Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nara paput :hi:

ja też może bym poszedł w kimę, bo jutro matura o 9 :decayed:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 00:28_________________________________________________

zakątek konsumpcji... :polew:

Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli

a kiedy ten grill?? tylko nie mów że wykręcisz go od jakiejś adusi :cool1:

niebawem cos zdemontujemy i bedzie :kox:

To znajdź sobie ofiarę... :kox: i nie patrz się tak na mnie :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

idę w kimę bo jutro o 9 matura... "hura hura jutro matura... i co dalej? już za rok matura..." :polew: narka :hi:

Opublikowano

idę w kimę bo jutro o 9 matura... "hura hura jutro matura... i co dalej? już za rok matura..." :polew: narka :hi:

matura w sierpniu :mysli: :mysli: ale to sie nazmieniało :shocked:

Opublikowano

idę w kimę bo jutro o 9 matura... "hura hura jutro matura... i co dalej? już za rok matura..." :polew: narka :hi:

matura w sierpniu :mysli: :mysli: ale to sie nazmieniało :shocked:

poprawka w sierpniu jest :embarrassed: (niestety)

Opublikowano
  • Autor

dobra idę w kimę bo jutro jadę wysłać felgi które koleś z a4 kupił ode mnie, jeszcze oponki mi zostały, narka :hi:

oo to kasa na mody bedzie

ja jutro jade dogadywać temat pompki 11ki :naughty:

quote]

no już jeden mod będzie i to jak dobrze pójdzie w środę :decayed:

to co z tą pompeczką będziesz działał?

[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:47_________________________________________________

idę w kimę bo jutro o 9 matura... "hura hura jutro matura... i co dalej? już za rok matura..." :polew: narka :hi:

matura w sierpniu :mysli: :mysli: ale to sie nazmieniało :shocked:

poprawka w sierpniu jest :embarrassed: (niestety)

matura zdana? :mysli:

Opublikowano

pewnie zdał bo go na forum nie widac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

pewnie zdał bo go na forum nie widac :naughty:

dzisiaj był widziałem :kox:

Opublikowano

Paput na czym sie teraz toczysz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Paput na czym sie teraz toczysz :naughty:

na zimówkach, zimówki górą :polew:

Opublikowano

A nie masz jeszcze brzydkiego czarnego 17kowego felunku? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A nie masz jeszcze brzydkiego czarnego 17kowego felunku? :gwizdanie:

ło czym Ty mówisz :mysli::polew:

Opublikowano

ło czym Ty mówisz :mysli::polew:

:gwizdanie: a takie no felunki :gwizdanie: już ja dobrze wiem o czym mówię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ło czym Ty mówisz :mysli::polew:

:gwizdanie: a takie no felunki :gwizdanie: już ja dobrze wiem o czym mówię :gwizdanie:

cholera no :wallbash: ale paple :angry:

Opublikowano

cholera no :wallbash: ale paple :angry:

Kto? :gwizdanie: Ja to wiedziałem wcześniej niż Ty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paput to pokaz co tam masz nowego :tongue4:

Opublikowano

cholera no :wallbash: ale paple :angry:

Kto? :gwizdanie: Ja to wiedziałem wcześniej niż Ty :polew: :polew: :polew:

czyżby kupił od mrogalińskiego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

póki co nic nie kupiłem

Opublikowano

Paput co by nie było dobry wybór :good::wink4: glebę robisz? :)

Opublikowano
  • Autor

Paput co by nie było dobry wybór :good::wink4: glebę robisz? :)

Się zobaczy jak to będzie wyglądało. Nawet nie wiem czy te fele są proste :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.