Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak coś będzie w Puławach to i ja podjadę :gwizdanie:

a jak w Kurowie? :naughty::decayed:

W kurowie to w sumie taki chwilowy zlocik, wymiana paru gratów i do domu :gwizdanie:

:decayed:

A jelsi w puławach by był to kiedy sebek Ci pasuje :cool1:

Otworzyły juz tego MC :mysli:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jelsi w puławach by był to kiedy sebek Ci pasuje :cool1:

Otworzyły juz tego MC :mysli:

jeśli w tym tygodniu to może byc, 17 mam poprawkęa 18 rozpoczęcie :wallbash:

byłem z tydzień temu i chyba nic tam nie było jeszcze otwartego

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

A jelsi w puławach by był to kiedy sebek Ci pasuje :cool1:

Otworzyły juz tego MC :mysli:

jeśli w tym tygodniu to może byc, 17 mam poprawkęa 18 rozpoczęcie :wallbash:

byłem z tydzień temu i chyba nic tam nie było jeszcze otwartego

nawet budowy jeszcze nie zaczeli, ja bym chętnie do kurowa śmignął zobaczyć co wy tam kupujecie, a kto tam będzie? Solar?

Opublikowano

to w Puławach jak narazie nie będzie spota?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

A jelsi w puławach by był to kiedy sebek Ci pasuje :cool1:

Otworzyły juz tego MC :mysli:

jeśli w tym tygodniu to może byc, 17 mam poprawkęa 18 rozpoczęcie :wallbash:

byłem z tydzień temu i chyba nic tam nie było jeszcze otwartego

nawet budowy jeszcze nie zaczeli, ja bym chętnie do kurowa śmignął zobaczyć co wy tam kupujecie, a kto tam będzie? Solar?

solar czarny chleb i kawe zwozi o 1.33 taniej niz u nas w biedronce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

to w Puławach jak narazie nie będzie spota?

może być i w Puławach ale Kurów to rzut beretem od Puław

Opublikowano

sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia :D dobra róbmy jutro zlota :D

Opublikowano
  • Autor

sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia :D dobra róbmy jutro zlota :D

jutro mamy nockę i ty i ja :>

Opublikowano

sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia :D dobra róbmy jutro zlota :D

i ja mam 16 poyebalo mi się :polew:

to przed nocką spot :P

Opublikowano

sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia :D dobra róbmy jutro zlota :D

jutro mamy nockę i ty i ja :>

uu :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia :D dobra róbmy jutro zlota :D

jutro mamy nockę i ty i ja :>

uu :decayed:

:polew: :polew:

ale zboczuchy :polew:

Opublikowano

Panowie,

jak wyglada trasa Pulawy - Radom ? da sie jechac, czy co 15m sa dziury i wy*ebane koleiny ?

Zawias S-line + 17" :)

Opublikowano

Do radomia nie jest źle, jechałem na 16kach i miękkim -40/-65 dało rade, dopiero jak wjedziesz do Radomia to zaczyna sie jeden wielki wertep :naughty:

Opublikowano

Bo chyba wroce do Wawy przez Radom.

Nadrobie raptem 18km, ale trasa od Radomia do Wawy jest nieco lepsza niz Lubelska ;)

Thx.

Radom i jego drogi znam... mam tam rodzine :)

Opublikowano

Panowie,

jak wyglada trasa Pulawy - Radom ? da sie jechac, czy co 15m sa dziury i wy*ebane koleiny ?

Zawias S-line + 17" :)

Wygląda bardzo dobrze :good:

Ja jak jadę do Radomia z Dęblina to właśnie jadę do Puław i na Radom. Mimo, że krótszą drogę mam przez Kozienice.

Opublikowano

Wybiera sie ktos na te świeto Piwa do kazika?? bo moze bede jechał w póżniejszych godzinach w sobote :gwizdanie:

Opublikowano

ja jutro pewnie będę, o której mniej więcej jedziesz?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

ja jutro pewnie będę, o której mniej więcej jedziesz?

no tego jeszcze nie wiem czy a 100% pojade, bo jak bedzie taka pogoda co dzisiaj to pertole :gwizdanie: do jakiejś 14 pewnie bede w wawie i dopiero potem bede myślał

mielismy jechac dzisiaj jeszcze, ale chyba lipton pogoda po huuuju :gwizdanie:

Opublikowano

jutro będzie raczej ciekawiej niż dziś :)

Opublikowano

jeśli nie bedzie pogody to będzie taki sam lipton jak dzisiaj :gwizdanie: juz mnie wkarwia ta pogoda nonstop deszcz i deszcz :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.