Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tiaaa. Dobrze kutafonom ze dostali tego karnego fiuta i blachy stracili za to że ja straciłem dowód. Sprawidliwość musi być. Trepy zawsze pijawią się tam gdzie nie trzeba.

Rafcio, u mnie też się mógł przypierdzielić o opny, bo mam na milimetry ale na upartego mógł mi zabrać DR. Cwaniak przy koleżance z pracy. Generalnie to u Ciebie to o co poszło ?

Jak patrzył u mnie na koła to DR w reku gotowy do wyciągnięcia miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło o szyby przednie boczne a o cóż by innego. Nie takie padliny tam jeździły z łysymi bierznikami albo rdzą na rdzy i jakoś się nie przypierdzielili a temu musiało auto przeszkadzać z szybami.

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

Wstydem jest to że gliniarze pojawiają się tam gdzie nie trzeba. Młodzi ludzie chcieli się wyszaleć z dala od zabudowań na otwartym terenie gdzie nikomu by nikt nie wadził to jakiemuś kretynowi zaczęło to przeszkadzać. Bo lepiej jest się ścigać w mieście w terenie zabudowanym etc. Gdzie kończy się logika tam zaczyna się działanie służb mundurowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komu oni robili na złość. Sam fakt pojawienia się radiowozu i od samego początku utrudnianie w imprezie sprawiło że ludzię się zbulwersowali. Nrozumiem gdyby były tam jak8eś burdy albo coś. A tu wjeżdża się na lotnisko a tu na pasie dla pomiaru 400m stoi nikomu niepotrzebny radiowóz. Kaźda akcja towarzyszy reakcji. Pojawienie się niepotrzebnie policji spowodowało takie a nie inne zachowanie ludzi. Jak już tak chcieli uczestniczyć prewencyjnie w imprezie to mogli stać przy pasie albo przy miejscowości by w terenie zabudowanym nie szaleli. Całość zaczęła się na wałach później na outlecie aż do kluczewa. Przelała się czara goryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i kolego Denveco po pierwsze przepisy ruchu drogowego są po to żeby je przestrzegać nie oszukujmy się przyciemniałeś przednie szyby mając świadomość że jest to nie zgodne z przepisami ruchu drogowego i możesz się pożegnać przy pierwszej lepszej kontroli drogowej. Po drugie teren lotniska kluczewo nie oszukujmy się jest terenem prywatnym i właściciel tego terenu miał prawo wezwać policję żeby ta pozbyła się niechcianych gości i właściciel tej że posesji nie ma obowiązku wystawiania jakich kolwiek tabliczek ostrzegających więc nie udawajmy cwaniaków i miejmy chociaż troszkę w sobie sumienia że nie do końca mieliśmy wszystko zgodnie z prawem ja też mogłem stracić DR ale się udało że nie straciłem więc nie czepiajcie się już tej policji bo i tak cieszmy się że nie zrobili prawdziwego nalotu. A widząc te komentarze na temat policji to mi aż ręce opadają policja zła a kierowcy dobrzy po prostu szkoda słów. Takie jest moje zdanie i tego zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK! miałem się zamknąć ale zalewa mnie krew jak co niektórzy wypisuja.

Zgadzam się z Trookym i z Kosiakiem!

Nie da sie wziać odpowiedzialności za wszystkich !!!!

Policja jest po to by robić porządek choć czasami przeginają, normalka ale jak tu nie przeginać jak sieje sie takie buractwo ! Z nimi nie wygrasz A jak komuś zarąbią autko lub radio to gdzie lecą ???? Na policję, pieprzeni hipokryci! Ja miałem przyciemniać szyby na poczatku byłem na 100 procent pewien dziś juz wiem że tego nie zrobię z przodu, bo nie chce mieć problemów i tracić kasy i czasu oraz energii na jeżdzenie za dowodem rejestracyjnym. Zamiast tego uzbieram na graty do auta. Złapali mnie kiedyś za xenony bo były rezane w A8, wymieniłem żarówki i tak jeździłem do czasu aż nie uzbierałem na ori bo jakiś pseudo tuuuuner wrzucił sobie xenon bo daje mu +9 do szybkości a wam -9 do widoczności! Jest ori mam spokój!

