Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamówione Nokian WR A4 225/45/17. Zobaczymy jak się spiszą w RWD. Obecnie na letnich po deszczu ESP ma co robić...

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamówione Nokian WR A4 225/45/17. Zobaczymy jak się spiszą w RWD. Obecnie na letnich po deszczu ESP ma co robić...

Powiem ci ze u mnie ESP jeszcze się nie włączyło.

Też kupiłem te a4 tylko że w 235 jeszcze w garażu mam ale chyba pod koniec tygodnia założę

Opublikowano

Zamówione Nokian WR A4 225/45/17. Zobaczymy jak się spiszą w RWD. Obecnie na letnich po deszczu ESP ma co robić...

Powiem ci ze u mnie ESP jeszcze się nie włączyło.

Też kupiłem te a4 tylko że w 235 jeszcze w garażu mam ale chyba pod koniec tygodnia założę

Plus 4WD :wink:

Opublikowano

a tym sezonie latam na barumach...zobaczymy jak się będę sprawować

Opublikowano

Na ile pompujecie kola 225/45/18?

Opublikowano

Na ile pompujecie kola 225/45/18?

Na wlepce pod klapką wlewu paliwa powinieneś mieć wszystkie informacje na temat ciśnienia.

Opublikowano

Na ile pompujecie kola 225/45/18?

Na wlepce pod klapką wlewu paliwa powinieneś mieć wszystkie informacje na temat ciśnienia.
Jakbym mial to bym nie pytal :)
Opublikowano

Mógłby ktoś rozszyfrować jakie ciśnienie powinno być przy oponie 205/60/16? 96H (kupiłem 96H bo chciałem większą nośność zamiast 92H)

https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

2.5 z przodu 2.4 z tyłu jak samochód nie jest załadowany a jak jest załadowany (kompet osób + bagaże) to 2.6 z przodu 2.9 z tyłu?

Chodzi mi o opony zimowe

Pozdrawiam

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Mógłby ktoś rozszyfrować jakie ciśnienie powinno być przy oponie 205/60/16? 96H (kupiłem 96H bo chciałem większą nośność zamiast 92H)

https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

2.5 z przodu 2.4 z tyłu jak samochód nie jest załadowany a jak jest załadowany (kompet osób + bagaże) to 2.6 z przodu 2.9 z tyłu?

Chodzi mi o opony zimowe

Pozdrawiam

2,5 przód i 2,4 tyl, a przy zaladowanym 2,6+2,9

Jedynie zobacz ze masz oznaczenie M+S czyli błoto+snieg

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Pytanie jakie optymalne opony zimówki bedą na felge 16 x 7 szerokie 205x55 czy 215x55 ?

Opublikowano

Mógłby ktoś rozszyfrować jakie ciśnienie powinno być przy oponie 205/60/16? 96H (kupiłem 96H bo chciałem większą nośność zamiast 92H)

https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

2.5 z przodu 2.4 z tyłu jak samochód nie jest załadowany a jak jest załadowany (kompet osób + bagaże) to 2.6 z przodu 2.9 z tyłu?

Chodzi mi o opony zimowe

Pozdrawiam

2,5 przód i 2,4 tyl, a przy zaladowanym 2,6+2,9

Jedynie zobacz ze masz oznaczenie M+S czyli błoto+snieg

W pierwszej tabelce przy 225/55/16 i przy 225/50/17 też jest M+S

W drugiej tabelce tyczy się opon XL (dwa pierwsze rozmiary)

A moja opona zimowa ma rozmiar 205/60/16 i jest M+S - tutaj to rozumiem, ale o co chodzi z tamtymi rozmiarami? Czemu są pomieszane letnie z zimowymi?

Bo wychodzi na to że ciśnienie 2.5 z przodu i 2.4 jest dla opon zimowych ale XL a moja zimowa 205/60/16 nie jest XL

Opublikowano

Pytanie jakie optymalne opony zimówki bedą na felge 16 x 7 szerokie 205x55 czy 215x55 ?

205

Opublikowano

Cześć, szukam opon dla dziewczyny do Peugeota 206, rozmiar 14 okolice 700zł +/-. Myślałem nad Nexen Winguard. Osobiście mam u siebie Dayton Evo510 i nie jest źle ale może ktoś poleci coś ciekawego :)

Opublikowano

Pany lepiej na zime 225/45/17 czy tak jak na wlepce w mojej b7 235/35/17?

Opony ze względu na dobre opinie w necie i na forum wybrałem Dębica Frigo HP2, w rozmiarze 225/45/17 mam je na miejscu z przekładką gratis za 271zł szt więc cena super, nie do pobicia na necie.

Opublikowano

215/50/17 na zimę weź. Żadne 225.

Opublikowano

215/50/17 na zimę weź. Żadne 225.

Jakbyś mógł coś więcej napisać dlaczego tak a nie inaczej.

Zdecydowanie popularniejszy jest 225/45/17 nawet ceny średnio 50zł na sztuce są tańsze niż 215/50/17.

Większość tego forum chyba lata na 225/45 właśnie?

Opublikowano

Jakie dać ciśnienie do opon nokian 225/40 r18?

Edytowane przez zyla

Opublikowano

215/50/17 na zimę weź. Żadne 225.

Jakbyś mógł coś więcej napisać dlaczego tak a nie inaczej.

Zdecydowanie popularniejszy jest 225/45/17 nawet ceny średnio 50zł na sztuce są tańsze niż 215/50/17.

Większość tego forum chyba lata na 225/45 właśnie?

Większość popełnia błąd i jeździ autem za 20k, a żałuje dopłacić do fabrycznej opony, tłumacząc się koleinami. A przekłamania licznika? A ubezpieczenie w razie wypadku? Nie chce mi się powtarzać.
Opublikowano

215/50/17 na zimę weź. Żadne 225.

Jakbyś mógł coś więcej napisać dlaczego tak a nie inaczej.

Zdecydowanie popularniejszy jest 225/45/17 nawet ceny średnio 50zł na sztuce są tańsze niż 215/50/17.

Większość tego forum chyba lata na 225/45 właśnie?

Większość popełnia błąd i jeździ autem za 20k, a żałuje dopłacić do fabrycznej opony, tłumacząc się koleinami. A przekłamania licznika? A ubezpieczenie w razie wypadku? Nie chce mi się powtarzać.

Fabrycznie być powinno 235/45/17 które kosztuje mniej więcej tyle samo co 225/45/17 więc pewnie nie o oszczędności tu chodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.