Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak nie dalem rady.. swieta i wyjazd do dziadkow eh.. sory ze niepisalem nic wczesniej ale dopiero wszedlem na forum od czasu ostatniego mojego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak nie dalem rady.. swieta i wyjazd do dziadkow eh.. sory ze niepisalem nic wczesniej ale dopiero wszedlem na forum od czasu ostatniego mojego posta

a nio szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się nie odzywałem nie miałem dostępu do kompa. Niestety pompa wody mi zdechła i miałem auto unieruchomione i dopiero dzisiaj nabyłem pompe i jutro będę się z nią męczył może następnym razem się zabiorę a jak w ogóle było żadnych fotek nie widzę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dzisiaj jutro pojutrze mogł bym jechac eh.. no trudno.. a spota jakiegoś w szczecinie jeszcze w tym roku robimy ? moze ognisko na głębokim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyjechalem z pod domu ale nie dojechalem, pasek mi strzelil i d*pa blada, jeszcze problemy mam przy odpalaniu auta. Odpali na 3 sekundy i gasnie, nieraz zalapie za 5 razem a nieraz za 15. Masakra.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 20:54_________________________________________________A organizujemy cos jutro, jako ze to przypada pierwsza niedziela, pierwszego miesiaca i nowego roku?? Ale VAGa czy moglbym prosic by ktos wzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiec ustalamy ze bedzie to 02,01,2011, godz 18, miejscowka wiadomo jaka zjazdowa kostka brukowa z walow chrobrego (tak dla formalnosci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens jechac jak nikt nie czyta tego watku i nic nie pisze ze bedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bedac w poblizu zajechalem z ciekawosci, postalem sam znaczy z kobieta 10 minut i sie zawinelismy, pisac chyba nie musze dlaczego. Ehhh zachodniopomorskie spoty, szkoda slow :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak będzie cieplej to pewnie i frekwencja sie poprawi bo mi nawet gdybym mieszkał w szcz to chyba niechciało by mi się wychodzić na ten mróz ale jakby cos było np w jakiś czwartek lub wtorek to po pracy czyli ok 18:30 bym mógł zajechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady bo co to za spot w MC bądź w KFC ? nie to nie to :no: poprostu większości nie pasują terminy ostatnio też był organizowany kulig tyle osób się deklarowało a były zaledwie 4 autka ale nikt nie narzekał tutaj niestety nie dorobimy się dobrej frekwencji na spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie ? w civicklubie były spoty w mc i duzo ludzi wpadało :wink4:

jezeli termin nie pasuje to zawsze mozemy jakis inny ustalic ale jak rozmawialismy o terminie to malo osob sie udzielało..

problem moim zdaniem jest poprostu w tym ze nikomu sie tylka ruszyc nie chce a nie ze zimno miejsce nie takie czy termin :kox:

co do tego ognicha ja chcialem jechac ale kurde no swieta mi strasznie nie pasowaly a kolejny dzien juz byl ok ..

mozemy sie tez spotkac na glebokim , odpalic ognicho i bedzie cieplo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...