Co do BMW klub szczecin!

Wiadomo są klubowicze i forumowicze ale skoro jest to środowisko w miarę hermetyczne dlaczego tak łatwo zyskują wlepy klubu nowi. Po takim pajacowaniu powinien Admin podejsc do auta zerwać wlepe i zbanować kolesia ! Za takie zachowania. Zawsze na chociwelce było tak że wpadła policja, postalismy, pogadalismy i sobie pojechali. Teraz było inaczej trzeba było cwaniakować jak to sie ma policję w d*pie i palić lacze i drzeć mordy. Cwaniakowanie by się skończyło jakby wpadła szturmówka z pałami i gazem albo gliniarz podszedłby do jednego delikwenta pewnie by sie posrał i uciekł do swojego skorodowanego bolidu. Powiem więcej to już jest koniec nie bedzie już kluczewa teraz to dopiero będą pilnować, teraz dopiero zobaczycie jak bedą wszyscy gnębienie, właśnie przez coś takiego. Fakt po co pajacować na ulicach mamy od tego lotniska, teraz już nawet lotniska nie bedzie.

A u Nas????

tak z 2 beczki

klub A4

A6

C4

A8

kuuuur.... nikt nawet z forumowiczów nie odpierd.... czegoś takiego,

BMW KLUB SZCZECIN tak szczeka o zmianach wizerunku itd

k**wa jak czytam na forum :"to przyjedź na wały i pochwal sie czym latasz"

to po prostu naciskam w prawym górnym rogu krzyzyk czarny albo nosz kur..... widzę 13latki z zespołem dauna nie obrażając chorych ludzi.

a jesli ktos ma klub i tworzy to zgraja fajnych ludzi

to powinni trzymac to w ryzach i nie przyjmować buraków i wiesniaków do klubu

bo to spadnie na klub niestety.

Znam kilku ludzi którzy uciekli np z bmw klub szczecin wpadaja do Nas na fora i mowia;

"kurde jak tu za***iście"

nie mam audi, a kazdy przyjaznie nastawiony, ciekawy "mojego" auta

az sie chce z wami przebywać

Wiem że Administrator forum BMW SZCZECIN bardzo wkłada dużo energii w to by zmienić wizerunek klubu, (mam do gościa szacun jak i do CORNA choćby który z Nami współpracuje), ale nie da sie przez takie buractwo bo przyklejana jest łata przez takich cieci automatycznie co rzucają piaskiem po naszych autach, myślenie boli. Jeden wybryk i co na koncu??? jaki jest comment: " Booooshe wiadomo BMW" Bardzo lubię BMW, piękne autko ale co z tego jak ma pecha do właścicieli???

A na drugi pas pojechaliśmy i co ??? kulturka ludzie z bmw razem z audi i innym furkami stalismy i był spokoj i zero wieśniactwa.

Kończąc mój wywód który itak macie w d*pie.... POKÓJ ludzie niszczmy wieśniactwo i buractwo a wtedy bedziemy mieć czystrze autka i mniej chamstwa na ulicach a i policja będzie spokojniejsza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam że fakt Misiaki mają prawo ale czy oni mieli pozwolenie albo nakaz od właścicieli, tego nie wiem jeśli tak to popieram ich zachowanie.

Co do wcześniactwa to Martinez sorki ale ja jetem wieśniakiem z krwi i kości i się tego nie wstydzę :D:D:D:D

Oczywiście nie popieram takich akcji jak Ci z BMW zrobili z blachami itd bo to przegięcie i jestem jak najbardziej za kulturalną zabawą jakimś grillem itd a następnym razem niech załatwią to z właścicielami terenu jak my nieraz w makowicach, poszedł sześciopak i było git malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYSIU: Odnośnie wieśniactwa wiesz co miałem na myśli i na pewno nie ludzi z wiosek.

