Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To konkretnie...może niedziela po południu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinez wyjechal i nikt nic nie pisze;p moze niedziela? bo w piatek jest koncert wiec sobota odpada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem panowie jestem :) i sieję zamęt :) na krótko ale jestem :) i moge na spociora wpaść :) hehehehe :) to kiedy ????

dziś???

jutro???

nieeeeee no w poniedziałek nie róbcie :) bo sie nie załapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie :) tez :) tylko dajcie czas na dojazd w razie co :) hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to srednio mi pasuje bo niebardzo moge kierowac xD no i ta pogoda :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skołować sobie drivera:) jak nie mozna kierować :) jakby co to dzwońcie :) albo piszcie itak tu bede zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadajcie wszyscy do mnie hahahahah :) choc wasnie slyszalem ze ogolnopolskim organizatorem dzisiejszego spotu jest GALEC wiec prosze do niego kierowac wszelkie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że na chwile was samych zostawić i już głupoty na forum wypisują :> Maciek po wyjazdach do Grudziądza otrzymał sprawność organizatora :decayed: i teraz trzeba przećwiczyć jego organizatorskie talenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt kolejny spocik udany, fakt dostałem baty ale nie dramatyzujmy :) nie były tęgie :) heheheh Fakt faktem kręgle super sprawa i przegrałem z godnością i przyznaję że w te klocki jestes lepszy co nie zmienia faktu że Gokarty-męski sport ( a nie zabawa kulkami :) ) to moja dziedzina. Tak nie brałem aparatu specjalnie nie mam lampy a tam by ciężko było fajne foty zrobić. Wiec darowałem siebie. Nastęnym razem. No i do kolejnego spotu bo jak widzę elita się nie zmienia :) nie zmiennie 3 Audice są jak zwykle razem na każdym spocie :) i tak trzymać! pozdro AudiManiacs

Ps. Kurde jak mi się odbija to mięso ze szczura :) ze stargardzkiej kebabowni masakra :) chyba katrina nie zaśnie przy mnie albo mnie zepchnie nogą z wyra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wpisały sie na stałe :) do głównej parady i zawsze na czele peletonu :) Każdy spot hehehe jest nasz a co do gokartów to sie ciebie nie boję :) załóż opinacze byś miał cięszą nogę :) bo pipki tak mają :) że boją sie pewnych zakrętów. pozdro ide bo mnie terrorysta woła. see you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...