Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nigdy w życiu nie miałem nart na nogach :kox: a i nie wiem na ile przyjadę na spota bo chyba będę miał kurs mały

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyjadę ale nie wiem jeszcze na ile :gwizdanie:

Opublikowano

Pany i jak z tym spotem kto na dzień dzisiejszy pisze sie na 99% na niedziele :chytry:

Dzisiaj z contim sie widziałem, deklaruje że bedzie :good: ma sobie przypomnieć hasło na forum tutaj bo zapomniał :tongue4:

Opublikowano

wpadnę i ja tylko nie wiem na jak długo :)

to ile już się tam osób nazbierało? :tongue4:

Opublikowano

łohoho... i jeszcze trochę :P

to pewnie parkingu zbraknie :polew:

Opublikowano

Ty tam sebek powiedz jak tam na kupie sprawa wygląda odezwał sie ktos czy usuneli Ci posta :naughty:

Opublikowano

nic nie skasowali nawet, nikt jakoś nie wyraził chęci przyjazdu :naughty:

Opublikowano

na dzień dzisiejszy będę na 90% :good:

Opublikowano

Na 100% nie będę miał auta zrobionego na 7 marca :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Kolega ma do sprzedania felgi 18" chromy plus opony, przywiezione z Danii chce zza nie 2200-2500 zł. Pisze bo może ktoś by był chętny. Jakby co pisać na priva

d90d3018c2a0d127.jpg

Opublikowano

Pany dostałem w końcu plan i szok :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak co roku(3 lata) nie miałem przerw między semestrami tylko była ciagłosć tak w tym roku zrobili róznice jednego tygodnia :gwizdanie: czyli 27-28 nie mam zajeć jak to wcześniej pisałem, a przesuneli mi na 6-7 marca :wallbash:(i tak co 2 tygodnie) tyle że sprawa tak wyglada w sobote mam ćwiczenia do 16ej, w rykach jestem na ok 19 dopiero, a w niedziele mam pomieszanie wykłady z ćwiczeniami, wiec na dzień dzisiejszy nie wiem czy dam rade na niedzielny spot podjechać :embarrassed:

Jakieś sugestie :mysli: jak wam z tym 7 marca pasuje :cool1:

Opublikowano

Może przesuniemy na 14 marca.

Opublikowano

Może przesuniemy na 14 marca.

ja w sumie jestem za bo na dzień dzisiejszy wiem że 14 marca mam wolny od wszystkiego :kox:

A ty co do 14tego zrobisz juz potwora :mysli:

Opublikowano

no to Kowi wypadają nam na przemian zjazdy, a może w jakiś piątek by dało rade?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to Kowi wypadają nam na przemian zjazdy, a może w jakiś piątek by dało rade?

no to kaplica :thumbdown: mi piątki wszystkie pasuja nie mam przeciwskazań, ale wiem że np. Janjazda nie pojawi sie raczej w piątek :no:

Te organizator ustal no jakiś warunek, termin :decayed:

Opublikowano

to wychodzi na to że trzeba poczekać aż się zjazdy skończą może wtedy się uda coś rozkręcić :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to wychodzi na to że trzeba poczekać aż się zjazdy skończą może wtedy się uda coś rozkręcić :polew:

Nie no trzeba spota zrobić :good: tylko niech każdy sie wypowie w tej sprawie jak z piatkiem jak z innymi dniami itp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.