Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie nie będzie jadę do Barzkowic na targi rolne tam jest fajna impreza :D:D a już dawno byłem na to umówiony z ojcem więc niestety ni będę planów zmieniał

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ilu nas jest ? robimy czy znów przekładamy ?

Opublikowano

ja będę

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

ja też podjadę

Opublikowano

czyli wychodzi na to ze będą 3 auta hmm to może połączymy to jakoś z Baja Poland, zmienimy miejsce spotkania i pojedziemy sobie pooglądać jak się męczą tymi wypasionymi terenówkami :decayed:??

Opublikowano

"W niedzielę kierowcy ścigać się będą w okolicach gminy Dobra. Start już o godzinie 8.40" czyli dzisiaj w Szczecinie nic się dzisiaj nie dzieję główna atrakcja będzie w okolicach Dobrej :) tak więc nie wiem gdzie tam by się można było spotkać

Opublikowano

no to gdzie i o której??

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

o widzę że jest jakieś spotanie - gdzie i o której?

Opublikowano

no właśnie ciężko ustalić gdzie:)

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

mozemy się spotkać np o 15 na bezrzeczu w jakimś punkcie np ta biedronka lidl czy coś.. ( podaje współrzędne - 53.455017,14.472722 ) i potem pojechać razem pooglądać gdzieś jak latają tylko trzeba ustalić dokładnie gdzie jest najlepszy punkt do oglądania :)

Opublikowano

mi pasuje:) to ile osób by było??

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

to w końcu gdzie dokładnie się chcecie spotkać ?

Opublikowano

wpisz współrzędne w google i wyskoczy ci miejsce spotkania:)

Opublikowano

a o której ?

Opublikowano

15

Wysłane z mojego GT-I9100

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

30.09.2012 śniatowo zlot

ZLOT POJAZDÓW TUNINGOWANYCH I WYŚCIGI NA 1/4 MILI | Facebook

1. czikosierra + rodzinka

2. yogi1410

3. BRACIA

4. martinez1980 with Kate Terrorist

5. Freax

6. Ćwirek & Czester 90%

7. Tycek

8. dawid15154 + zestaw młodego grillmajstera tym razem wezmę na pewno

9. Tom Hagen

10. szaman + ojciec + może jakiś grill się znajdzie

11. chrobro

12. M I S I E K

13. bartek

14. Mietek - przygarnij mnie ktoś

15. CORN

16. Krystian1115

17. naster + Aster

18. Trabant 90%

19. Andrzej 90%

20.Włochu

21.Pawliko

Opublikowano

ja odpadam tego dnia mam poprawiny :)

Opublikowano

Ja tez wpsalem sie na liste ;( a zapomnialem o poprawinach :( przepraszam :( ale tez odpadam :(

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2012 at 08:47 ----------

http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/kartingowy-piatek-d-29-09-12-a-246818/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

07.10.2012 g.13:00 Kluczewo 1/4 mili zakończenie sezonu

Serdecznie zapraszamy na nasz już 6-ty SPOT na Lotnisku w Stargardzie (Osiedle Kluczewo) kończący sezon 2012.

Wjazd to symboliczne 1zł od osoby na poczet następnych imprez, naklejek, barierek itp.!

- 1/4 jest bez pomiaru czasowego,

- plac na drift jest wydzielony i ogrodzony,

- na miejscu będzie można zjeść coś ciepłego,

Mapka dojazdu na płytę:

Obrazek

Zapraszamy! Więcej na ZST

Zapraszamy do polubienia SKM na FB Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej

- Jeśli chodzi o 1/4 MILI! Każdy wraca swoją stroną! (Lewy tor lewym pasem, prawy prawym pasem - dla ułatwienia),

- Jeśli komuś będzie odbijać na placu pomiędzy ludźmi lub autami zostanie wyproszony z imprezy!

Zabierajcie aparaty i kamery coby filmików nie zabrakło :] Z pewnego źródła wiem, że będzie troche aut powyżej 350 KM więc będzie na co popatrzeć

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 22:23 ----------

Dałem info o zlocie na prawie wszystkich forach samochodych i tuningowych, wysłałem masę emaili i smsów. Ponadto jest to ostatni w tym roku zlot (w wilczych laskach, śniatowie, makowicach i kluczewie niczego ma już nie być w tym roku) więc myślę że będzie duża frekwencja :] jest to ostatnia okazja żeby polatać na 1/4 mili i sprawdzić osiągi

Opublikowano

ciekawe jaka pogoda będzie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.