Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powinniśmy założyć jakiś osobny temat dla Vki hehehe

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

niby 176tys hehe

widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni :tongue4::good:

Vka robi swoje :wink4:

oj robi robi nie jedna turbinka nie daje rady :kox:

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

niby 176tys hehe

widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni :tongue4::good:

Vka robi swoje :wink4:

oj robi robi nie jedna turbinka nie daje rady :kox:

Eot.

Ciekawy jestem pojedynku bo jak na razie nie słyszałem żeby ktoś robił skilla, zdrowe 2.8 30v Q vs 1.8T Q po programie na ok 190KM :gwizdanie:

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

niby 176tys hehe

widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni :tongue4::good:

Vka robi swoje :wink4:

oj robi robi nie jedna turbinka nie daje rady :kox:

Eot.

Ciekawy jestem pojedynku bo jak na razie nie słyszałem żeby ktoś robił skilla, zdrowe 2.8 30v Q vs 1.8T Q po programie na ok 190KM :gwizdanie:

latem się coś pomyśli na ten temat :naughty:

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

niby 176tys hehe

widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni :tongue4::good:

Vka robi swoje :wink4:

oj robi robi nie jedna turbinka nie daje rady :kox:

Eot.

Ciekawy jestem pojedynku bo jak na razie nie słyszałem żeby ktoś robił skilla, zdrowe 2.8 30v Q vs 1.8T Q po programie na ok 190KM :gwizdanie:

latem się coś pomyśli na ten temat :naughty:

Na letnim zlocie będzie gdzie się pościgać :naughty:

Opublikowano

nom jak tam kolego skręciłeś jakiś filmik ? bo bardzo ciekaw jestem ja brzęczy twoja :a4fan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nom jak tam kolego skręciłeś jakiś filmik ? bo bardzo ciekaw jestem ja brzęczy twoja :a4fan:

Opublikowano

nom jak tam kolego skręciłeś jakiś filmik ? bo bardzo ciekaw jestem ja brzęczy twoja :a4fan:

nom jak wejdzie na obroty to fajnie ją słychać :good: ogólnie podoba mi sie twoje autko :a4fan:

Opublikowano

Furka ładna, podoba mi się, powodzenia :good:

Opublikowano

Q robi swoje :kox:

Opublikowano

Q robi swoje :kox:

święte słowa, byłem głupi jak kupowałem swoją że nie poszukałem lepiej i nie zapodałem z quattro, ale następnym razem już będzie z :quattro: a co do autora tematu to autko z pięknym wyposażeniem i silnikiem, trochę lepszą sesje mógłbyś zrobić żeby lepiej pokazać autko, powodzenia w dalszym użytkowaniu.

Opublikowano

Q robi swoje :kox:

święte słowa, byłem głupi jak kupowałem swoją że nie poszukałem lepiej i nie zapodałem z quattro, ale następnym razem już będzie z :quattro: a co do autora tematu to autko z pięknym wyposażeniem i silnikiem, trochę lepszą sesje mógłbyś zrobić żeby lepiej pokazać autko, powodzenia w dalszym użytkowaniu.

Ja też taki błąd zrobiłem, gdybym najpierw zarejestrował się na forum to na pewno kupił bym audiole z Q :)

Opublikowano

Piękniusia.

Opublikowano

gustownie i rzeczowo

dla mnie fajna

no i dobrze ze nie bales sie 19"

;)

teraz tylko swap na 2.7BiT pozostal :kox: i bedzie kompletna esa ;)

Opublikowano

Bardzo fajne autko z konkretnym napędem i słusznym silnikiem :good:

Opublikowano

Znajomy choruje na taką......... Pozdrowienia i gratulacje życzę wam jak najlepiej :good:

Opublikowano

Fajowa sztuka :good: też sobie kiedyś sprawie Quattro :gicior:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Autko coś jak moje :good:

Wyciąłeś kata? A co z sondą lambda?

Eot.

Ciekawy jestem pojedynku bo jak na razie nie słyszałem żeby ktoś robił skilla, zdrowe 2.8 30v Q vs 1.8T Q po programie na ok 190KM :gwizdanie:

Ja robiłem...

Opublikowano
  • Autor

A co z sondą lambda?

sondy są przed katami, wiec nie ma problemu po wycince :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.