Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 7,5j więc u mnie nie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś foto jak wygląda 215/50 zima na 17" ?

215*50 = 10750

225*45 = 10125

Czyli 215/50 będzie odrobinkę wyższe? A jak z komfortem na zimówce, na której oponie lepiej?

Z tego co widzę teraz 215/50/17 jest sporo droższa ten sam wzór i producent niż 225/45/17

Na przykładzie dębicy frigo hp2

Edytowane przez johnystw

Opublikowano

Czyli 215/50 będzie odrobinkę wyższe?

Tak


A jak z komfortem na zimówce, na której oponie lepiej?

Na 215/50


Ma ktoś foto jak wygląda 215/50 zima na 17" ?

Mam letnie.

W Galerii poszukaj mój post, jest zdjęcie i link

Dodam że na zdjęciach jest ET 45

Opublikowano

Ma ktoś foto jak wygląda 215/50 zima na 17" ?

215*50 = 10750

225*45 = 10125

Czyli 215/50 będzie odrobinkę wyższe? A jak z komfortem na zimówce, na której oponie lepiej?

Z tego co widzę teraz 215/50/17 jest sporo droższa ten sam wzór i producent niż 225/45/17

Na przykładzie dębicy frigo hp2

Dużo droższe? ja właśnie je zamówiłem za 1470 za 4. Zobaczymy co to bo to świeża opona. Zobaczymy też ile znaczą literki w spalaniu i przyczepności bo ona niby ma C i B a to już w premium mają :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, obecnie posiadam opony Hankook Kinergy eco K425 195/65R15 91T. Do tej pory rewelacja. Przyszedł czas na opony zimowe, planuje kupić Hankook Winter i*cept RS2 W452 195/65 R15 91T. Czy to będzie dobry wybór?

Opublikowano

Ma ktoś foto jak wygląda 215/50 zima na 17" ?

215*50 = 10750

225*45 = 10125

Czyli 215/50 będzie odrobinkę wyższe? A jak z komfortem na zimówce, na której oponie lepiej?

Z tego co widzę teraz 215/50/17 jest sporo droższa ten sam wzór i producent niż 225/45/17

Na przykładzie dębicy frigo hp2

Dużo droższe? ja właśnie je zamówiłem za 1470 za 4. Zobaczymy co to bo to świeża opona. Zobaczymy też ile znaczą literki w spalaniu i przyczepności bo ona niby ma C i B a to już w premium mają :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Napisałem na przykładzie debicy frigo hp2 którą chce kupic.

jakie opony kupiłeś?

Opublikowano

No właśnie hp 2 :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Też rozważam zakup tych Dębic na 17" 225/45 r17 Frigo HP2 91H E/B/2 Mam na miejscu za 270zł/szt już przekładką.

Chyba zadzwonię tam czy 215/50 będzie w tej samej cenie

Opublikowano

Faktycznie jak patrzę to różnica jest spora :/ no trudno już po jablkach ;) tylko już E B a nie C B jest 225

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Faktycznie jak patrzę to różnica jest spora :/ no trudno już po jablkach ;) tylko już E B a nie C B jest 225

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

na 215/50 masz C/B?

Opublikowano

Tak. Np. Tu http://www.sklepopon.pl/debica-frigo-hp-2,p-88923?gclid=CjwKEAjwy8bABRD5osXMovTHpmQSJACfZY0FzAI5m8koN2_Zec1FiWR3IJjxeQrKhBV5Z-eL61ujHxoC2E3w_wcB

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Hmm dziwne to trochę, bo przecież to ten sam model i wzór :)

Opublikowano

Niby troszkę węzsza ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam 7,5j więc u mnie nie

Zapodałbyś foto, jak wygląda 215 na tej feldze?

Opublikowano

Jeździłem zawsze na Dębica Frigo 2, nie mogę narzekać, teraz mam Toyo Snowprox zobaczymy jak będą się sprawować:)

Opublikowano

3486485e9796f0a9b6805ddcb3543004.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

3486485e9796f0a9b6805ddcb3543004.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Elegancko jest.

Kolego co to za felgi? Bo szukam czegoś podobnego na zimę

Opublikowano

Z A5 et 28 seryjnie jeśli dobrze pamiętam ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Aktualnie 235 wygląda u mnie tak:

opona_zpsqykcn0yx.jpg

Mam jakieś takie wrażenie, ze 215 będzie za wąska :D

Może mam za słabą wyobraźnię :)

Opublikowano

To daj 225

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.