Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nowe mody żeby nie było że nic sie nie dzieje:decayed: ...zasłonki dedykowane(tylne boczne szyby i te małe okienka) żeby był komplet z el.roletą

http://img195.imageshack.us/img195/7650/dsc02786va.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/2207/dsc02785aw.jpg

no a do tego listwy s4..miało nie być ale trafiłem w naprawde dobrej cenie:decayed:no i za zgodą mojej żonki:decayed:

http://img823.imageshack.us/img823/8534/dsc02784e.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/7854/dsc02782k.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/4721/dsc02787lp.jpg

chłopaki doradzcie jak pomalować te listwy?zostawić takie jak są..jakby szare ,walnąć pod kolor budy czy w czarny mat?

A na mnie te autko nie robi żadnego wrażenia :doh::doh::kox: Bardziej twoja żona :decayed: skąd ty ją chłopie wyrwałeś że ona ci jeszcze pomaga w modach :whistling: (Anioł nie baba) :grin: moja to mi cały czas nogi podkłado żebym tylko nić nie kupił :grin::polew::polew: pozdrowienia dla żonki :hi:

Opublikowano

Laki faktycznie :shock3: co się stało z tylną dokładką że masz zwykły zderzak na ostatnich fotach?

Zmądrzałeś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Laki faktycznie :shock3: co się stało z tylną dokładką że masz zwykły zderzak na ostatnich fotach?

Zmądrzałeś? :decayed:

no co ty...maluje sie bo był troche styrany

Opublikowano

kolego co to za zderzak z tyłu masz?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
kolego co to za zderzak z tyłu masz?

chodzi ci o poprzednie fotki?to votex lub ms design

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik...wpadło radyjko concert3 i to jeszcze za bardzo dobrą cene:decayed:

4347.jpg

yqsf.jpg

Opublikowano

Laki, brakuje Ci tam jeszcze pedalów i podstopnicy od RS4 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

a masz takie?to dawaj:wink:

Opublikowano

Pochwal sie za ile chwyciles tego concerta III ;) cena 300zl?

Opublikowano
  • Autor

jedyne 230zł:decayed:...bo koleś myslał że funkcja radia nie hula...a jednak działa bez zarzutu:naughty:

Opublikowano
a masz takie?to dawaj:wink:

jak cos bedzie to pierwszy sie dowiesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Widzę że PDC na przód wpadło :decayed:

jasne a kto bogatemu zabroni:grin::wink:

Opublikowano
Widzę że PDC na przód wpadło :decayed:

jasne a kto bogatemu zabroni:grin::wink:

co to na byka kartofel :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

jako że dawno nic nie niedziało w tym wątku a wpadło pare gratów to pochwale sie...

z racji że w holandii miałem znizki w aso to nówki nakładki pedałów rs

jufo.jpg

poza tym wpadły lampki oswietlające przestrzen na nogi i pełne ''oledowanie'' wnętrza do tego para postojówek od kolegi Tomnik(foty troche lichej jakosci ale na żywo wyglada ekstra.w pełni polecam te moduły)

wq1j.jpg

w koncu zrobiłem porzadek z koncówkami wydechu żeby dobrze spasowane były ze zderzakiem ms design i odpalony pdc(dzięki Kuba)

9h4b.jpg

poza tym;

-wrzuciłem skórzany podłokietnik z guzikiem do opuszczania bo mi go brakowało do kompletu

-zarówki h11 gp thunder 7500k(daje ładne białe światło)

-ori ledy do podświetlenia tablicy rej.

-wpadło nowe kompletne sprzęgło z dwumasem

niestety na te graty fotek nie mam ale to pewnie większość wie jak to wygląda:wink:

Opublikowano

Jaki syf :thumbdown::decayed:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Poza tym wszystko na + :thumbup1:

Opublikowano

uwielbiam taką dufę w sedanie 9h4b.jpg:slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

Tomek nie było kiedy odkurzyć bo akurat wtedy lało:wink:

a dupka jest fajna jak całe auto:wink:..a fotka tylko samej dupki bo koła małe sa na zime i wstyd pokazywać:grin:

Opublikowano

Wszystko na duży plus :thumbup1:

Aleee odkurzyć mogłeś:facepalm:

:grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

mogłem mogłem ale wtedy lało a niechciało mi sie z odkurzaczem po deszczu latać:decayed:

a zapomniałem dodac że jeszcze były klosze polerowane u Gwertego(zrobił na prawde dobrą robote)

Opublikowano

No ładnie laki, zmiany oczywiście na plus :thumbup1:

Ile Cie te nakładki z rs'a w NL wyszły? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.