychodzi, że to naprawdę dobre opony. Tylko teraz muszę wybrać rozmiar. Felgi mają rozmiar 16'. Myślę nad szerokością 205 a profil 55. Nada się na zimę? Autko to a4 b8. Czy celować w inny rozmiar?

Myślałem o tych ale sam nie wiem co sądzić o tym rozmiarze

https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-d4-205-55r16-91-t#118421807

Edytowane przez Osta

Opublikowano

B8 ma inny rozmiar. Z wlepki spisz.

Opublikowano
Opublikowano

Nie jest za szeroka. Masz indeksy na wlepce, czy nie?

Opublikowano

Chodzi Ci o te nalepki na drzwiach od kierowcy? Widziałem, że coś tam jest. Jutro dokładnie sprawdzę bo jest tam napisane albo zrobię zdjęcie bo teraz lecę spać

Opublikowano

Tak, o te na drzwiach :)

Opublikowano

Ok to wklejam :)

Sam już nie wiem o co chodzi. Czy mam się sugerować tymi górnymi rozmiarami czy dolnymi.

Bo mogę chyba wziąć albo 225/55 16' albo 205/60 16'

Bo to chyba chodzi o rozmiar na lato (ten pierwszy) a drugi na zimę?

https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

Opublikowano

Panowie mam lato 235/45/17 czy brać taki rozmiar na zimę? Auto z napędem 4motion

Kiedyś mówili że 235 rzuca autem w kolejnych ale ja nic takiego nie odczuwam przy tym rozmiarze.

W poprzednim aucie miałem 18 i 19 na lato ale zawsze był to max 225.

Opublikowano

Stara szkoła mówi żeby używać węższych opon na zimę niż na lato.

Po mojemu jeżeli na lato używamy 225, to na zimę wrzuć 205 lub 215.

W zimę stawiajmy na bezpieczeństwo.

Węższa opona zapewnia nam większą siłę tarcia (masa auta rozkłada się mniejszej powierzchni)

Opublikowano

Zdecydowałem się na nokiany. Na Lato mam 18" 225/40 Czy na zime taki rozmiar będzie też dobry do b7 quattro? Czy jakiś inny polecacie?

Opublikowano

Będzie dobry.

Opublikowano

Czy mogę na oponę 205 założyć profil 50 albo 55 zamiast 60? Bo na wlepce jest że 225/55 albo 205/60. Rozmiar felgi to 16

https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Dlaczego nie możesz założyć na zimę jednego z zaleconych rozmiarów przez producenta, tylko kombinujesz?

Opublikowano

A dlaczego niby mają być przereklamowane? Kleber to porażka.

Poza tym, widać, że nie szukasz, bo kilka postów wcześniej był poruszany temat tych opon.

A ja tam miałem Klebery i bajka :wink: Te co miałeś to były HP1 chyba

Opublikowano

A co sądzicie o oponach bieżnikowanych, są dość tanie i dają też gwarancję na nie. Czy ktoś miał takie opony?

Opublikowano

Dlaczego nie możesz założyć na zimę jednego z zaleconych rozmiarów przez producenta, tylko kombinujesz?

no bo profil 55 będzie lepiej wyglądał w stosunku do 60. Chyba że mi się tylko wydaje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.