Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

e tam mi to róznicy nie robi jezeli jest spot na krema bo daleko nie mam :cool1: pretesji tez nie mam co by nie bylo :wink4: wydaje mi sie ze nie o liste tu chodzi ale oto ze weekend na forum spontana ciezko zrobic.. bo gdyby kazdy dostal sms-a lub telefon ze jest spot to podejzewam ze wiecej osob by bylo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie :)spiidy zgadzam sie z Tobą, dlatego czekałem na odzew od Galca bo dla mnie białe to białe a czarne to czarne, nasze wczorajsze ugadywanie miało troche spokojny i luźny charakter. Gdyby tak jak ostatnio ugadywaliśmy sie że każdy pisał: "ok mi pasuje zjawię sie" i wpisał na liste to wtedy wiadomo że delikwent sie zjawi i spot jest na stówę. I Jak mi ktoś powie ze coś jest to ja będę, niestety nie miałem możliwości sprawdzić czy rzeczywiście wsyscy bedziecie bo jak pisałem jestem poza domem i jak coś to czekam na tel. a weźcie pod uwagę że muszę gonić z Nowogardu i 64km mam do pokonania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu chłopaki podpadają! :P Majka zawsze daje radę ale następnym razem powiem Pani za kasą żeby umyła uszy! :D Majkel nie będzie już tak podatny na presję :) i nie spierdzieli szansy na wygraną :) heheh

Ja pierdziu ale dałeś ciała Majkel. Honor Nowogardu spuścieś z siłą wodospadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi-f1 musisz zaglądać tutaj do nas i śledzić :) oraz dawać pomysły gdzie kiedy się spotkać :) Ze spotami jak widzisz problemu nie ma wielkiego, zgrała sie fajna ekipa no i witamy i Ciebie :) obyś zagościł na stałe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mój czas jest ograniczony ale w miarę możliwości to mógł bym wpadać i pogadać..

zawsze taki większy i bardziej zaplanowany spot jest ugadywany o wiele wcześniej. Tak by każdemu pasowało więc zawsze rzucaj swoje propozycje kiedy Tobie pasuje a my drogą kompromisu starać się wszyscy będziemy tak ustalić termin spotkanka by było nas jak najwięcej :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to moze zamiast gadac jak na pogaduchach :gwizdanie: ustalmy jakis termin spotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to masz dostęp do neta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie_pogaduchy-t116768.0.html

eh.. jak z dziećmi :kox:

dobra to moze zamiast gadac jak na pogaduchach :gwizdanie: ustalmy jakis termin spotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he widzę że nie ma to jak mieć swojego zaufanego człowieka z dostępem do kompa :) No dokładnie Starem stanie wodę zawróci i będzie po powodzi i przy okazji staniesz się bohaterem narodowym :> ludzie będą pisać pieśni o tobie i każda dziewka będzie wzdychać do twojego wizerunku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to panowie się tutaj wyprawia ? :> nie ma mnie i Marcina i odrazu na forum przychodzi zima wstydzić się :P coś trzeba będzie zaplanować tym bardziej że teraz 2 audiczki na sezon letni odpadna na większość spotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ;)

planujecie może jakiegoś spocika w Gryfinie? bo golfiarze robią non stop i myślą, że są fajni ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym sie spotkał , ponad poł roku mnie nie bylo wiec jestem za spocikami gdziekolwiek i kiedykolwiek .... przeciez mamy taka piekna jesien tego lata :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...