Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrz na pierwszy post tego tematu na każdej stronie

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry pomysł :thumbup1: Też już dawno nie byłem na spocie i chętnie podjadę

Opublikowano

Ja może przyjade nowa Dama :D tak wiecc 18luty godzina 20 zaksiegowane ;)

Opublikowano

sprubuję podjechać ;P

Opublikowano
Patrz na pierwszy post tego tematu na każdej stronie

Dalej nie wiem co to jest. Dokładny adres proszę :grin:

Opublikowano

Fr0styyy

ulica komandorska numeru nie podam ci bo niema jak się spóźnisz z 5 minut to już napewno ktoś będzie na miejscu więc jak jusz tam dojedziesz na kostce zjazdowej przy samych wałach jakieś OOOO powinieneś wypatrzeć

Opublikowano
SPOT.jpg
Opublikowano

Tera wiadomo :P

Dodam do kalendarza :decayed:

Opublikowano

Hahahahahaha a ja wczoraj zle przeczytałem i mowie sobie podlece kabaryna na lacha o 20 bo do 22 służbę miałem u tu patrzę pusto, wlaze na forum z komory a tu ze 18 heheheh:decayed:

Opublikowano

dawaj 18 bo z tego co widzę to po raz pierwszy od dawna szykuje się duża ekipa :wink:

Opublikowano

Mam wtedy nocke wiec nie ma opcji żebym autem przyjechał :kwasny:

Opublikowano

kufa, niedobrze...:kwasny:

Opublikowano

Puśćcie listę to wtedy będzie wiadomo kto będzie. Jak będzie drużyna pierścienia i pozostali to ja też będę :decayed:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Tera wiadomo :P

Dodam do kalendarza :decayed:

Jak nie da się wytłumaczyć to trzeba narysować, co nie :banan:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Hahahahahaha a ja wczoraj zle przeczytałem i mowie sobie podlece kabaryna na lacha o 20 bo do 22 służbę miałem u tu patrzę pusto, wlaze na forum z komory a tu ze 18 heheheh:decayed:

Ja też wczoraj byłem(coś mi się ubzdurało, że wczoraj miałbyć spot:doh:) , ale na szczęście nie jechałem na spot specjalnie, ponieważ wracałem z kaskady, ale pustka była.

Słowa mojej dziewczyny "no widzę ,że zgranie zaje...ste":polew: bo tylko ja tam byłem.

Opublikowano

to wiec jak lista ?? :)

1. KAzikboy

2.

Opublikowano
to wiec jak lista ?? :)

1. KAzikboy

2. micak

zawsze to podium :decayed:

Opublikowano

1. KAzikboy

2. micak

3. Fr0styyy

Ale to o 18? Bo nie wiem, czy się wyrobie z roboty :decayed:

Opublikowano

wstępnie jest 19-20, raczej bliżej 20 :wink:

Opublikowano

Szkoda że to nie w sobotę :)

Jak mnie w pracy nie przetrzymają to będę.

Opublikowano

Na 19-20 to będę na 100%

Opublikowano

1. KAzikboy

2. micak

3. Fr0styyy

4. Cysiu

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

trzeba ustalić konkretną godzinę bo będę jechał specjalnie na spota, mi bardziej pasuje 19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.