Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się w końcu i ja, na alle były raty 10x0,% [emoji14] Jestem mega zadowolony, wieczorem i w nocy o wiele więcej światła, lepszy zasięg świateł, jestem w stanie uwierzyć w to ich hasło reklamowe :) drugi raz też bym kupił :)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się w końcu i ja, na alle były raty 10x0,% [emoji14] Jestem mega zadowolony, wieczorem i w nocy o wiele więcej światła, lepszy zasięg świateł, jestem w stanie uwierzyć w to ich hasło reklamowe :) drugi raz też bym kupił :)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Kolego mozesz dodac jakies zdj z autka itp bo jestem ciekaw. Oraz chetnie bym zobaczyl filmik jak to swieci w nocy np. Tez sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem.

Wysłane z S7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia dodam, aktualnie jesteśmy na wyjeździe do 2 stycznia. Obawiam się że filmik ani zdjęcia nie oddadzą tego jak te lampy świecą, sam się nad tym zastanawiałem przed kupnem ale już pierwsza jazda po zmroku mnie przekonała że to był dobry wybór bo zakupiłem trochę w ciemno, widziałem wcześniej tylko zdjęcia w sieci. Jak masz możliwość to kupuj bo nie będziesz żałował.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Zdjęcia dodam, aktualnie jesteśmy na wyjeździe do 2 stycznia. Obawiam się że filmik ani zdjęcia nie oddadzą tego jak te lampy świecą, sam się nad tym zastanawiałem przed kupnem ale już pierwsza jazda po zmroku mnie przekonała że to był dobry wybór bo zakupiłem trochę w ciemno, widziałem wcześniej tylko zdjęcia w sieci. Jak masz możliwość to kupuj bo nie będziesz żałował.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

trochę to trwało ale oto link:

https://goo.gl/photos/466JoXWy9wnfaTub6

trzy foty, ta na dziennych to tuż po montażu, trochę się ściemniło a dzienne świecą mocno więc trochę rozmyte, drugie foto następnego dnia po myciu auta, trzecie pod garażem brata już po jakimś czasie no i filmik z dzisiaj, kamerka samochodowa z dojazdu do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientujecie się może czy są takie "osramki" chromowane? Czarne są ładne ale bez szału jak dla mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2017 o 12:20, Adamski87 napisał:

Witam

Orientujecie się może czy są takie "osramki" chromowane? Czarne są ładne ale bez szału jak dla mnie.

Pozdrawiam

Tylko czarne. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą xenony bez ingerencji w całą instalacje. W zeszłym miesiącu bez problemu przeszły przegląd techniczny potwierdzając to, że nie potrzeba do nich samopoziomowania ani spryskiwaczy. Tak to wygląda w mojej B7:

CDYHwQH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 18:15, Ink napisał:

Tylko czarne. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą xenony bez ingerencji w całą instalacje. W zeszłym miesiącu bez problemu przeszły przegląd techniczny potwierdzając to, że nie potrzeba do nich samopoziomowania ani spryskiwaczy. Tak to wygląda w mojej B7:

CDYHwQH.jpg

Kolego, też sie zastanawiam nad kupnem tych lamp jednak mam kilka pytan. Jestes w stanie powiedziec mi jak tam lampki sie sprawuja po dłuższym okresie uzytkowania ? Sa awaryjne ? Jezeli tak to jak z czesciami, chodzi mi o palniki ksenonowe,  te przeslony od swiatel dlugich itp itd (bo jak wczesniej w temacie chinoli ludzie pisza ze nie da sie tego naprawic a z kolei gdzies wyczytalem ze zamienników tych "żarówek" nie ma lub sa bardzo drogie) No i najwazniejsze, miales moze nieprzyjemność spotkania sie z milicja ? Jak patrza na brak spryskiwaczy i samopoziomu?  Wiem ze niby maja one homologacje ale z milicją to różnie bywa. Oczywoscie pytanie kieruje do wszystkich użytkowników takowych lamp. Pozdrawiam i z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 18:15, Ink napisał:

Tylko czarne. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą xenony bez ingerencji w całą instalacje. W zeszłym miesiącu bez problemu przeszły przegląd techniczny potwierdzając to, że nie potrzeba do nich samopoziomowania ani spryskiwaczy. Tak to wygląda w mojej B7:

CDYHwQH.jpg

Masz może zdjęcie jak one wyglądały przy zakupie? Mam chrapkę na takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAMPY-AUDI-A4-B7-04-08R-DAYLINE-LED-BLAC
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1129 zł - LAMPY AUDI A4 B7 04-08R DAYLINE LED BLACK EAGLE (6816513252). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, george napisał:

@Adam87 wspominał w swoim wątku, że wycofano już z produkcji te lampy.

Potwierdzam. 

Nowych już nie znajdziesz. Jedynie używki, chyba że ktoś ma schowane nówki i chce sprzedać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, właśnie mi chodzi o używki, ale w żadnym serwisie ogłoszeniowym nie mogę znaleźć ani w PL ani w DE. Dlatego pomyślałem, że zapytam tutaj na forum. :) A na nowe nawet nie liczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...