Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

paput ja dam wiecej :polew:

Opublikowano

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

Opublikowano
  • Autor

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

dopiero teraz zalicytowałem

Opublikowano

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

ja mam 16-17 zlot czarodziei wiec nie mogę...

Opublikowano

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

dopiero teraz zalicytowałem

no jak bys nie dał tego na forum, to by pewnie poszły za dobry pieniądz :gwizdanie: a teraz to będą brać[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 23:39_________________________________________________

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

ja mam 16-17 zlot czarodziei wiec nie mogę...

A co to takiego :mysli:

Opublikowano

a 22,23 nie odpowiada Wam?

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

ja mam 16-17 zlot czarodziei wiec nie mogę...

coś Ty za czarodziej? :polew:

Opublikowano

zjazd mam... a ze wszyscy wykładowcy to czarodzieje to dla tego taka nazwa...[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 23:41_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

a 22,23 nie odpowiada Wam?

za tą cenę biorę tylko kurrrrrrrrrfa niech aby ktoś z foruma weźmie to jajca wyrwę

nie potrzebnie wrzucałes fotke :naughty: Ty licytujesz, czy juz ktos tam wbił :mysli:

To kiedy w Puławach cos robimy za dwa tygodnie moge na 100% póki co, w ten week mozę w sobote bym dał rade bo wrcam z wawy dosć wcześnie

ja mam 16-17 zlot czarodziei wiec nie mogę...

coś Ty za czarodziej? :polew:

Kamil potter.... :tongue4:

Opublikowano

paput a dzwoniłeś do kolesia i pytałeś ile cana minimalna? :gwizdanie: Bo obawiam się że nawet jak zalicytowałeś to nie kupisz :naughty: Nie ma takich okazji ;) I zrobiłeś największy błąd dając foto :) Było sie nie odzywać tylko pytać osób które nie potrzebują takich lamp :P np. Kowiego :tongue4:

Mi spocik pasuje 30 :decayed: Ale wpadnę lekko podpity i chyba mnie jakąś skodą podwiozą :decayed:

Opublikowano

paput a dzwoniłeś do kolesia i pytałeś ile cana minimalna? :gwizdanie: Bo obawiam się że nawet jak zalicytowałeś to nie kupisz :naughty: Nie ma takich okazji ;) I zrobiłeś największy błąd dając foto :) Było sie nie odzywać tylko pytać osób które nie potrzebują takich lamp :P np. Kowiego :tongue4:

Mi spocik pasuje 30 :decayed: Ale wpadnę lekko podpity i chyba mnie jakąś skodą podwiozą :decayed:

30ego ale ja to max o 20 to juz bym wracał, do końca nie obiecuje że w ogóle bede tego dnia dysponował czasem

Paput dałes ciała juz 3 licytuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

jebie mnie to idę spać

Opublikowano

paput a dzwoniłeś do kolesia i pytałeś ile cana minimalna? :gwizdanie: Bo obawiam się że nawet jak zalicytowałeś to nie kupisz :naughty: Nie ma takich okazji ;) I zrobiłeś największy błąd dając foto :) Było sie nie odzywać tylko pytać osób które nie potrzebują takich lamp :P np. Kowiego :tongue4:

Mi spocik pasuje 30 :decayed: Ale wpadnę lekko podpity i chyba mnie jakąś skodą podwiozą :decayed:

30ego ale ja to max o 20 to juz bym wracał, do końca nie obiecuje że w ogóle bede tego dnia dysponował czasem

Paput dałes ciała juz 3 licytuje :polew:

30 ja nie dam rady :confused4:

dalem 5 zł wiecej od paputa :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

paput a dzwoniłeś do kolesia i pytałeś ile cana minimalna? :gwizdanie: Bo obawiam się że nawet jak zalicytowałeś to nie kupisz :naughty: Nie ma takich okazji ;) I zrobiłeś największy błąd dając foto :) Było sie nie odzywać tylko pytać osób które nie potrzebują takich lamp :P np. Kowiego :tongue4:

Mi spocik pasuje 30 :decayed: Ale wpadnę lekko podpity i chyba mnie jakąś skodą podwiozą :decayed:

30ego ale ja to max o 20 to juz bym wracał, do końca nie obiecuje że w ogóle bede tego dnia dysponował czasem

Paput dałes ciała juz 3 licytuje :polew:

30 ja nie dam rady :confused4:

dalem 5 zł wiecej od paputa :polew:

:polew:

Opublikowano

ciekawe dokąd będzie mnie przebijał :naughty:

Opublikowano

kurfa ja se jaja robię :tongue4: 30 to ja będę w okolicy ale pił :drunk: tańcował :banan::banan2: a potem... :kox: :gwizdanie: Na spota nie będe miał czasu :kox:

Opublikowano

kurfa ja se jaja robię :tongue4: 30 to ja będę w okolicy ale pił :drunk: tańcował :banan::banan2: a potem... :kox: :gwizdanie:

... spał najebany :polew:

Opublikowano
  • Autor

już nie licytuję pier**li mnie to bo to sk***ysyństwo jest, miały pójść za 250 zł dwie sztuki jak gadałem z gościem a tu ktoś się wpierdala

Opublikowano

już nie licytuję pier***i mnie to bo to sk***ysyństwo jest, miały pójść za 250 zł dwie sztuki jak gadałem z gościem a tu ktoś się wpierdala

Było kupić poza aukcją i niech koleś wycofuje aukcję :) a tak dałeś du.py :tongue4:

Opublikowano

kurfa ja se jaja robię :tongue4: 30 to ja będę w okolicy ale pił :drunk: tańcował :banan::banan2: a potem... :kox: :gwizdanie: Na spota nie będe miał czasu :kox:

a potem bedziesz leżał albo gadałz miescowymi drechami :polew: :polew: :polew: :polew:

Noi znowu sie zaczyna

A moze w którys piatek, bądź niedziele :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.