Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

termin ma znaczenie i miejsce też bo chcąc nie chcąc dużo osób jest z okolic Szczecina i np ja mam do szczecina coś koło 40 km w jedną stronę :) więc to daje 80km a czasami muszę przyznać że nie chce mi się gonić te kilka km drogi tylko po to żeby postać chwilę i wracać do domu bo jestem zmęczony a czasami nie mogę ponieważ mam służbę bądź poligon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no rozumiem ale zawsze kazdy mowi ze nie pasuje bo dzien bo godzina bo czas.. ale przeciez to mozna zmienic jezeli wiekszej grupie bedzie pasowalo.. przeciez sami ustalamy kiedy chcemy sie spotykac.. tylko jak ktos mowi ze mu nie pasuje to szkoda ze nie powie " robimy spota w srode o 20" , napisze do parunastu osob czy pasuje itp..

ja tak zrobilem z niedzielą.. napisalem na gg i ladna frekwencja byla ale potem jakos nikt juz nie wpadal :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię to też chodzi o to że nie każdy ma ochotę po pracy bądź w dzień jechać te kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów po to żeby postać 30 minut i wrócić do domu szczególnie w takich warunkach pogodowych więc niestety ale teraz będzie trudno a nawet bardzo trudno ogarnąć jaką kolwiek większą ekipe na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze jest problem z odległością dla ludzi z poza szczecina ale w szczecinie jest tez pare a4 i nikt nei wpada ... a inne marki czy modele aut jakos mogą sie spotykac i tego kurde nie rozumiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze spiidy ludzi ze szczecina i to nie malo. Jak ja wchodzilem do grona A4 dwa lata temu to nie przeszkadzalo to ze bylo zimno czy nie, a w lutym czy marcu potrafilo przyjechac po 12 czy 14 AUDInek. Nie chodzi tu o pogode tylko o lenistwo. Nie mowie juz o tych pozamiejscowych dla ktorych dojazd moze nie byc oplacalny, ale tak duze miasto jak szczecin.... wstyd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja piszę się na spocika tylko zróbmy coś - wydaje mi się że kfc jest niegłupim pomysłem albo np pizzeria OK na zdrojach(pizze mają pycha). Przecież to oczywiste że część osób które będą chciały coś pogmerać w autku zapalić to pogmerają w towarzystwie/zapalą a część będzie siedzieć i gadać w lokalu. Nie jestem za tym by siedzieć i szukać tematów na siłę ale spocik 40min-1h to chyba da radę sensownie przegadać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiu brachu ja już kiedyś na spocie A4 byłem , nawet kilka razy ... na jednym swoim tdi pokazałem pewnej B5 2.8 V6 gdzie jego miejsce ;) czyli za bąkiem dieselka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już tą nową byłeś??

tolaskiem to było jakieś 3 lata temu, może więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piizzeria w zdrojach jest droga i nie ma zabardzo gdzie auta zostawic chyba że pod lidlem ;) co innego w mcdonaldzie na słonecznym , jest sporo miejsca żeby usiąść i można furmanki zostawić. ja bym chętnie zajrzał na zlota moim nowym furem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki odnośnie Tych wątków i spotów u Was w szaczecinie. Powiem tak "zero zgrania" to jest problem, nikomu nie bedzie chciało się nawet dupska ruszyć (i to nie zmieni nawet pogoda bo to też już przerabialiśmy) jak nie będziemy siebie szanować na wzajem! Już nie pisze o sobie i to że mam kilkadziesiat km do Was ale o Was, macie blisko a itak zlew jest konkretny. Ktoś pisze że będzie a tu pupa, dla mnie to brak szacunku i tyle i dlatego nigdy Wam takie wypady nie wyjdą! Dlatego My z chłopakami ze Stargardu wolimy sobie zrobić wypad chociaż raz a porządnie i wiadomo że jakaś tam frekwencja bedzie a nie nagle komuś wyskakuja jakieś akcje (czasem tak bywa) i zostaje sie samemu na pustym parkingu koło KFC. Nauczyłem się jednego oprócz Mnie, Macka, Galca, Baryły i Majkela którzy jak sie zdeklarujemy to jesteśmy bo potrafimy wcześniej zagospodarować czasem jk ktoś napisze ze jedzie to traktuję go jakby tej osoby nie było poza Goleniowem ostatnio który był przekonujący i wiedzieliśmy ze się pojawi. Myślę że dobrze by było każdego spota robic sobie taką właśnie liste obecności czy opłaca Wam sie kulać na spota! pozdrawiam i oby cosik ruszyło :D bo nie powiem już niedługo (miejmy nadzieje szybko strzeli) Śniatowo :) i pierwszy ciepły zlot :) jakby nasi wszyscy się zdeklarowali niezły byłby konwój do śniatowa :)

Ja, Katrina, piątek, Majkel, Baryła, Maciej, Galec, Osam, Davidoff, Dawid, Denveco, Cor, Spiidy, Cysiu, Dzik, Cornek Bert, djbiojus, Aruzz

Nie sądzicie ze było by fajnie :D???? 19 autek (a pewnie bedzie wiecej) plus standardowo grillek :) itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinez1980 Masz rację ...... niestety tak to bywa że się umawiamy i nie pojawiamy .... Ja sam często nie wpadam ale to przez pracę i aurę zimową ....niestety;(

Myślę że się poprawi frekwencja wraz z nadejściem wiosny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Cor heheh wiem że mam rację ale tu nie chodzi tylko o to że ktoś się nie pojawia. Często-gęsto wymieniamy sie numerami tel. byśmy mogli sie znaleść gdzie kolwiek sie nie wybieramy wystarczy że te 30minut przed spotem zadzwonić i chociażby powiedzieć że sie nie pojawi, bo tak troszke kiepsko sie robi jak sie na kogoś czeka a tu bez słowa po prostu nikt sie nie pojawia a tak po prostu dzwonisz i mówisz kurde chłopaki nie dam rady i elegancko nie trzeba kwitnąć. Mamy 21 wiek to chyba chociaż tego smsa można wysłać :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...