Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Się zobaczy jak to będzie wyglądało. Nawet nie wiem czy te fele są proste :kox:

są są :good: I powiem Ci że wyglądają fajnie na żywo :good:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Się zobaczy jak to będzie wyglądało. Nawet nie wiem czy te fele są proste :kox:

są są :good: I powiem Ci że wyglądają fajnie na żywo :good:

jutro to sprawdzę póki co męczę się ze sprzedażą felg od Chevroleta Camaro ;( a miały być do audi

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:25_________________________________________________lepsze są niż avusy? :decayed::naughty:

Opublikowano

Się zobaczy jak to będzie wyglądało. Nawet nie wiem czy te fele są proste :kox:

są są :good: I powiem Ci że wyglądają fajnie na żywo :good:

jutro to sprawdzę póki co męczę się ze sprzedażą felg od Chevroleta Camaro ;( a miały być do audi

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:25_________________________________________________lepsze są niż avusy? :decayed::naughty:

łoj jeszcze im daleko do avósów, 17ki szału nie robią :thumbdown:

Opublikowano

lepsze są niż avusy? :decayed::naughty:

mają coś w sobie... zależy kto co lubi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

myślę że jak je kupię to pomaluję znaczek audi na seledynowy i zaciski taką miałem koncepcję ale teraz jak mi Kowi odradza je brać to powiem mrogalowi że ich nie biorę przez kowiego :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:38_________________________________________________a wiesz kowi że mrogal jutro jedzie przez Puławy??? :naughty:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________Taki z niego wariat, nic nie dał znać chyba bede musiał sie tam wybrać :baseball:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________Taki z niego wariat, nic nie dał znać chyba bede musiał sie tam wybrać :baseball:

:decayed:

tak myślałem czy by wam znać nie dać ale chciałem to po tajniaku załtwić :>[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:44_________________________________________________To kowi jesteś jutro?

Opublikowano

Podobno niezły spocik się szykuje za parę chwil? :naughty: Dostałem info żeby wpadać, ale nie dam rady :thumbdown: Przywitajcie tam jak należy mrogalika :naughty:

Opublikowano

no :gwizdanie:

Opublikowano

Podobno niezły spocik się szykuje za parę chwil? :naughty: Dostałem info żeby wpadać, ale nie dam rady :thumbdown: Przywitajcie tam jak należy mrogalika :naughty:

Dawaj, ja musze sie w pracy zwolnic ale przyjade :kox:

Opublikowano

Dawaj, ja musze sie w pracy zwolnic ale przyjade :kox:

80 km po drodze wahadełka... i do tego mam masę roboty dzisiaj :thumbdown: nie no innym razem :wink4:

Opublikowano

Noi pagawędzilismy, tranzakcja udana :naughty: koła na aucie, paput dostał sesje zdjeciową :naughty:

Mrogala furka na nowym felunku robi robote :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koła w porządku. Dzięki Mrogal

Opublikowano

No i przegapiłem ciekawy event!!

A miało być tak pięknie.

Opublikowano
  • Autor

No i przegapiłem ciekawy event!!

A miało być tak pięknie.

nie mamy Twojego nr telefonu :) trzeba się będzie wymienić :naughty: poza tym spocik był na szybkości w pók godziny trzeba było się zorganizować

Opublikowano

Mrogaliński kiedy bedą foty :evil:

Opublikowano

Mrogaliński kiedy bedą foty :evil:

Panie ogarniam sie dopiero w robocie po pracy zuploaduje i wrzuce :good:

Opublikowano

Mrogaliński kiedy bedą foty :evil:

Panie ogarniam sie dopiero w robocie po pracy zuploaduje i wrzuce :good:

:notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Mrogaliński kiedy bedą foty :evil:

Panie ogarniam sie dopiero w robocie po pracy zuploaduje i wrzuce :good:

:notworthy:

To czekamy na fotki z minispota póki co ja wrzucam swoją robioną przez mr. Rogala :gwizdanie: :decayed:

paput.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.