Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż taki narwaniec z tej audiczki? :P

rob program i krechę z ta s4 ;)

Opublikowano
  • Autor

To kiedy się mierzymy? :D

Jak odśnieża FSO to mozemy podjechac:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

To kiedy się mierzymy? :D

Jak odśnieża FSO to mozemy podjechac:wink:

Tapnięte z SGS5

Oki, będziemy w kontakcie ;) zobaczymy co te biturbo potrafi :P

Opublikowano

Blachu - gdzie Ty z tym klekotem chcesz się kompromitować. :D

Opublikowano
  • Autor

Blachu - gdzie Ty z tym klekotem chcesz się kompromitować. :D

Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko :decayed:

Opublikowano

Na dwojce stowke to i w mondeo kiedys robilem, tyle ze pewnie nie w takim czasie. ;) ja to bym sie najbardziej jaral dzwiekiem tego !!

Opublikowano

Blachu - gdzie Ty z tym klekotem chcesz się kompromitować. :D

Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko :decayed:

ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250 :grin:

Opublikowano



ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250 :grin:

:kox: :kox: :kox:

RS4 B7 czwórkę odcina przy 225

Opublikowano
  • Autor

Blachu - gdzie Ty z tym klekotem chcesz się kompromitować. :D

Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko :decayed:

ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250 :grin:

Ja niestety na 5 już około 250 i finito skrzyni :kwasny: Na szczęście śmigam tylko weekendowo :decayed: Co do dźwięku to powala. Motoru nie słychać prawie w ogóle tylko ryk wydechu :kox:

Opublikowano

Blachu - gdzie Ty z tym klekotem chcesz się kompromitować. :D

Ten klekot nie jedne konie już zadziwił :P

Opublikowano

Blachu - gdzie Ty z tym klekotem chcesz się kompromitować. :D

Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko :decayed:

Eeeeeeee.... stowke na drugim biegu to seicento 1100 robi :polew:

Opublikowano

Z kreski nie mam raczej szans, ale z roli może być ciekawie :P

Opublikowano

Wandej ma bardzo "kròtką" skrzynie wiec bedzie spory problem zeby podskoczyc gnojojadem....

Opublikowano

Z kreski nie mam raczej szans, ale z roli może być ciekawie :P

W ogóle nie masz szans...

Opublikowano
  • Autor

Kolega Cancer który ma 300KM tdi w ośce może będzie w okolicy albo wpadnie kiedyś po części to zobaczymy :wink:

Opublikowano

Z kreski nie mam raczej szans, ale z roli może być ciekawie :P

W ogóle nie masz szans...

Yep. No chyba, że Wandej nie ma tych 300PS... :D

Opublikowano

300kM, oska i tdi....

To tak jakbys miał grubą, brzydka i głupią babę...

Ja pi....e skąd takie pomysly... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Z kreski nie mam raczej szans, ale z roli może być ciekawie :P

W ogóle nie masz szans...

Yep. No chyba, że Wandej nie ma tych 300PS... :D

APB to w ogóle amerykaniec dosyć rzadko spotykany. Z tego co czorny znalazł ma 255KM. Seria jest a do tego brak spowalniaczy w wydechu wiec może być mała górka :wink: Mam hamownie 4x4 20km od domu więc postaram sie to zmierzyć :wink: Dev paczka z sondami leci do Ciebie jutro. Żadna nie gada,musżę dać nówkę :wink:

Opublikowano

APB ma 250kM nie 255 ale nie ma co sie tutaj rozmieniac. Z sondami sie na razie wstrzymaj moze bede cos potrzebowac.

Opublikowano
  • Autor

APB ma 250kM nie 255 ale nie ma co sie tutaj rozmieniac. Z sondami sie na razie wstrzymaj moze bede cos potrzebowac.

254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.