Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje pierwsze modyfikacje


Danielsnm

Rekomendowane odpowiedzi

Więc wychodzi że projektanci audi idą w stronę zalatującej calibry? i jeszcze swoją drogą to wolę taki pług niż oryginalną żabę

to moze jeszcze duzy grill

cos w takim stylu

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/100/75019 :naughty: :naughty:

Dobre, MAGIC87 :good:

Najlepszy jest komentarz tego typa: "ZAZDROSC NIE ZNA GRANIC SZKODA ZE JUZ GO SPRZEDAŁEM"

Myśli, że te komentarze są dlatego, że ludzie mu zazdroszczą :decayed:

_________________________________________________

Myślę, że właściciel tego auta zrozumie swój błąd i odczepi tę dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Nad moją niunią sie zastanawiałem żeby przerobić na po lifta,dobrze że tego nie zrobiłem bo bym teraz sie wstydził nią jeździć.

xkrPS.jpg

Długo myślałeś nad wypowiedzią ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwint mam od "Supersport" a lampy Bi ksenonowe od s-line i nie będę dawać dużego grilla i nie zamierzam zmieniać przedniej dokładki bo jak dla mnie jest super, jedynie trzeba progi wymienić żeby auto tworzyło zgraną linię - KONIEC KROPKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem identyczna dokładke, jednak jej nie zalozylem ( ze wzgledu na wytrzymalosc laminatu z ktorego jest zrobiona). Musze przyznac,ze nawet ladnie wyglada zalozona i pomalowana. Rzeczywiscie cos innego i brawo za odwage ( jestes prekursorem - jako pierwszy ja zamontowales aby inni mogli obczaic jak wyglada w rzeczywistosci - I TU Z TEJ STRONY NIE ROZUMIEM GLUPICH KOMENTARZY TYPU PLUG ITD KAZDY NIECH ZAKLADA CO MU SIE PODOBA A OD EWENTUALNYCH DYSKUSJI NA TEMAT WYGLADU POSZCZEGOLNYCH PAKIETOW STYLISTYCZNYCH I TYPOW DOSTEPNYCH ZDERZAKOW POWINIEN BYC OSOBNY WATEK ! )

ps. sam zamontowalem ori dokladke s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę przyznać rację - dokładka "CSR" jest oryginalnie zrobiona z tylko jednej warstwy, więc bardzo cienka i licha. Jednak u mnie nie stanowiło to problemu, bo kolega dołożył kolejne trzy warstwy maty oczywiście pomiędzy maty rozprowadził żywicę i teraz dokładka jest solidna i sztywno się trzyma. Swoją drogą podobnie teraz działa z progami "S-line" bo te które zamówiłem też okazały się zbyt mizernie wykonane. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OD EWENTUALNYCH DYSKUSJI NA TEMAT WYGLADU POSZCZEGOLNYCH PAKIETOW STYLISTYCZNYCH I TYPOW DOSTEPNYCH ZDERZAKOW POWINIEN BYC OSOBNY WATEK !

przecież po to jest ten dział żeby oceniać nasze auta, nie wszystkim się musi podobać :wink4:

a ze na forum preferowany jest jedynie ori tjuning wiadomo nie od dziś :cool1:

jak dla mnie dokładka jest zbyt agresywna jak na linie b6 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie wyraziłem się zbyt dobrze :confused4: - chodzi o to że felgi + hamulce zamówię jednocześnie początkiem Marca bo wtedy będę mieć "zastrzyk gotówki" :) więc tak do 15 powinny mi przyjść kurierem :):a4fan:

rzecz jasna na a4 b6 i będą to 19"

takie hamulce tył :

16Oh10.jpg

takie przód :

Qx_4r.jpg

i taki zderzaczek mam do montażu:

gbQLr.jpg

[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 12:06_________________________________________________A to części które zamówiłem i mam już w domu, właściwie niedługo je zamontuję :wink4:

rYDYS.jpg

gcNv0.jpg

plus jeszcze nowe klocki Zimmermana których nie widać na zdjęciu[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 01:48_________________________________________________

No cóż nie starczyło w tym roku na felgi

:confused4:, ale pieniążki przeznaczyłem na nowy lakier, grill s-line, Bi ksenony (ori). Zamontowałem dokładkę do zderzaka od CSR. Oczywiście dokładki w kolorze. Hamulce, zawieszenie oraz dystanse HBM 40mm na oś też już są :)

5x4xS.jpg

W dalszych planach:

-felgi

-nowe wycieraczki z ramionami

-nowa przednia szyba

-podwójny wydech od BSR

-być może kierownica od S-line

osobiście wole tego z 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OD EWENTUALNYCH DYSKUSJI NA TEMAT WYGLADU POSZCZEGOLNYCH PAKIETOW STYLISTYCZNYCH I TYPOW DOSTEPNYCH ZDERZAKOW POWINIEN BYC OSOBNY WATEK !

przecież po to jest ten dział żeby oceniać nasze auta, nie wszystkim się musi podobać :wink4:

a ze na forum preferowany jest jedynie ori tjuning wiadomo nie od dziś :cool1:

jak dla mnie dokładka jest zbyt agresywna jak na linie b6 :hi:

Bardziej chodzilo mi o to, ze przez takie komentarze ludzie maja klapki na oczach i na forum nie pojawi sie nic nowego jak zdjecia pakietow s4 / s-line . Tak przynajmniej kazdy ma podglad na cos innego a czy mu sie to podoba czy nie to jego indywidualna sprawa ... ( sprawa tyczy sie tez grzecznosci i poziomu tych komentarzy ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej dokładki czarny grill s-line plus dokładki w zderzak plastry miodu i będzie nieżle-chrom z grilla psuje jakikolwiek efekt-za innowacje 5+[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:20_________________________________________________i jakąś felgę koniecznie-żeby wszytstko miało ręce i nogi-a co będzie na tyle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elvis80
Więc wychodzi że projektanci audi idą w stronę zalatującej calibry? i jeszcze swoją drogą to wolę taki pług niż oryginalną żabę

to moze jeszcze duzy grill

cos w takim stylu

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/100/75019 :naughty: :naughty:

ja pier**le ;o !!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 00:04_________________________________________________

- Coś takiego znalazłem na youtube :D

świwetne!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...