Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka M3


d darek

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby była taka satyna jak miał kiedyś malik albo jak jest na relingach w B6/B7 :gwizdanie:

noo dokładnie.. cos takiego jak w s4 b6/7 i 8 chyba jest..

Poluje na takie ale cholera na alledrogo jak juz sa to za kosmiczna cene... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusteka M3 w a4 nie zniese- gdzieś pewnie jest taki okaz. do bmki bym ich nie założył :polew:

maluj w kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luschrom01.jpg:kox:

do audi pasuje ulal

dla mnie wyglada to tak:

jedyne sluszne to seria lub satyna

za wszystkie chrom nakladki serdecznie dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wszystkie chrom nakladki serdecznie dziekuje ;)

Powiem Ci że założyłem obudowy In Pro i porównując je z oryginałami są dużo solidniejsze. A co do wyglądu to jak ktoś ma granat to bym się nawet nie zastanawiał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z trwałością chromu w tych In Pro?

Trwałość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była taka satyna jak miał kiedyś malik albo jak jest na relingach w B6/B7 :gwizdanie:

A jakby lakier srebrny mat kupił i prysnął :gwizdanie: Próbował ktoś?? Bo też mi takie po głowie chodzą bo do ciemnego auta są super :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby lakier srebrny mat kupił i prysnął :gwizdanie: Próbował ktoś?? Bo też mi takie po głowie chodzą bo do ciemnego auta są super :naughty

Widziałem już takie coś i wyglądało jakby lusterka były przełożone ze srebrnego samochodu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby lakier srebrny mat kupił i prysnął :gwizdanie: Próbował ktoś?? Bo też mi takie po głowie chodzą bo do ciemnego auta są super :naughty

Widziałem już takie coś i wyglądało jakby lusterka były przełożone ze srebrnego samochodu :thumbdown:

mówisz o macie tak jak pisałem? Jak tak to zabawa nie warta świeczki no ale 600zł za lusterka to masakra :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi o satynę, jak w ORI RS :kox:, niestety bardzo trudno to dostać :gwizdanie:, ja odpuściłem i malnąłem w kolor nadwozia, z tym że oba są symetryczne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lusterka a'la M3 to nie dość że straszna wiocha to jeszcze zwykłe g***o bo nic w nich nie widać, znajomy miał takie u siebie- tragedia wizualna i użytkowa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lusterka a'la M3 to nie dość że straszna wiocha to jeszcze zwykłe g***o bo nic w nich nie widać, znajomy miał takie u siebie- tragedia wizualna i użytkowa :thumbdown:

Ale za to dla pewnego typu dziewczyn robią furorę :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to zabawa nie warta świeczki no ale 600zł za lusterka to masakra :gwizdanie

A co mają powiedzieć posiadacze 80'tek, gdzie lusterka rs2 chodzą po 1,5 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...