Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakis dobry mechanik do audi Pulawy, okolice???? lub gdziekolwiek

Ja robie u siebie pod Rykami w miejscowosci Ownia, chłopaki znają sie na rzeczy :good: ale z Puław to bedziesz miał ponad 35km

Tylko zalezy własnie co masz do roboty

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jakis dobry mechanik do audi Pulawy, okolice???? lub gdziekolwiek

Ja robie u siebie pod Rykami w miejscowosci Ownia, chłopaki znają sie na rzeczy :good: ale z Puław to bedziesz miał ponad 35km

Tylko zalezy własnie co masz do roboty

chyba cuś z gazem nie tak

Opublikowano
Nie potrzeba komuś opon zimowych w dobrym stanie na stalówkach mysli

Mam 15ki z oponami continental wintercontact 195/65 przez 3 lata nie używane, bieżnik zdrowy jednakowy na każdej oponie, produkcja 2004r

Za 600zł bym oddał

Przypomne sie mozę ktos sie zainteresuje :notworthy:

jakis dobry mechanik do audi Pulawy, okolice???? lub gdziekolwiek

Ja robie u siebie pod Rykami w miejscowosci Ownia, chłopaki znają sie na rzeczy :good: ale z Puław to bedziesz miał ponad 35km

Tylko zalezy własnie co masz do roboty

chyba cuś z gazem nie tak

jak z gazem to nie wiem, ale z kumplem jeżdziłem gdzieś tam za Potoczno był dobry gazownik

Opublikowano
  • Autor

kuurna ale Kowi spamuje tym koołkami :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 19:22_________________________________________________przypiliło go :>

Opublikowano

nie z gazem :) silnik i takie tam

Opublikowano

ja moge polecić mechanika w Owni

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86468.0

Gdzie będzie do Owni jechał. Niech jedzie do Damiana Gruzy w Bazanowie.

Chłopak jest ogarnięty jak mało kto, drogi nie jest i serwisuje przede wszystkim a4 i s4.

Opublikowano

ja moge polecić mechanika w Owni

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86468.0

Gdzie będzie do Owni jechał. Niech jedzie do Damiana Gruzy w Bazanowie.

Chłopak jest ogarnięty jak mało kto, drogi nie jest i serwisuje przede wszystkim a4 i s4.

Adaś ja tylko polecam sprawdzonych mechaniorów przez siebie chyba we wszelkich awariach A4 z tego samego wzgledu ze ekipa naprawiajaca sama uzytkuje passaty a to to samo co A4 przeciez :wink4: Jedyne co trzeba sie umawiać min 2tyg czas oczekiwania i drogo nie jest

Chocviaz pewnie w samej okolicy puław tez by sie majster znalazł

Opublikowano

Wiem, chodziło mi o to, że z Puław jest bliżej do Bazanowa niż do Owni :)

Opublikowano

ja moge polecić mechanika w Owni

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86468.0

Gdzie będzie do Owni jechał. Niech jedzie do Damiana Gruzy w Bazanowie.

Chłopak jest ogarnięty jak mało kto, drogi nie jest i serwisuje przede wszystkim a4 i s4.

Ja tylko u niego serwisuję moje auta i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :good:

P.S. rozwalił to swoje S8 :confused4:

Opublikowano

bigos a zimówki Ci nie potrzebne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

panowie rozpocznę taką dywagację na temat jakie następne auto i z jakim silnikiem się wam marzy?

Opublikowano

panowie rozpocznę taką dywagację na temat jakie następne auto i z jakim silnikiem się wam marzy?

B6 ze swapem mojego niezawodnego AFNa :decayed:

Żadnych pompowtryskiwaczy tylko silnik na pompie, niezawodny i idiotoodporny w nowszej budzie.

Opublikowano
  • Autor

ja bym chciał jakąś benzynkę zraziłem się trochę do diesla

Opublikowano

Jak benzyna to gaz, tyle się naczytałem ile problemów mają ludzie z gazem, że jakoś to do mnie nie przemawia :gwizdanie:

W sumie żałuję, że nie kupiłem polifta ale myślałem że roczniki 99 mają już silniki z pompowtryskiwaczami, za późno trafiłem na forum :confused4:

Opublikowano

Ja to nie wiem ale nastepny będzie to B6 po swapie jakiś ęty w polsce b6 2,7, albo pójde w pozorną oszczędnosc i za***ie B6 AWX albo swojego szaraka przerobie na B6 czyli swap na AVF 6biegowy 200konny diesel :kox:

albo w ogóle wp***u wyjde stąd i zostane kierownikiem ronda z swoim własnym autobusem :polew: :polew:

A jak nie to wezme kredyt i kupie

http://otomoto.pl/audi-s4-tuning-3-0-biturbo-730-km-C15810853.html

:slina:

Opublikowano
  • Autor

mój ojciec ma Lagunę z 94 roku w gazie i nigdy przez 5 lat użytkowania nie miał problemu z gazem

Opublikowano

Ja jak bym kupił benzynke to musowo zaraz po chipie była by godna instalacja gazowa :good: 1,8t i 2,7 znoszą gazy wiec czego niby nie zakładać :wink4: podstawą jest tylko kupic dobre sprawdzone komponenty instalacji :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja jak bym kupił benzynke to musowo zaraz po chipie była by godna instalacja gazowa :good: 1,8t i 2,7 znoszą gazy wiec czego niby nie zakładać :wink4: podstawą jest tylko kupic dobre sprawdzone komponenty instalacji :gwizdanie:

ja bym się wahał między 1,8 a 2.7 T. Trochę się boję tego 2.7 ze względu na droższe części i problemy w serwisowaniu ale spalanie w obydwu tych modelach jest podobne

Opublikowano

a moje audi dziś dostało nowe buty 225/40 R18

eU5a0.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.