Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko ty masz s500 ktory model??

bo wczesniejsza s500 ma 306KM...a nowa s500 388km 5,5l V8 (5,4 0-100km/h) jest roznica mega..starszy maja- to powiem szczerze, że przeciąg jest dobry..czasami pojezdze to wrazenia są nie powiem :kox:

tak to wyglada

skapt.jpg

ska2.jpg

ska3.jpg

kolega byl zainteresowany zlotem w bukowinie..sa wolne miejsca;D może też bym sie wybrał...były by jakies ładne b8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli okazje to zmierzcie jak te kanapy przyspieszają 100-200 :evil:

Wszystkie omawiane sa piękne i mocne, ale większość pary idzie w gwizdek bo niestety dzisiejsze auta są cieżkie..

szkoda że impreza gt mojego znajomego poszła już do ludzi bo mimo iż był mocno niechetny do wyścigów na prostej napewno dałby się przekonać do małej demonstracji jak prawdziwy przeciąg powinien wyglądać mając pod maską 320ps :wink4:

Dla przykładu 12s - 100-200 :kox:

w tym tygodniu jeszcze zmierze jak się zbiera s8, bo ciag wydaje się niezły mimo iż wogóle tego nie czuć.

A tak naprawdę to wszystkie wady obnaża Nurburgring, no bo co z tego że auto się naewt napędza jak przez nadwagę, nie skręca i nie hamuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że impreza gt mojego znajomego poszła już do ludzi bo mimo iż był mocno niechetny do wyścigów na prostej napewno dałby się przekonać do małej demonstracji jak prawdziwy przeciąg powinien wyglądać mając pod maską 320ps

oj mysle ze Jackowy GT zjadl by te auta w z palcem w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajcie tego GT :)

pojechal do Lodzi niestety , i moze dobrze bo mysle ze nawet po programie nie dal bys mu rady :).Tam na 1KM przypadalo ok 3,9kg , gdzie u ciebie w najlepszym razie jest 5,2 a pewnie jest wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi ,czy po programie to nie wiem bo seria na pewno nie da rady. Z filmiku wychodzi ,że nowe S4 ma ~ 14 s od 100 -200, więc myśle że po programie spokojnie 2 sekundy się urwie jak nie wiecej. Sam wiem ,że po programie największe różnice są na wyższych biegach przy większych prędkościach tak wić jest to możliwe że nowe S4 objedzie tego GT-ka. U mnie w 3.0 TDI po programie od 100 -200 jest ~ 14.5 -15 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejrzewam, że MX-5 mojego brata by zjadła to S4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje sprawdzić jak s4 b8 rozpędza się w wyższym zakresie prędkości, z czystej ciekawości :>

da to jakiś marny obraz tego jak jest szybka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejrzewam, że MX-5 mojego brata by zjadła to S4...

Coo MX-5 a co on tam za silnik wstawił, przecież to nie jest RX7 czy RX8 co różne cuda robili z tymi silnikami a w MX-5 nie było jakiegoś potwora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Pablo... tuning robi swoje ;) poprzedni właściciel zrobił swap 1.8 i ma moc 245 koni ;) dodatkowo mała masa. mx-5 zjadło boxstrera s, rs4 (c1 kuba) oraz e46 m3 ;) mój brat ma zamiar go jeszcze bardziej podkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie podstawie, nie mój samochód ;) nie jeżdżę nim bo się bo po prostu boję - nie umiem jeździć tylnonapędowym samochodem :embarrassed: samochód będzie w maju na zjeździe cabrio clubu w Poznaniu. i się yamaha tak nie unoś - to są tylko moje przypuszczenia... a twierdzę to po wynikach poprzedniego właściciela na 1/4, mój brat jest w posiadaniu auta od grudnia.. ja bym z Tobą stanął A3... ale bym powąchał tylko spaliny... albo nawet i nie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* mysle ze nie ma takiej opcji nawet po programie , tu masz seryjne 07 i robi to w okolo 13,5 sek ana nie dosc ze nadwage w postaci prawie 150KG to sporo mniej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie te porownania "mojego szwagra brata kuzyna wujka stryjka chrzesnego auto to by cie zjadlo " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie widzicie ze yamaha450 jest chetny na kazda konfrontacje,wiec bierzcie te auta stryjkow i robcie kreski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie te porownania "mojego szwagra brata kuzyna wujka stryjka chrzesnego auto to by cie zjadlo " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie widzicie ze yamaha450 jest chetny na kazda konfrontacje,wiec bierzcie te auta stryjkow i robcie kreski :decayed:

a ja mam w głębokim poważaniu i mnie śmieszy to, że to piszesz :) jeśli Cię to tak śmieszy to mogłeś przemilczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* ja w nieco odmienny sposób postrzegam 100-200, otóż jadę 100 wciskam gaz do oporu i staram się jak najszybciej osiagnąć 200, nie napędzam auta od 0/50 itp a 100 przelatuje już napędzony i włączam stoper, w takim właśnie sposób mierzone było ów gt, podobnie moja a4, dlatego skłonny jestem twierdzić że robi przeciąg, z tym że nie do tego była przeznaczona i używana.

turdzi seryjne sti przy tym gt to stoi w miejscu jak wiesz najlepiej :wink4:

osobiście jestem wielkim fanem s4 b8, bo po mułach z nadwagą jakimi są b6,b7 to aż miło patrzeć jak pięknie się zbierają, identycznie jak w przypadku 2.0T w b7 i b8.

ktoś pisał o przeciągu w s500, jedynie to skłoniło mnie to zaryzykowania tezy iż z przeciągiem nie ma to nic wspólnego jedynie jest mocne, bardzo komfortowe i fajnie przyspiesza tak jak limuzyna tej klasy powinna :wink4:

przy okazji zróbcie pomiary i już coś będzie można powiedzieć :wink4:

Carlos* jeśli b8 3.0tdi ma 14-15 sek mierzone w sposób jaki pisałem wyżej to chyle czoła :good:

nie bez powodu 3.0 td mtm objeżdza s5 na torze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie jeszcze na zakończenie mojego off topicu (za który przepraszam) oraz mojej dyskusji wrzucić skany artykułu w GT na temat auta (by udowodnić, że auto istnieje i nie jest wymyślone)

b3q0xt.jpg

250q8mp.jpg

28cha44.jpg

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...