Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Taki jest kolor dymu w przypadku oleju, wpada w niebieski.

euFI0.jpg

A biały dym po uruchomieniu - (a taki jest przypadek Kowiego) to płyn chłodniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie no co koloru to wiem co jest co, biało-niebieskawy to olej, mam nawet filmik jak turbo walneło u mnie :naughty:

A to co dzisiaj było to tak jak w zime przy spadku temperatury sie odpala, tak jak sie kręci rozrusznikiem aż za któryms razem pociagnie to tak samo u mnie dzisiaj było tyle że poszedł bez żadnych problemów za tym pierwszym razem jak po chwili zgasł, i z drugim razem zadymił jak go odpaliłem, ale kręcenie w normie, niewiem podepne chama na komputer

biały biały to woda

moze mam jakas nieszczelnosć i poszła woda w wydech jakims cudem :mysli: a deszcz cały dzień pada

nie ściągnąl dobrze łoleju i go potem przepalił stąd dym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm karwa moze olej zajebał mi :mysli: pózniej pójde sprawdze

ale to tez by było wiadome na fisie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest kolor dymu w przypadku oleju, wpada w niebieski.

euFI0.jpg

A biały dym po uruchomieniu - (a taki jest przypadek Kowiego) to płyn chłodniczy.

robiłem kiedyś mojego roverka i kopcił na biało i ubywał mu olej, po drugie faceci nie znają się na kolorach trzeba by kobiet zapytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak olej bierze to jest smród w hooj ze i w wnetrzu czuć, naprawde ten temat przerobiłem dosc konkretnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na uszczelniacze zaworów[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:54_________________________________________________jak spala płyn to wali też konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwuńka jak sie wysra cos to sie wkórwie i ładuje cos na pompowtryskach, na wtryski i pompke będą chętni :gwizdanie:

oczywiscie wolał bym takiego scenariusza nie poczuć..

Paput bedzie na Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:56_________________________________________________Jeszcze pogoda w której nie idzie zobaczyc czy cos kopci, bo sam deszcz robi niby dym jak sie jedzie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś też płynu ubywa... tylko że nie wiem przypadkiem czy nie mam gdzieś wycieku... muszę to sprawdzić. a jeśli to nie wyciek to co??

sprawdź krócce plastikowe do bloku silnika, one lubia pekać, u mnie co rok szmata pęka i teraz po trochu z nia nawiazuje mój problem wyzej opisywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwuńka jak sie wysra cos to sie wkórwie i ładuje cos na pompowtryskach, na wtryski i pompke będą chętni :gwizdanie:

oczywiscie wolał bym takiego scenariusza nie poczuć..

Paput bedzie na Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:56_________________________________________________Jeszcze pogoda w której nie idzie zobaczyc czy cos kopci, bo sam deszcz robi niby dym jak sie jedzie :disgust:

na mnie :mysli::tongue4: będzie nowy dawca :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU dawca.. KOwi to ja chce twoje fotele, tak dobrze utrzymane - woskowane co wieczór twoją męskością :polew:

:shocked: co on robi z tymi fotelami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam do sprzedania po jednym sezonie dywaniki gumowe z mojej dawnej B5'tki oraz zawias od strony kierowcy dolny(do b5 przed liftem)i boczny czujnik uderzeniowy.jak cos to PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam do sprzedania po jednym sezonie dywaniki gumowe z mojej dawnej B5'tki oraz zawias od strony kierowcy dolny(do b5 przed liftem)i boczny czujnik uderzeniowy.jak cos to PW :D

daj fotki dywaników to może armi wciągnie bo ma problem ze swoimi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam do sprzedania po jednym sezonie dywaniki gumowe z mojej dawnej B5'tki oraz zawias od strony kierowcy dolny(do b5 przed liftem)i boczny czujnik uderzeniowy.jak cos to PW :D

daj fotki dywaników to może armi wciągnie bo ma problem ze swoimi :cool1:

a co zwijają mu się :cool1:

ja poprosił bym jeszcze fote zawiasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie guma do audi :decayed: ja szukam welurowych :)

Kamil, zwijają się bo są zbyt wiotkie (nowe) a w starych mam dziurę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te gumowe to jakie masz, ori gumowe na stopery :mysli: daj no fotke jakąś

Adaś ale te HIDy są żóóóołte :sick3: zawsze sie podniecałem parkujac pod blokiem u siebie że tak daje na niebiesko :gwizdanie: aby sie to rozświetliło

fakt na drodze w nocy lepsza widocznosć ale nie ma tego czegoś :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...