Misiaki mają prawo do tego czego mają, nie ma co dyskutować. Z Nimi nie wygrasz, takie zachowanie tylko pogarsza sytuację i na najbliższych zlotach się przekonasz o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co Ci chodziło.

Wiem że mają prawo praktycznie do wszystkiego ale gdyby się chociaż zapytali właściciela tereny to może i by dostali oficjalne pozwolenie i wtedy Misiaki nicc by nie mogli zrobić, a buractwo zrobiło swoje i teraz jak tego nie załatwią to pewnie sytuacja będzie się powtarzała za każdym razem. Fakt że mogli się rozejść postać przy autach z pół godz. i by sobie pewnie pojechali a tak uparcie tam siedzieli. Z resztą jak już chcieli sobie pojechać to mogli ich puścić a nie jakieś cyrki odwalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze zdaniem Martineza i pozostałych nt. chamstwa i braku kultury w szeregach klubu BMW(również mam znajomego w tym klubie). Oczywiście impreza była niedograna przez organizatorów. Mam na myśli to, że przy tego typu licznych imprezach (niebezpieczeństwo wypadku) organizator ma obowiązek zabezpieczyć takową imprezę chociażby od strony medycznej, ratowniczej poprzez powiadomienie Policji, a skończywszy na głupich ToiTojach. Rozumiem że organizator nie docenił i nie przewidział tak licznie przybyłych. Wiadomo, że wtedy cena za wjazd nie byłaby co łaska lecz kilka dziesiąt złotych, ale lepiej bezpiecznie się pobawić i cało z uśmiechem wrócić do domu Przy okazji buractwa by nie było i impreza byłaby bardziej do opanowania. Widać, że wielu cwaniaków którzy byli to nie zabardzo mieli pojęcie jak zapanować nad swoim samochodem. Na całe szczęście obeszło się bez nieszczęścia.

Apeluję do wszystkich Szczecińskich klubów samochodowych:

CHĘTNYCH MANIKÓW MOTORYZACJI JEST MNÓSTWO. CHŁOPAKI RÓBCIE SPOTY, ZLOTY ALE OFICJALNE, BO JAK SIĘ COŚ NIE DAJ BOŻE STANIE TO WTEDY SIĘ NIE WYPŁACICIE.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisane

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Najlepsze jest to że kręcą sami na siebie bata, My dostaniemy po tyłku w postaci spotkań na jakichś tam parkingach lub lotniskach ale BMW - marka będzie sprawdzana i pewnie podchodzić będą gliniarze do ludzi w tych autach w szczególny sposób nawet normalnie na drogach.

Ale koniec wypowiedziałem się już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza że nie do końca zgodnie z przepisami mam przyciemnione szyby. Nie raz gliniarze gdzieś stali na boczki i ściągali do kontroli lub stali na światłach obok i patrzeli na auto i nic im moje szyby nie przeszkadzało. Moge się założyć że i nawet technicznie moje auto było sprawne bardziej niź 10 bmek razem wziętych. Gdyby tak wziąć co niektóre auto kazać zahamować na prostej to obróciło by się o 360 stopni bo tylko jedno koło hamuje. Liczyłem się z tym że może polecieć dowód. Ale wk....wia mnie to że są tam gdzie nie do końca są potrzebni. Nie trawie policji i tyle i nie bez powodu. Gdy na prawde byłem w potrzebie to się wypinali. I nie prawda że po ewentualnej kradzieży radia poleciał bym właśnie na policje. Samochodów mają w d*pie by szukać a co dopiero jakiegoś radyjka. Zgłosisz kradzież czegoś na policje to na 90% jest pewne że po miesiącu dostaniesz umorzenie.Staram się nie wchodzić im w paradę bo za nimi nie przepadam. Mimo mojej niechęci do nich nie odstawił bym cyrku z blachami etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mimo mojej niechęci do nich nie odstawił bym cyrku z blachami etc." i to jest klucz!!!! :D Co nas Audi FANS odróżnia od innych ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...