Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wysoka tempertura podczas jazdy


marians81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostastnio podczas jazdy kiedy zaczęły sie te potęzne mrozy, zuważyłem iz po pewnym czasie temperatura silnika do chodzi do 90 stopni i utrzymuje sie cały czas na tym poziomie, .kiedy się zatrzymuje a silnik pracuje wtedy spada. Wiecie może czym to moze być spowodowane . Zgóry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 c to doskonała temperatura. :)

a jak spada podczas postoju może być uwalony termostat, ewentualnie czujnik temperatury. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na termostat, u mnie tez cos takeigo się dzieje, że jak postoje na światłach to temperatura spada na wskazniku a niedawno zmieniałem czujnik na ori i niec to nie pomogło. zostało mi jeszcze termostat zmienic i wtedy zobacze

a może i jedno i drugie -

ja stawiam na czujnik, bo u mnie, zanim wymieniłam termostat, tempratura rosła na postoju, a spadała podczas jazdy - im szybciej tym bardziej i w związku z tym samochód bardzo wolno się nagrzewał i ogólnie było "zimno"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo termostat wymieniany we wrześniu 2009r.

Myśle ze to wpływ zewnetrznej temp. u brata w golfie 4 jest identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany 1,9tdi tak ma ze jak nagrzewnica hula to na postoju temperatura spada, chcecie inwestować radze przeczekać do wiosny, w tych mrozach to różne dziwy się dzieją, jak się ociepli to okaże sie że wszystko ok będzie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa z tymi spadkami na postoju ten typ tak ma, gdybyś nie mógł osiągnąć tej temperatury 90stopni to by był powód do obaw, a takto wszystko jest OK, zauważcie jaka teraz temperatura na zewnątrz jest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...