Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już audi nie mam w posiadaniu to się na to nie piszę niestety

to przyjedź tym co masz ;)

Słuchajcie, generalnie jak rozmawiam z ludźmi to jednak lepsze będzie Głębokie i tam odbędzie się ognisko. Co do korowodu aniołów.... myślę że wały tego dnia mogą być oblężone i obawiam się czy nie stracimy na to zbyt wiele czasu.....

tak więc Głębokie godzina 13:00 Niedziela !!!

ja zabieram grilla i osprzęt w postaci widelców, tacek i nożyków oraz rozpałki i odrobinę węgla.

Do zobaczenia :)

p.s będzie też parę aut z BMW Klub Szczecin więc frekwencja powinna być zacna i auta obu marek napewno będą przyciągały uwagę, jakaś sesja też nie zaszkodzi ;)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktore miejsce na Glebokim, bo jest ich kilka na ognicho?

Opublikowano

Corn ja mam bmw 730 :embarrassed: ale to auto przejściowe

Opublikowano

niewazne ;p bmw jak widac tez bedą wiec nie bedziesz sam ;)

Opublikowano

scaled.php?server=834&filename=clipboard02hi.jpg&res=medium

w prawo sie skręca jak na osowo i po lewej jest duża polanka to tam :)

Opublikowano

tak wiec ognisko bedzie tam gdzie Bialy LEONIK ;)

Opublikowano

ja niestety odpadam w niedzielę jadę podpisać umowę na wynajęcie sali weselnej :P

Opublikowano

scaled.php?server=834&filename=clipboard02hi.jpg&res=medium

w prawo sie skręca jak na osowo i po lewej jest duża polanka to tam :)

to co pokazales to polanka po prawej

Opublikowano

na tej polance jest bardzo fajne miejsce, byliśmy tam jakoś w kwietniu 2011 :)

Opublikowano

scaled.php?server=834&filename=clipboard02hi.jpg&res=medium

w prawo sie skręca jak na osowo i po lewej jest duża polanka to tam :)

to co pokazales to polanka po prawej

no to tam :P[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________Kupiłem dziś Widelce, Noże, Talerze, Rozpałke, drewno :)
Opublikowano

:decayed:1. CORN - Kluczewo

2.Kazikboy - Kluczewo

3. Maciej - Kluczewo

4. Yamahayzfr13 - Głębokie

5. Cor72z -Głębokie

6. Xsystoff - Głębokie

7. Aruzzz - Kluczewo

8.TDI99- jak już ustalono Głębokie

9.

Węgiel i kiełbacha już kupione tylko grilla brak. Może weźmie ktoś jeszcze grilla co by nie stać w kolejce. Bo jeden może nie wydolic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam Grilla .... :gwizdanie: na 13.00 jest SPOT?

Opublikowano

Ja tez nie posiadam grilla :/ Na 13.00.

Opublikowano

to gdzie ten grill :D głębokie ???:D

Opublikowano

13.00 Głębokie :good: a dokładnie polana po prawej jadąc na Osowo od strony Wojska Polskiego

Opublikowano

hmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

Opublikowano

zostałem wyeliminowany z listy :gwizdanie: ja mam grila ale jest malutki i nózki odpadają a nie robimy ogniska ? tam jest dobre miejsce na ognisko i myslalem ze nad ogniem podsmażymy parówki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ognisko też można zrobić oby tylko deszczu nie było :gwizdanie:

Opublikowano

Za pare godzin sie widzimy na ognichu czy grilu mniejsza o to :P

Grila ni eposiadam niestety :(

Opublikowano

cykać mi tam foty :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.