Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu


gigiindahouse

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens zmieniac 15 na 16? Jak dla mnie to nie bedzie wielkiej roznicy w wygladzie.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje podobnie, fele RS 17. Z racji ze auto ma ciemny kolor i chromowane relingi zakupiłem obudowy lusterek in pro (chrom) i listwy wokół szyb. Planuje jeszcze listwę nad tablice rejestracyjną na bagażnik i chromowaną atrapę na przód. Mam nadzieje że wyjdzie nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje podobnie, fele RS 17. Z racji ze auto ma ciemny kolor i chromowane relingi zakupiłem obudowy lusterek in pro (chrom) i listwy wokół szyb. Planuje jeszcze listwę nad tablice rejestracyjną na bagażnik i chromowaną atrapę na przód. Mam nadzieje że wyjdzie nieźle.

co sie wpierniczasz z tym info do nie swojego temtu, tu sie rozmawia o samochodzie gigiindahouse'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje podobnie, fele RS 17. Z racji ze auto ma ciemny kolor i chromowane relingi zakupiłem obudowy lusterek in pro (chrom) i listwy wokół szyb. Planuje jeszcze listwę nad tablice rejestracyjną na bagażnik i chromowaną atrapę na przód. Mam nadzieje że wyjdzie nieźle.

co sie wpierniczasz z tym info do nie swojego temtu, tu sie rozmawia o samochodzie gigiindahouse'a

phihihihi jaki ty wybuchowy Kezor hehehe :P

Pakuj 17" na 16" nie zobaczysz roznicy :) Najlepiej od S lub RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajniutka furka , jak już nie masz znaczka z przodu, to z tyłu też bym ściągną , a co do modów w aucie to softa bym zapodał na pierwszy temat :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, kurcze nie jest lekko, póki co sciagnolem z karoserii wszelkie nalepki ktore byly wlasciciel ponaklejał - fotki zrobie w poniedzialek,

i odkładam kase na przednie lampy z FK a to z tego wzgledu ze valeo to trzeba ciac a jakos mi sie nie chce :) . Z felgami narazie sie wstrzymam poczekam poodkladam troszke kasy i kupie na przyszly sezon.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 15:14 _________________________________________________W końcu zamontowałem sobie nawigację Becker Traffic Pro z czerwonym podświetleniem w super stanie. Zdjęcia zapodam jutro. Teraz jedynie szukanie lamp przednich i alu felg...

Trzeba się spieszyć, wiosna tuż tuż.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 16:48 _________________________________________________No i w końcu się coś dzieje, kupiłem soczewki z FK Automotiv. Jutro bądź pojutrze foto relacja.

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________No i już mam :) hehe Xenonki 6000k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gigiindahouse . Przymierzam się do zespolonych depo albo FK-AUTOMOTIVE http://moto.allegro.pl/item307906620_lampy_angel_eyes_audi_a4_95_99r_chrom_ringi_od_fk.html

zastanawiam się bo też nie chce mi się nic przerabiać. Jak z zamontowaniem, jak świeci ten xenon, czy jest miejsce na przetwornice, zastanawiam się bo wyczytałem, że depo jest montowane na częściach (soczewka) z valeo no i generalnie ma dobrą opninę :wallbash: natomiast o FK nie ma zbyt wiele wypowiedzi pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj paplotryg1 , DEPO to shit jak dla mnie jeśli już do albo VALEO albo FK. Jeśli chodzi o przetwornice to sam musisz w komorze silnika zobaczyć gdzie masz miejsce.

-------------------------------------------------------

Tak poza tym to moja niunia siedzi w warsztacie i czeka ją generalny remoncik...

Wymiana oleju paska filtrów itp itd... tak że mam nadzieję że później tylko lać i lać...

Po zapłaceniu mechanikowi :) odkładanie kasy na:

- nowe felgi chyba jednak 16 (komfort się liczy)

- zestaw JBL skrzynia+wzmacniach lub głośnik i zrobienie zabudowy

- malowanie 3 elementów

Mam nadzieję że do maja się wyrobię ale może być ciężko...

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 23:40_________________________________________________Witam po długiej nieobecności na forum.

Wkońcu kupiłem silnik i auto jest już u mechanika. A potem znów zbieranie kasy na resztę modyfikacji... chociaż nie będą już takie duże jak myślałem. Zdjęcia z naprawy i modyfikacji wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...