Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzeju przesyłka doszła ode mnie?

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

wandej jak bedziesz sprzedawal to ja jestem pierwszy :F

Ok dowiaduj się w 2016 bo pewnie pójdzie na sell i będzie coś nowszego :wink:

Ledwo swap zrobiony, jeszcze nie pojezdzil, a juz plany o sprzedazy. :/

Opublikowano

Jakieś plany?

Fmic, chłodnica oleju, wydech?

Opublikowano
  • Autor

Jakieś plany?

Fmic, chłodnica oleju, wydech?

Wydech tylko i program :wink: 300KM starczy mi na pewno. Chcę tylko w miarę bezawaryjnie śmigać. więcej jak 5tyś km nią teraz w rok nie zrobię :decayed:

Grzegorz doszło chyba ale zakopany trochę jestem i ciężko mi powiedzieć :decayed:

Auto jeździ :naughty:

Opublikowano

Jakieś plany?

Fmic, chłodnica oleju, wydech?

Wydech tylko i program :wink: 300KM starczy mi na pewno

:grin::grin::grin: jasne

Opublikowano

Na tydzień na pewno a później będzie malo :grin:

Opublikowano
  • Autor

Już mnie nie straszcie :decayed: Narazie jakiś problem jest bo auto nie ma mocy i szarpie ale to pewnie coś z osprzętem :wink: Ogarniemy i odbieramy :decayed:

Opublikowano

wandej jak bedziesz sprzedawal to ja jestem pierwszy :F

Ok dowiaduj się w 2016 bo pewnie pójdzie na sell i będzie coś nowszego :wink:

Ledwo swap zrobiony, jeszcze nie pojezdzil, a juz plany o sprzedazy. :/

+1

Opublikowano

Już mnie nie straszcie :decayed: Narazie jakiś problem jest bo auto nie ma mocy i szarpie ale to pewnie coś z osprzętem :wink: Ogarniemy i odbieramy :decayed:

a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? :decayed:

Opublikowano

Już mnie nie straszcie :decayed: Narazie jakiś problem jest bo auto nie ma mocy i szarpie ale to pewnie coś z osprzętem :wink: Ogarniemy i odbieramy :decayed:

a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? :decayed:

a z kąt wiesz że nie musi ? Jeszcze nic nie wiadomo :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już mnie nie straszcie :decayed: Narazie jakiś problem jest bo auto nie ma mocy i szarpie ale to pewnie coś z osprzętem :wink: Ogarniemy i odbieramy :decayed:

a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? :decayed:

Czorny narazie dolewa :grin::grin:

Opublikowano

jeździ to truchło juz? :D

Opublikowano

z kąt

Łukasz skąd... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeździ to truchło juz? :D

Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi :grin:

Opublikowano

Cos z kablami p...e :grin:

Opublikowano
  • Autor

Cos z kablami p...e :grin:

Prycha ,szarpie i nie jedzie. Czorny obstawia przepływkę. Ma przyjść druga i zobaczymy :wink:Zachciało się turbów ,konióf,quattróf itp :grin: A mogłem jeździć ALT :decayed:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

jeździ to truchło juz? :D

Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi :grin:

znaczy i tak szybciej niż wcześniej? :grin:

Opublikowano
  • Autor

jeździ to truchło juz? :D

Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi :grin:

znaczy i tak szybciej niż wcześniej? :grin:

Możesz mieć racje:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Prycha ,szarpie i nie jedzie

czujnik sprzegla na pewno poprawnie podlaczony?

Opublikowano
  • Autor

Prycha ,szarpie i nie jedzie

czujnik sprzegla na pewno poprawnie podlaczony?

A co ma do trgo czujnik sprzęgła?

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.