Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pisałeś tylko godzinę a miejsca nie i tak się domyślałem że LIDL

---------- Post dopisany 11-11-2013 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 23:51 ----------

Dzięki Panowie i Panie za spocik było sporo ludzi grillll tylko te misiaki nie wiadomo po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co tam niebiescy odwalili, pewnie powtórzyła akcję sprzed kilku lat...

Pozdro dla Trooky'iego, mieliśmy mijankę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co tam niebiescy odwalili, pewnie powtórzyła akcję sprzed kilku lat...

Pozdro dla Trooky'iego, mieliśmy mijankę :wink:

Z BMW Szczecin na fejsie jest takie info:

BMW Klub Szczecin: Zaczęło się na wałach gdzie stała kia nie oznakowana. Na outlecie czekali na Nas w liczbie 3 później dojechali kolejni, a najfajniejsze było, to że niektórzy byli ubrani w zbroje do tłumienia rozruchów. Tam spisali wszystkich i puścili. Zajeżdżamy na lotnisko, maszyna do pomiaru na 400 rozstawiona gotowi do startu, a ty na start wjeżdża żenujący pan super policjant i pyta czy mamy pozwolenie od właściciela terenu i tak dalej. Więc mówię, że spotykamy się tutaj już od 5 lat i nigdy nie było problemu i że jak mamy wiedzieć czyj to teren skoro nie ma żadnych tabliczek. A on że w dniu dzisiejszym nie będzie wyścigów i coś tam. Próbowaliśmy rozmawiać prosić grozić podpierać się prawem, a on że nie i tyle.

Piotr Anders: Wybory się zbliżają i na os.Lotnisko mieszka pani radna. Kobita nawet prawka nie ma ale mordę wsadziła. To ona pewnie zadzwoniła i nakręciła policjanta dyżurnego jakimś kodeksem. I policjant wykonywał to co mu kazali. Szkoda, lubię te zloty na pasach. Jest na co popatrzeć. Pozdrawiam.

Patryk Hancz: Ok. 13 na każdym wylocie z lotniska stały radiowozy i trzepały bagażniki w celu zlokalizowania rejestracji z busa Karny wleciał i nie ma co się dziwić, że wleciał. Policja postanowiła, że jeden samochód wrzucą na lawetę. Została wezwana laweta. Zakończyło się mandatem i opłatą za przyjazd lawety, na którą zrzucili się wszyscy którzy byli.

A tu filmik z blokowania radiowozu akcja na 2:40 http://www.youtube.com/attribution_link?u=%2Fwatch%3Fv%3DNf2hxmGjKYU%26feature%3Dshare&a=3Xxy_Vf5_7_zSYBUsKVa5A

Czyli zato że przeszkodzili w zlocie, dostali karnego k^%$a za ch@we parkowanie oraz stracili nr rejestracyjne :)

I na wiocha.pl juz sie pojawiło :)Zlot Bmw w Kluczewie, ok Stargardu 11,11,13 - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Jak ja wyjeżdżałem to już nie widziałem ich nigdzie ale nie jechałem przez Kluczewo

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Filmy Poboczem - 1/1096 - Filmiki - Poboczem.pl

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

a to kolejny przykład niefrasobliwości naszych stróżów PRAWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa. Dobrze kutafonom ze dostali tego karnego fiuta i blachy stracili za to że ja straciłem dowód. Sprawidliwość musi być. Trepy zawsze pijawią się tam gdzie nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...