Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

no ja ten week to sie z wami nie bawie :foch:

stolyca :gwizdanie:

A ja LBN

Już Kowi nie fochaj się za te żyrafffffki :lol1::gicior:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 15:47_________________________________________________spotylubelskiebib2.jpg

Nawet nie wiedziałem że już takie coś ło było :notworthy::slina:

Contiego temat :wink4: nikt tam z naszych juz nie siedzi :decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________Wrzuć w ten obrazek nasze logo i jakas audiolke :naughty: bo ja dzisiaj nie mam czasu na photoshopy i inne cuda :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja ten week to sie z wami nie bawie :foch:

stolyca :gwizdanie:

A ja LBN

Już Kowi nie fochaj się za te żyrafffffki :lol1::gicior:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 15:47_________________________________________________spotylubelskiebib2.jpg

Nawet nie wiedziałem że już takie coś ło było :notworthy::slina:

Contiego temat :wink4: nikt tam z naszych juz nie siedzi :decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________Wrzuć w ten obrazek nasze logo i jakas audiolke :naughty: bo ja dzisiaj nie mam czasu na photoshopy i inne cuda :polew: :polew:

Też tam właśnie nikogo nie widzę :gwizdanie:

Nie masz czasu? A cały czas na forum siedzisz :naughty::kox: może byś machnął ładnego posterka przerabiając tego starego???? :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee siedze na kompie ale nie w firefoxie ciagle :wink4: u mnie dzisiaj cały dzień autoCAD latał juz mam dość :sick3: a zabawa w grafice nie na moja głowe dzisiaj :tongue4:

trzeba by od nowa podziałać z takim logo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee siedze na kompie ale nie w firefoxie ciagle :wink4: u mnie dzisiaj cały dzień autoCAD latał juz mam dość :sick3: a zabawa w grafice nie na moja głowe dzisiaj :tongue4:

trzeba by od nowa podziałać z takim logo :gwizdanie:

To jo tysz ni ruszum bo ni mum pojyncia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee siedze na kompie ale nie w firefoxie ciagle :wink4: u mnie dzisiaj cały dzień autoCAD latał juz mam dość :sick3: a zabawa w grafice nie na moja głowe dzisiaj :tongue4:

trzeba by od nowa podziałać z takim logo :gwizdanie:

To jo tysz ni ruszum bo ni mum pojyncia :>

:kox: :kox: jo tysz ni ruszom tego :decayed:

Вы должны сделать новый логотип :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

поэтому он должен!!!!!!!!!!!!! :toon:

o co biega? :blink::shocked::blink::shocked::blink::shocked::blink::shocked::blink::mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

поэтому он должен!!!!!!!!!!!!! :toon:

o co biega? :blink::shocked::blink::shocked::blink::shocked::blink::shocked::blink::mysli: :mysli:

:decayed:

napisałem tak musi :naughty:

Dobra ja spadam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak dotrą do Ciebie to dawaj znać to się od razu może jakiegoś psota zrobi :good:

Kowi będzie naklejał bo się chwalił ze tyle samochodów obkleił :polew:

Sebek czekam i czekam już prawie tydzień na te naklejeczki chyba po majówce dopiero obkleimy :a4fan: Bez naklejek wstyd na spota wpadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się napisało bo pewnie do majówki nie dojdą nie to co kukuryny... one zawsze dochodzą :banan3::polew: no i "Czak Noris" :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak dotrą do Ciebie to dawaj znać to się od razu może jakiegoś psota zrobi :good:

Kowi będzie naklejał bo się chwalił ze tyle samochodów obkleił :polew:

Sebek czekam i czekam już prawie tydzień na te naklejeczki chyba po majówce dopiero obkleimy :a4fan: Bez naklejek wstyd na spota wpadać :decayed:

Tyle wytrzymaliśmy to i jeszcze kilka dni nas nie zbawi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów ;)

WITAMY WELCOME :notworthy: :notworthy: :notworthy::hi: :hi: :hi: po długiej nieobecności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee a moze w niedziele zlot zrobimy?i mozna by sie do kazika przejechac

Do Kazika hm felunek mam za słaby żeby się z Warszaffką mierzyć a i kukurynka żadna nie spojrzy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...