Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja A4-ka


fihu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

jak w temacie jeżdżę A4 z silnikiem 1.8 ADR 125 PS samochód został sprowadzony z niemiec od pierwszego właściciela z oryginalnym udokumentowanym przebiegiem 191 tyś. serwisowana od nowości do 2001r na wypasie jest:

-wspomaganie kierownicy

-centralny zamek+pilot

-2x Air-bag

-el.lusterka

-climatronik

-ABS

-Alu 17 opony 225/45

-światła przeciwmgielne

A co w planach czas pokaże :punk:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:46_________________________________________________Dzisiaj na allegro zamówiłem gwinta więc pod koniec przyszłego tygodnia zamieszcze nowe foty :banan2:

14VWt0.jpg

14W7WJ.jpg

nO6DJ.jpg

14Wkpr.jpg

RMjvr.jpg

RMl_A.jpg

RMouJ.jpg

RMqZS.jpg

Najnowsze fotki

- w końcu demontaż haka :notworthy:

TKXu9.jpg

vKGsS.jpg

vKQrr.jpg

vK_q0.jpg

8hn7S.jpg

vLenS.jpg

8i51r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiego klubu a4 mozna ta naklejke wziasc.Mam taka sama.Zaslon blachy,bo to nigdy nie wiadomo.Furmanka ładna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne A4 wygląda na zadbaną nawet bardzo jak na ten rocznik :naughty: Co do modów proponuje zmienić przednie lampki na zespolone :kox:

i zderzaczek na polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko w swoim czasie zaczynam od dołu :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________

Z drugiego klubu a4 mozna ta naklejke wziasc.Mam taka sama.Zaslon blachy,bo to nigdy nie wiadomo.Furmanka ładna

zrobione :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko w swoim czasie zaczynam od dołu :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________

Z drugiego klubu a4 mozna ta naklejke wziasc.Mam taka sama.Zaslon blachy,bo to nigdy nie wiadomo.Furmanka ładna

zrobione :good:

a naklejka :mysli:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą naklejką z tyłu to auto wygląda niczym kupa...

Ja nie nakleiłbym czegoś takiego nawet na limuzynę wożącą Kaczyńskiego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa nie kupa naklejki już nie ma :kawa:

Piekne auto :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie też się mogę wypowiedziec :gwizdanie:

fajne autko, ładna felga - na tej fotce - http://www.postimage.org/image.php?v=gxRMouJ - bardzo szeroka tylna opona wyszła :polew:

ściągnij wszystkie oznaczenia z tylnej klapy oprócz znaczka :audi:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mam zamiar he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Jutro kurier przywiezie gwint a w piątek urlop i wymiana zawiasu

w sobote kompletny rozrząd ruville olej motul 10W40 + filtry mann i HEJA :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mam zamiar he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Jutro kurier przywiezie gwint a w piątek urlop i wymiana zawiasu

w sobote kompletny rozrząd ruville olej motul 10W40 + filtry mann i HEJA :dance2:

olej 10W40. zastosuj olej 5W40 - nalezy jezdzic na fullu. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nei dobrze jak zmienia się olej. skoro był zalany półsyntetyk, to taki trzeba lać, bo full syntetyk może ci silnik rozszczelnić. swoją drogą, to co za kretyn zmienia olej z full na półsyntetyk.. bo co.. tańszy?? też mam półsyntetyk i sie zastanawiam... :kwasny:

ogółem furja <spoko> taka troche bliźniaczka do moejj :decayed: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie rozszczelni. TO MIT. na fulla zmien. wiesz ile jest bazy syntetyczej w półsyntetyku? ok 25%. praktycznie jezdzisz na mineralu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...