Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jedzcie do Wolińskiego zrobi pelna diagnostykę i bedzie wiadomo co dalej dzialac :P

http://www.wolinski.com.pl/

Ja to już p#$&&* wszystkich mechaników - pompiarzy.

Mam jednego i chociaż mam ponad 100km to wiem, że to człowiek który nikogo nie oszuka, na nic nie naciągnie. Wszystkie stare części odda, wszystko udokumentuje i odpowie na każde pytanie.

Pompa to za drogi interes żeby ryzykować, tylko Podkowiński, Nadarzyn :good:

otóż to :good:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:07_________________________________________________Paczta zgredy :kox: :kox: :kox:

dscn8833w.jpg

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładne chlapacze :kox:

Opublikowano

Ładne chlapacze :kox:

:bicz:

Nie na to paczta :decayed: wkońcu pażdzioch odzyskał zgrabna linie :decayed: wiecie ile ślizg do polifta :wallbash: 115zł nowy :wallbash: a na szrocie juz nie mieli częsci z tej srebrnej A4 ;(

Opublikowano

Podobnie zapłaciłem za nie rok temu jak był zmieniany zderzak na poliftowy.

Ja kupiłem u Warownego.

Na jakiś czas nie ma po co jeździć do Żabianki :decayed:

Opublikowano

Serwis w Klikawie odradzam kilku znajomych nieźle się na nim przejechało... :thumbdown:

Opublikowano

Serwis w Klikawie odradzam kilku znajomych nieźle się na nim przejechało... :thumbdown:

I tak to jest, że jeden jest zadowolony inny nie.

Mi faceta w Żyrzynie polecano i też się przejechałem.

A na Diesel Service Nadarzyn nie znajdziesz negatywnej opinii, pół internetu przeszukałem żeby znaleźć niezadowoloną osobę i nie znalazłem. To o czymś świadczy :good:

Opublikowano

Serwis w Klikawie odradzam kilku znajomych nieźle się na nim przejechało... :thumbdown:

I tak to jest, że jeden jest zadowolony inny nie.

Mi faceta w Żyrzynie polecano i też się przejechałem.

A na Diesel Service Nadarzyn nie znajdziesz negatywnej opinii, pół internetu przeszukałem żeby znaleźć niezadowoloną osobę i nie znalazłem. To o czymś świadczy :good:

dawaj nr tel na prv

a w ogóle to koleś bardzo drogi?? bo jak dobry to pewnie jak za zborze.... :confused4:

no i czy czyta logi czy na chybił trafił robi?? bo teraz już po tym mecha oceniam :evil:

Opublikowano

U mnie nie było logów tylko pompa na slół ale to dlatego, że auto już nie odpalało wcale.

Cenowo jest bardzo dobrze ani drogo ani tanio. Od razu mówi co ile kosztuje. Ale termin to pewnie będzie za miesiąc dopiero, to jedyny minus.

0-606-820-768 czasem ciężko się dodzwonić

Opublikowano
  • Autor

pany z Puław i okolic brać rameczkę na free :naughty: :>

RAMKI-MALE.jpg

Opublikowano

a ta kukuryna z ramką idzie??

Opublikowano
  • Autor

a ta kukuryna z ramką idzie??

pewnie ona tez jest za FREE :polew::banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano
:banan3::banan2:
Opublikowano

Pany kiedy jakiś spot? :gwizdanie:

Opublikowano

W niedzielę w Garwolinie :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

Pany kiedy jakiś spot? :gwizdanie:

no trzeba coś pomyśleć :naughty:

Opublikowano

Ja na razie bez fury , stoi u mechanika - mały remoncik robie :

-regeneracja pompy wtryskowej

-regeneracja wtryskiwaczy

-regeneracja turbo

-przpływka

-filtry i wszystkie płyny do wymiany

może jeszcze coś wyjdzie w trakcie...

Opublikowano

Ja na razie bez fury , stoi u mechanika - mały remoncik robie :

-regeneracja pompy wtryskowej

-regeneracja wtryskiwaczy

-regeneracja turbo

-przpływka

-filtry i wszystkie płyny do wymiany

może jeszcze coś wyjdzie w trakcie...

Już widzę rachunek :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.