Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tą magisterka żenisz sie jak w tatym roku z ryckimi kukurynami :polew: :polew: :polew:

Oj no żenisz żenisz... muszę kuźwa juz to napisać i mieć z glowy :thumbdown:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tą magisterka żenisz sie jak w tatym roku z ryckimi kukurynami :polew: :polew: :polew:

Oj no żenisz żenisz... muszę kuźwa juz to napisać i mieć z glowy :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z tą magisterka żenisz sie jak w tatym roku z ryckimi kukurynami :polew: :polew: :polew:

A to dopiero połowa naszej ekipy :naughty: brakowało Piterexa, hansona, Janjazdy, łapawawa i Armisteada :evil:

dsc05342o.jpg

dsc05350.jpg

jeszcze cysiek

Opublikowano

A to dopiero połowa naszej ekipy :naughty: brakowało Piterexa, hansona, Janjazdy, łapawawa i Armisteada

A o Contim to nie łaska napisać??

Opublikowano

A to dopiero połowa naszej ekipy :naughty: brakowało Piterexa, hansona, Janjazdy, łapawawa i Armisteada

A o Contim to nie łaska napisać??

Contiemu to trzeba konto założyć :decayed: bo tak prócz Contiego mam ze 3 ziomków w Rykach co nie maja konta a czasem zajadą na miejscowy spontan :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A to dopiero połowa naszej ekipy :naughty: brakowało Piterexa, hansona, Janjazdy, łapawawa i Armisteada

A o Contim to nie łaska napisać??

Contiemu to trzeba konto założyć :decayed: bo tak prócz Contiego mam ze 3 ziomków w Rykach co nie maja konta a czasem zajadą na miejscowy spontan :decayed:

dawać ich :baseball: się im wytłumaczy co znaczy miłość do pirścieni :audi: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Widzie że był jeden sedan i to seby :kox:

bo armisteda nie było

Opublikowano
  • Autor

ja też miałem przybyć ale miałem bardzo ważną sprawę... :wallbash:

no obiecywałeś że będziesz bardzo aktywny :naughty: a tu lipa :confused4::tongue4:

Opublikowano

ja też miałem przybyć ale miałem bardzo ważną sprawę... :wallbash:

no obiecywałeś że będziesz bardzo aktywny :naughty: a tu lipa :confused4::tongue4:

Pani doktór mnie dorwała i już nie miałem siły na jazdę jeszcze do Puław :tongue4:

Ps.: na jakiej ulicy jest to Tesco??

Opublikowano
  • Autor

ja też miałem przybyć ale miałem bardzo ważną sprawę... :wallbash:

no obiecywałeś że będziesz bardzo aktywny :naughty: a tu lipa :confused4::tongue4:

Pani doktór mnie dorwała i już nie miałem siły na jazdę jeszcze do Puław :tongue4:

Ps.: na jakiej ulicy jest to Tesco??

na Dęblińskiej jeszcze stację benzynową teraz dostwili[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 23:59_________________________________________________przy wylocie na Dęblin

Opublikowano
  • Autor

ale stacje tesco ma się rozumieć??

Tak stację Tesco, obok jeszcze teren czyszczą pod McBułkę i Liroja :kox:

Opublikowano
  • Autor

zakątek konsumpcji... :polew:

Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli

Opublikowano

zakątek konsumpcji... :polew:

Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli

spko w zime chłopaki robili ostatnio wiec pogoda nie straszna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra idę w kimę bo jutro jadę wysłać felgi które koleś z a4 kupił ode mnie, jeszcze oponki mi zostały, narka :hi:

Opublikowano

zakątek konsumpcji... :polew:

Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli

a kiedy ten grill?? tylko nie mów że wykręcisz go od jakiejś adusi :cool1:

Opublikowano

dobra idę w kimę bo jutro jadę wysłać felgi które koleś z a4 kupił ode mnie, jeszcze oponki mi zostały, narka :hi:

oo to kasa na mody bedzie

ja jutro jade dogadywać temat pompki 11ki :naughty:

zakątek konsumpcji... :polew:

Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli

a kiedy ten grill?? tylko nie mów że wykręcisz go od jakiejś adusi :cool1:

niebawem cos zdemontujemy i bedzie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.