Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sedany mnie kręcą przez to forum :wallbash:

:polew:

skończyłem jebitna sesje :kox: ide walczyć :drunk:

na szczęście dzis siedze w domu i nie będe miał okazji Cie spotkać w K2 :polew: bo mogło by być źle :sick3:

:polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sedany mnie kręcą przez to forum :wallbash:

:polew:

skończyłem jebitna sesje :kox: ide walczyć :drunk:

na szczęście dzis siedze w domu i nie będe miał okazji Cie spotkać w K2 :polew: bo mogło by być źle :sick3:

:polew:

no nie gadaj że jest źle, tyle powalczyłem :wallbash: nie było bardzo z kim :thumbdown: o suchym pysku wróciłem na komputer :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

wczoraj kolesia pod galerią zieloną widziałem b5 sedan a z boku na drzwiach miał naklejkę klubu ciekawe kto to? :kox:

Opublikowano

wczoraj kolesia pod galerią zieloną widziałem b5 sedan a z boku na drzwiach miał naklejkę klubu ciekawe kto to? :kox:

jaki kolor :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie pamiętam dokładnie ale jakiś ciemny do tego lampy zespolone tłumik dwururka ale prosty wypolerowany żadnych oznaczeń z tyłu co to za motor ale ładnie świstał

Opublikowano

nie pamiętam dokładnie ale jakiś ciemny do tego lampy zespolone tłumik dwururka ale prosty wypolerowany żadnych oznaczeń z tyłu co to za motor ale ładnie świstał

to nie znam, nie ujawnił sie zbytnio jeszcze, ale skoro naklejke ma, to albo konto, albo samochód odkupiony od klubowicza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A kiedy ten spot w końcu? Jak dla mnie może być od 15 do 19 marca oraz od 25 do 28 marca skoro tamten termin nie wypalił. Piszcie swoje terminy :naughty:

Opublikowano

cholera notlaufa złapałem :wallbash: będe musiał cos z tym turbo zrobić bo ono chyba wszystko pier..

Co do spota napewno nie moge 6-7, 20-21 marca

Opublikowano

zróbcie kiedy uważacie może uda mi się dostosować i podjechać

Opublikowano

Panowie ten jutrzejszy spot to aktualny???

Zróbcie nie patrzcie na mnie, ja w wawie siedze aktualnie :gwizdanie: a na następny termin bede na 100% bo juz wiem kiedy mam zjazdy

Dzisiaj moja padlina skillowała octavie TDI

Opublikowano

widzę marne zainteresowanie spotem wiec chyba go nie ma czy jak?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

widzę marne zainteresowanie spotem wiec chyba go nie ma czy jak?

Odwołany. Ale mam nadzieję, że w następną niedzielę nie będzie wykrętów :gwizdanie:

Opublikowano

w następną niedzielę mnie nie urządza bo mam zjazd

Opublikowano

Tak sie zastanawiam kto zechce przyjechac na 13 w niedziele i zrezygnować z niedzielnego obiadku :D

Moja propozycja po południu w piątek sobotę lub niedziele.

Opublikowano

Moze w piatek wieczorem zrobic spota, to by byl najlepszy termin

Opublikowano

Moze w piatek wieczorem zrobic spota, to by byl najlepszy termin

Też tak myślę, tylko trzeba znaleźć parking na którym jest naprawdę jasno.

Opublikowano

Z tym parkingiem dobrze oświetlonym może być problem... Był ktoś w Lublinie na spocie??

Opublikowano

Z tym parkingiem dobrze oświetlonym może być problem... Był ktoś w Lublinie na spocie??

Od nas to mało kto tam jeździ a właściwie to nikt. Ja byłem raz na spocie LKA, ogólne wrażenia to mało a4 dużo 80. A i Gelo to taki drugi Kowi :good:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.