Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na razie bez fury , stoi u mechanika - mały remoncik robie :

-regeneracja pompy wtryskowej

-regeneracja wtryskiwaczy

-regeneracja turbo

-przpływka

-filtry i wszystkie płyny do wymiany

może jeszcze coś wyjdzie w trakcie...

A gdzie robisz regeneracje pompy wtrysków :mysli:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to sie wybiore chyba tam gdzie Armistead, bo niewiem czy ta moja pompa nie klasyfikuje sie do roboty juz, ostatnimi czasy mam spalanie na poziomie 10l troche sobie podkopca i takie tam sporadyczne błędy raz na kwartał odnosnie układu paliwowego :thumbdown: tyle że nie mam żadnych problemów z rozruchem itp

Opublikowano

Robie tutaj - http://www.dieseltechnika.pl/

podobno są dobrzy , ale to się okaże...

Też tak słyszałem, dodatkowo że są dosyć drodzy :gwizdanie:

Kowi, przyznaj że pozazdrościłeś v max mojego SEDANA :decayed:

Opublikowano

Robie tutaj - http://www.dieseltechnika.pl/

podobno są dobrzy , ale to się okaże...

Też tak słyszałem, dodatkowo że są dosyć drodzy :gwizdanie:

Kowi, przyznaj że pozazdrościłeś v max mojego SEDANA :decayed:

:decayed: to też ale ostatnio naprawde nie usmiecha mi sie spalanie w moim potworku, zalałem za 100zł(4,58zł/l) w piatek wieczorem, skasowałem licznik i dzisiaj tankowałem za 50 ponownie, a zrobiłem 220km i na fisie pokazywało jeszcze 130km do zrobienia toszto smiech na sali jak bym benzyna jeździł :blink: , fakt faktem ze katalismy troche po obwodnicy no ale to jest DIESEL :wallbash: to nie powinno palić przy pałowaniu 15l :wallbash:

Opublikowano

w diesetechnika głodek robi wszystko i polecał chłopaków

sam dzwoniłem do nich ale ceny mają kosmiczne, no cóż za jakść trzeba zapłacić

Opublikowano

w diesetechnika głodek robi wszystko i polecał chłopaków

sam dzwoniłem do nich ale ceny mają kosmiczne, no cóż za jakść trzeba zapłacić

U najlepszego speca w Polsce, jest duużo taniej :gwizdanie:

Za jakość się płaci a nie przepłaca.

Opublikowano

Wcale nie jest tak drogo , a tyle sprzętu - dosłownie do wszystkiego co mają to robi wrażenie. No i gość konkretny i widać , że wie co i jak - nie naciąga na niepotrzebne naprawy. No ale zobaczymy, w środę odbieram fure - może zdecyduje się jeszcze na jakiś program , żeby dodać troche kucy.

Opublikowano
  • Autor

Robie tutaj - http://www.dieseltechnika.pl/

podobno są dobrzy , ale to się okaże...

Też tak słyszałem, dodatkowo że są dosyć drodzy :gwizdanie:

Kowi, przyznaj że pozazdrościłeś v max mojego SEDANA :decayed:

:decayed: to też ale ostatnio naprawde nie usmiecha mi sie spalanie w moim potworku, zalałem za 100zł(4,58zł/l) w piatek wieczorem, skasowałem licznik i dzisiaj tankowałem za 50 ponownie, a zrobiłem 220km i na fisie pokazywało jeszcze 130km do zrobienia toszto smiech na sali jak bym benzyna jeździł :blink: , fakt faktem ze katalismy troche po obwodnicy no ale to jest DIESEL :wallbash: to nie powinno palić przy pałowaniu 15l :wallbash:

to spalanie masz nie powiem wysokie, za 100 zł po wyzerowaniu licznika zrobiłem ostatnio przy ostrej jeździe czasami 388 km :gwizdanie:

Opublikowano

Piterex to Ty dziś kolo 16:40 zasuwałeś Citroenem w tą ulewę z opola? :tongue4: Bo widywałem Cię przy nim

Opublikowano

To ja ( niezła była pompa ) , w końcu zostawiłem Citroena i odebrałem Audiczke od mechanika - samochód przeżywa drugą młodość...

Opublikowano

no ściana niezła była, nic nie odpuszczałeś :P

Opublikowano

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Opublikowano

Witam!!!

jak się łatwo zorientować to jestem nowy na ty forum :tongue4: ale spokojnie będę bardzo aktywny :gwizdanie:. Do rzeczy czy planujecie jakiś spocik albo coś w tym rodzaju w najbliższym czasie?? Bo jakoś się nie mogę doczytać jakiegoś konkretnego terminu ;(, bo gadacie o mechanikach, a skoro poruszyłem ten temat to powie mi ktoś kto w okolicach Opola Lub. wymieni mi rozrząd bez fuszerki?? Będę wdzięczny z info :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Siemka :hi: co do rozrządu spytaj sie sebka

A jeśli chodzi o spot to najbliższy pewny będzie 25-27 czerwca w ułężu na MajVWce, tyle ze płatny(70zł) i wjazd za okazaniem rejstracji na stronie, ale ogólnie imprezka zapowiada sie fajnie będzie troche ludu od nas :good:

Spot w puławach nie ustalony bo nikt nie proponuje terminów :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jak uderzysz do Ryk to zawsze ktoś będzie :naughty:

Opublikowano

Ale jak uderzysz do Ryk to zawsze ktoś będzie :naughty:

Adas gdzie ty robiłes przekładke amorów i czy zrobili Ci to od ręki :mysli: czy musiałeś sie umawiać :mysli:

Opublikowano

Ale jak uderzysz do Ryk to zawsze ktoś będzie :naughty:

Adas gdzie ty robiłes przekładke amorów i czy zrobili Ci to od ręki :mysli: czy musiałeś sie umawiać :mysli:

Musiałem się umawiać. Nie jedź tam - wiesz jak się moja przekładka skończyła.

Centrum Auto-Części :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.