Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew:Hahaha tak tak very funny,po smiali sie:p to zejdzcie ze mnie bo mi duszno gadziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłącz wąż od turbiny i bedzie z 60 :kox: jak mi sie rozłączył od doładowania za coolerem to jezdził jak mojej mamy jazz 1,2 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dlugo byc nie moglem ze wzgledu na kobiete ktora telepala sie z zimna no i dziadzia w domku czekala u tesciowki. A fakt ludzi wiele nie bylo. Gryfino tez sie nie pojawilo zgodnie z obietnicami ;) A to teraz kolejny spot przypada na 30.01.11 czy pierwsza niedziela nowego miesiaca czyli 06.02.11??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - ma ktoś do dyspozycji auto o mocy do 60 KM? :D

Ja mam 75hp, ale chyba za szybkie, bo 800kg na ultra krotkiej skrzyni i jezdzi szybciej niz AFN :tongue4:

hm podobnie jak ja co masz za zabaweczke kolego ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm podobnie jak ja co masz za zabaweczke kolego ?? :)

Mitsu Colta C50 (`91), wyprutego z tylu do blachy, bez wygluszen, podsufitki, plastikow itp, do tego dwa lekkie kubly, szelki, zrobiony wydech, zawias z tylu i sobie smigam tym po loklanych kjs/rallysprint itp :naughty: Niska masa + krotka skrzynia jeszcze poskracana malymi kolkami, brak odcinki i mozna sie zdziwic na swiatlach ze to tylko 75 hp ;) W kazdym razie niechcacy z pasazerem juz jedno A4 dyzla upolowalem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam polo 86cf2 1.3 75 koni krotka skrzynke vmax 180km/h ;P jeszcze w calosci bo na przegladzik trzeba pojechac i tez mialo byc na kjs ale pobyt zagranica uniemozliwia... moze sie kiedys spotkamy na spocie zabaweczkami ;P ok juz nie zasmiecamy niestety w lutym nie uda mi sie trafic na spota ;/

bezawaryjnosci i aktywnosci na spotach zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...