Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tam kowi szkoda gadać, zarejestruje się i nic więcej

a tyle a4 jeździ ze szok

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

a tam kowi szkoda gadać, zarejestruje się i nic więcej

a tyle a4 jeździ ze szok

bo to jany są :decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a tam kowi szkoda gadać, zarejestruje się i nic więcej

a tyle a4 jeździ ze szok

A ja tam się cieszę. Przynajmniej nie będzie zgapiania modów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

a tam kowi szkoda gadać, zarejestruje się i nic więcej

a tyle a4 jeździ ze szok

A ja tam się cieszę. Przynajmniej nie będzie zgapiania modów :decayed:

typu czerwony haczyk

Opublikowano

A tak na serio to i tak jest nas całkiem sporo.

Więcej niż na .eu w grupie warszawskiej i na .pl w grupach z większych miast :naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:10_________________________________________________

[quote name=Sebek (-_-) ]

a tam kowi szkoda gadać, zarejestruje się i nic więcej

a tyle a4 jeździ ze szok

A ja tam się cieszę. Przynajmniej nie będzie zgapiania modów :decayed:

typu czerwony haczyk

A kto oprócz mnie ma czerwony haczyk :blink: ?

Opublikowano
  • Autor

A tak na serio to i tak jest nas całkiem sporo.

Więcej niż na .eu w grupie warszawskiej i na .pl w grupach z większych miast :naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:10_________________________________________________

[quote name=Sebek (-_-) ]

a tam kowi szkoda gadać, zarejestruje się i nic więcej

a tyle a4 jeździ ze szok

A ja tam się cieszę. Przynajmniej nie będzie zgapiania modów :decayed:

typu czerwony haczyk

A kto oprócz mnie ma czerwony haczyk :blink: ?

ja mam seledynowy :polew:

Opublikowano

ciekawe kto ma czarne kapsle na zimę jak ja :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

ciekawe kto ma czarne kapsle na zimę jak ja :polew:

od Perły? :polew:

Opublikowano

Fajny ten seledyn, taki żywy.

Pomalowałem zaciski i haczyk na czerwono i tak średnio jest. Kolor mało intensywny :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Fajny ten seledyn, taki żywy.

Pomalowałem zaciski i haczyk na czerwono i tak średnio jest. Kolor mało intensywny :confused4:

jak się uwali w pyle z klocków to już nie jest taki intensywny i żywy. Walnąłem jeszcze znaczek na czarno na tylnej klapie i dwururkę od razu :> muszę haczyk jeszcze zdjąc

Opublikowano

Adaś trzeba by w ten wściekły pomarańcz co gazownicy go uzywają, albo co drwale drzewa zaznaczaja do wycinki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Adaś trzeba by w ten wściekły pomarańcz co gazownicy go uzywają, albo co drwale drzewa zaznaczaja do wycinki :kox:

:good: pomarańcz
Opublikowano

To kto się jutro ze mną napije wódeczki w waszych okolicach? :naughty: A tak na marginesie jak będę w tarapatach to będę dzwonił po posiłki :polew: Kowi i papucik uprasujcie dresiki :naughty:

Opublikowano

To kto się jutro ze mną napije wódeczki w waszych okolicach? :naughty: A tak na marginesie jak będę w tarapatach to będę dzwonił po posiłki :polew: Kowi i papucik uprasujcie dresiki :naughty:

:good:
Opublikowano
  • Autor

To kto się jutro ze mną napije wódeczki w waszych okolicach? :naughty: A tak na marginesie jak będę w tarapatach to będę dzwonił po posiłki :polew: Kowi i papucik uprasujcie dresiki :naughty:

:drunk:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 15:55_________________________________________________rafalex z panna na weselu w strojach galowych :polew:

dres.jpg

Opublikowano

To kto się jutro ze mną napije wódeczki w waszych okolicach? :naughty: A tak na marginesie jak będę w tarapatach to będę dzwonił po posiłki :polew: Kowi i papucik uprasujcie dresiki :naughty:

:drunk:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 15:55_________________________________________________rafalex z panna na weselu w strojach galowych :polew:

dres.jpg

ładnie się wystroił :> :polew:

Opublikowano

Ale panienke mógł by przedstawić :kox:

Opublikowano

trzeba ich na spota ściągnąć :wink4:

Opublikowano

wczoraj z nią przez Puławy jechał :naughty:

Opublikowano

wczoraj z nią przez Puławy jechał :naughty:

czyżby się wstydził swojego galowego stroju i nie chciał jej przedstawić :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.