Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki chłopaki za info o spocie (Paput) i spotkanie. Miło było. Niestety tak już w moim podeszłym wieku jest że muszę też dbać o innych... Pomysł z Dęblinem mi się podobał. Ewentualnie grill w okolicach Borowej nad Wisłą też mógłby być niezłą alternatywą. Co myślicie? Chyba że pasuje Wam jakiś melanżyk w Puławach?

:hi: nie ma sprawy, melanżyk w Puławach :mysli: ciekawa myśl :rolleyes::naughty:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________

paput pytałes

Całkowity czas spędzony online: 147 dni, 1 godz. 7 min.

:cool1:

ło kutffffa :blink: grzejesz w chacie samym radiatorem od procka :wink4: ja mam 15 dni, 17 godz. 48 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na 10 miejscu pod względem przesiadywania na forum :drool: :dance::pleasantry::yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za kolejnym spotem z grilowaniem. Na jakiś :good: melanżyk też...

będzie grill nie bój co roku przynajmniej raz jest :kox:

Paput zobacz na to :decayed:

schowek01t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za kolejnym spotem z grilowaniem. Na jakiś :good: melanżyk też...

będzie grill nie bój co roku przynajmniej raz jest :kox:

Paput zobacz na to :decayed:

schowek01t.jpg

wariaty :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 17:14_________________________________________________

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za kolejnym spotem z grilowaniem. Na jakiś :good: melanżyk też...

tylko trzeba znaleźć jakiś konsensus...... gdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput pytałes

Całkowity czas spędzony online: 147 dni, 1 godz. 7 min.

:cool1:

No i co się pucujesz :decayed:

Czas zalogowania w sumie: 111 dni, 31 min. miesiąc straty... da się nadrobić :naughty::wallbash:

Kowiaczek tylko że Ty krócej jesteś na forumie niż ja więc częściej siedzisz :naughty: I dodam tylko że czas jest naliczany tylko wtedy jak coś działasz na forum, jeśli nic nie robisz czas się nie nalicza ;)

Jesteś rok krócej ode mnie na forum i nie marnujesz czasu :naughty:

Twoja:

Data rejestracji: 19 Marzec 2008

moja:

Data rejestracji: 28 Luty 2007

Ludzie tyle lat w tej sekcie :decayed::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput pytałes

Całkowity czas spędzony online: 147 dni, 1 godz. 7 min.

:cool1:

No i co się pucujesz :decayed:

Czas zalogowania w sumie: 111 dni, 31 min. miesiąc straty... da się nadrobić :naughty::wallbash:

Kowiaczek tylko że Ty krócej jesteś na forumie niż ja więc częściej siedzisz :naughty: I dodam tylko że czas jest naliczany tylko wtedy jak coś działasz na forum, jeśli nic nie robisz czas się nie nalicza ;)

Jesteś rok krócej ode mnie na forum i nie marnujesz czasu :naughty:

Twoja:

Data rejestracji: 19 Marzec 2008

moja:

Data rejestracji: 28 Luty 2007

Ludzie tyle lat w tej sekcie :decayed::shocked:

:zyzol:

rok mniej a jakie efekty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie,pieknie Panowie. Czekam na następnego spocika. Zaczyna się pogoda psuć,więc proponuję spotkać się w najbliższym czasie w Pizzerii na Wlostowicach http://menu.pulawy.pl/desperado Jest tam spory parking, poza tym można zatankować :kox:....na BP oczywiście bo jest blisko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :notworthy:

72131991.jpg

29361584.jpg

Jakie zapite ryje :polew: A jakie brzydkie samochody mają :polew: przedstawta się na tej fotce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :notworthy:

72131991.jpg

29361584.jpg

Jakie zapite ryje :polew: A jakie brzydkie samochody mają :polew: przedstawta się na tej fotce :D

paput Białyspodenek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :notworthy:

72131991.jpg

29361584.jpg

Jakie zapite ryje :polew: A jakie brzydkie samochody mają :polew: przedstawta się na tej fotce :D

przyjedź na spota :good: bo najbrzydszego avanta brakowało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput Białyspodenek :tongue4:

No to już 2 koxów znam :D Ciebie i Kowiaczka :D[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 21:06_________________________________________________

przyjedź na spota :good: bo najbrzydszego avanta brakowało :kox:

A no kiedyś wpadnę i Wam wsi narobię :D Jakiś czas temu leciałem przez Puławy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput Białyspodenek :tongue4:

No to już 2 koxów znam :D Ciebie i Kowiaczka :D

mówie Ci przyjedź na spota :a4fan::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput Białyspodenek :tongue4:

No to już 2 koxów znam :D Ciebie i Kowiaczka :D[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 21:06_________________________________________________

przyjedź na spota :good: bo najbrzydszego avanta brakowało :kox:

A no kiedyś wpadnę i Wam wsi narobię :D Jakiś czas temu leciałem przez Puławy :P

będzie najszybszy wóz we wsi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie Ci przyjedź na spota :a4fan::brawo:

Się pomyśli :good: może demorka namówię :wink4: Albo z koxami z LC wpadnę :D[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________

będzie najszybszy wóz we wsi :kox:

No proste bo kowiaczka padło nie jedzie to tak może być :D Sie pomyśli :good: Jak już pracę mgr będę miał napisaną tip top i poprawiona jak trzeba to pomyślę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą magisterka żenisz sie jak w tatym roku z ryckimi kukurynami :polew: :polew: :polew:

A to dopiero połowa naszej ekipy :naughty: brakowało Piterexa, hansona, Janjazdy, łapawawa i Armisteada :evil:

dsc05342o.jpg

dsc05350.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...