Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie wiesz jaki jest smród starego dziada :shocked: ?

:polew: nie wącham :wink4:

ty to nie zyciowy jesteś :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A ja stołowałem w Remizie wtedy, co nas barmanka wkórwiła :sick3::wallbash: :wallbash: juz o nazwisko chciałem siepytać i numer do własciciela :gwizdanie:

Pizza nawet i dobra, ale obsługa faaaaatalna :no:

ja bardzo lubię od nich pizze nr 5, w K2 jest lepsza pizza i pub spoko :good:

Opublikowano

w Desperados jest dobra pizza :kox:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

w Desperados jest dobra pizza :kox:

zależy jezcze która, lubię tą gdzie jest nawalone na maksa mięcha :>

Opublikowano

gdzie żeś korala dostał :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Paput gdzieś nabroił... :kox:

Kowi mnie sypnął, kowi był bolkiem dlatego wie jak to robić :naughty::decayed:

Piterex proponujesz przejażdżkę swoim V6? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

rozbrykał sie na technicznym, myslał że battalion :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

rozbrykał sie na technicznym, myslał że battalion :polew: :polew: :polew:

tylko jeden mały komentarzyk oddający moc auta kowiego i już różyczkę mam :kox: no ale musiał się kowi do zielonego poskarżyć pewnie :>
Opublikowano

rozbrykał sie na technicznym, myslał że battalion :polew: :polew: :polew:

tylko jeden mały komentarzyk oddający moc auta kowiego i już różyczkę mam :kox: no ale musiał się kowi do zielonego poskarżyć pewnie :>

:no:
Opublikowano
  • Autor

rozbrykał sie na technicznym, myslał że battalion :polew: :polew: :polew:

tylko jeden mały komentarzyk oddający moc auta kowiego i już różyczkę mam :kox: no ale musiał się kowi do zielonego poskarżyć pewnie :>

:no:

:klamie:

Opublikowano

Paput gdzieś nabroił... :kox:

Kowi mnie sypnął, kowi był bolkiem dlatego wie jak to robić :naughty::decayed:

Piterex proponujesz przejażdżkę swoim V6? :naughty: :naughty: :naughty:

Jak nigdy nie jeździłeś to musisz zobaczyć co tracisz.

Opublikowano
  • Autor

Paput gdzieś nabroił... :kox:

Kowi mnie sypnął, kowi był bolkiem dlatego wie jak to robić :naughty::decayed:

Piterex proponujesz przejażdżkę swoim V6? :naughty: :naughty: :naughty:

Jak nigdy nie jeździłeś to musisz zobaczyć co tracisz.

to może zrobimy ustawkę Twój V6 kontra ktoś ze spota :mysli:

Opublikowano

Spoko - tylko ostatnio coś się dzieje dziwnego , zapitala że wciska w fotel i nagle łapie muła na 1-2 sek. i znowu zapierdziela. Nie mam już siły do niego.

Opublikowano
  • Autor

Spoko - tylko ostatnio coś się dzieje dziwnego , zapitala że wciska w fotel i nagle łapie muła na 1-2 sek. i znowu zapierdziela. Nie mam już siły do niego.

laptop i trzeba robić logi, powiem Ci że chyba identycznie miał Hanson
Opublikowano

A no właśnie trzeba się będzie do kogoś uśmiechnąć...

Opublikowano
  • Autor

A no właśnie trzeba się będzie do kogoś uśmiechnąć...

logi z tego co pamiętam to janjazda robił zawsze kowiemu, :naughty:

Opublikowano

ja mam vaga :P

Opublikowano
  • Autor

ja mam vaga :P

no to teraz trza spota zrobić :naughty:

Opublikowano

no to w piątek może? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.